Жәнібек ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қаңтардағы № 5 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қаңтарда № 26600 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 - бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Жанибекского района
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 19 января 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 января 2022 года № 26600
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Жанибекского района Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жанибекского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области.