Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы №46-3 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 мамырдағы № 18-24 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 мамырда № 28249 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабының 2-тармағына сәйкес Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 21 тамыздағы №46-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6344 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Т. Кадимов

О признании утратившим силу решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 августа 2020 года №46-3 "О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 мая 2022 года № 18-24. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2022 года № 28249
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанибекский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" от 21 августа 2020 года №46-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6344).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Т. Кадимов