Жәнібек ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 162 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 желтоқсанда № 31057 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік құқықтык актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Жанибекском районе
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 7 декабря 2022 года № 162. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2022 года № 31057
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Жанибекского района Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ: