Бәйтерек ауданы әкімінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 334 "Бәйтерек ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 2022 жылғы 17 қазандағы № 483 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қазанда № 30207 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Бәйтерек ауданы әкімінің 2019 жылғы 13 мамырдағы №334 "Бәйтерек ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5661 тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданының әкімі М. Токжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бәйтерек аудандық аумақтық сайлау
комиссиясы
Батыс Қазақстан облысы
Бәйтерек ауданының әкімі
2022 жылғы 17 қазандағы № 483
шешiмiне қосымша
2019 жылғы 13 мамырдағы № 334
Бәйтерек ауданы әкiмiнiң
шешiмiне қосымша
Бәйтерек ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің нөмірі
Сайлау учаскесінің шекаралары
Дауыс беру үшін учаскесінің орналасқан жері
1.
№ 155
Переметный ауылы, Алматинская, М.Гаврилов, Ю.Гагарин, Громов, Деркульная, М.Жуков, Зеленая, Кооперативная, Локомотивная, М.Мухамбетжанова, Мирная, Набережная, Подстанция, Родниковая, Ростошинская, Садовая, Строительная, Т.Аубакиров, Уральская, Ш.Құдайбердиев, Л.Шевцова, Ростошинский тұйық көшесі, Жеңіс көшесінің бойындағы тақ жағындағы № 75 үйден № 189 үйге дейін, Жеңіс көшесінің жұп жағындағы № 10 үйден № 114 үйге дейін, Ауэзов көшесінің тақ жағындағы № 91 үйден № 189 үйге дейін, Ауэзов көшесінің жұп жағындағы № 36 үйден № 92/2 үйге дейін, Чапаева көшесінің жұп жағындағы № 10 үйден № 58 үйге дейін көшелері.
Переметный ауылы, Гагарин көшесі № 60А, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
2.
№ 156
Переметный ауылы, Борисюк, Жабаев, Молдағалиев, Элеваторная, Сенная, КССР 60 жылдығы, Молодежная, Казахстанская, Автомобильная, Зоя Космедемьянская, Мәншүк Мәметова, Абай, Ломанная, Первомайская, Почтовая, Джалиля, Жеңіс көшесінің тақ жағындағы № 1 үйден № 67 үйге дейін, Жеңіс көшесінің жұп жағындағы № 6 үйден, Ауэзов көшесінің тақ жағындағы № 1 үйден № 89 үйге дейін, Ауэзов көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 34 үйге дейін, Приречной көшесінің тақ жағындағы № 1 үйден № 49 үйге дейін, Приречной көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 34 үйге дейін, Чапаев көшесінің тақ жағындағы № 9 үйден № 41 үйге дейін көшелері, Забродин ауылы.
Переметный ауылы, Мұхтар Ауэзов көшесі № 79, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны "Жеңіс" кинотеатрының ғимараты.
3.
№ 157
Калинин ауылы.
Калинин ауылы, Фрунзе көшесі № 7, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны "Достық" мәдениет үйінің ғимараты.
4.
№ 158
Қаражар ауылы, Поливное ауылы.
Қаражар ауылы, Самал көшесі № 92, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Қаражар бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
5.
№ 159
Болашақ ауылы.
Болашақ ауылы, Ақбидай көшесі № 118, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Киров негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
6.
№ 162
Зеленое ауылы.
Зеленое ауылы, Кооперативная көшесі № 35, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Зеленое ауылдық клубтың ғимараты.
7.
№ 163
Егіндібұлақ ауылы, Алмалы ауылы.
Егіндібұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі № 8, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Егіндібұлақ ауылдық клубтың ғимараты.
8.
№ 164
Мичурин ауылы, Придорожная, Шығыс, Болашақ, Студенческая, Победа, Магистральная, Восточная, Школьная, Светлая, Октябрьская, Казахстанская, Первомайская, Солнечная, Автомобильная, Тайпак, Комсомольская, Қасым Аманжолов, Астана, Сарайшық, Ғұмар Қараш, Казталовская, Кердері, Ғ. Мустафин, Ермекова, Ғабидолла Тоқай, Ихсанов, Бауыржан Момышұлы, Әлия Молдағұлова, Сәкен Ғұмаров, Сәкен Сейфуллин, Мәншүк Маметова, Жүсіп, Дина Нүрпейісова, Қабанбай батыр, Бөгенбай батыр, Пеленгатор, 8-я бригада, Бәйтерек, Целинная, Яблоневая, Смағұлова көшелері.
Мичурин ауылы, Казахстанская көшесі № 1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Мичурин "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
9.
№ 165
Атамекен ауылы, Гремячее ауылы.
Атамекен ауылы, Мектеп көшесі № 7, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Атамекен ауылдық клубтың ғимараты.
10.
№ 166
Қайнар ауылы.
Қайнар ауылы, Жеңіс көшесі № 9, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қайнар ауылдық клубтың ғимараты.
11.
№ 167
Шалғай ауылы.
Шалғай ауылы, Алаш көшесі № 15, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Шалғай ауылдық клубтың ғимараты.
12.
№ 168
Тыңдала ауылы, Таловое ауылы.
Тыңдала ауылы, Береке көшесі № 23, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Тыңдала ауылдық клубтың ғимараты.
13.
№ 170
Белес ауылы, Ақжол ауылы.
Белес ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі № 1Г, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Белес ауылдық клубтың ғимараты.
14.
№ 171
Щапов ауылы.
Щапов ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
15.
№ 172
Ақсу ауылы.
Ақсу ауылы, Абай көшесі № 12, "Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің Көшім жалпы орта білім беретін "мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталықтың ғимараты.
16.
№ 173
Өркен ауылы.
Өркен ауылы, Төле би көшесі № 5, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Өркен" мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
17.
№ 174
Көшім ауылы, Кіші Шаған ауылы.
Көшім ауылы, Мектеп көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Көшім" мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
18.
№ 175
Үлкен Шаған ауылы, Колесов ауылы.
Үлкен Шаған ауылы, Абай көшесі № 17, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Үлкен Шаған ауылдық клубтың ғимараты.
19.
№ 176
Жаңатаң ауылы.
Жаңатаң ауылы, Жаңа қоныс көшесі № 12, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Жаңатаң бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
20.
№ 177
Янайкин ауылы, Богатск ауылы, Скворкин ауылы.
Янайкин ауылы, Бәйтерек көшесі № 27, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Янайкин ауылдық клубтың ғимараты.
21.
№ 179

О внесении изменения в решение акима района Бәйтерек от 13 мая 2019 года № 334 "Об образовании избирательных участков на территории района Бәйтерек"
Решение акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 17 октября 2022 года № 483. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 октября 2022 года № 30207
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района Бәйтерек от 13 мая 2019 года №334 "Об образовании избирательных участков на территории района Бәйтерек" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5661) следующее изменение :
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Бәйтерек Западно-Казахстанской области М. Токжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальной избирательной
комиссии района Бәйтерек
Приложение к решению
Аким района Бәйтерек
Западно-Казахстанской области
от 17 октября 2022 года № 483
Приложение
к решению акима
района Бәйтерек
от 13 мая 2019 года № 334
Избирательные участки на территории района Бәйтерек
Номер избирательного участка
Границы избирательного участка
Место расположения участка для голосования
1.
№ 155
село Переметное улицы Алматинская, М.Гаврилова, Ю.Гагарина, Громова, Деркульная, М.Жукова, Зеленая, Кооперативная, Локомотивная, М.Мухамбетжановой, Мирная, Набережная, Подстанция, Родниковая, Ростошинская, Садовая, Строительная, Т.Аубакирова, Уральская, Ш.Кұдайбердиева, Л.Шевцовой, переулки Ростошинский, по нечетной стороне улицы Жеңіс от дома № 75 до дома № 189, по четной стороне улицы Жеңіс от дома № 10 до дома № 114, по нечетной стороне улицы Ауэзова от дома № 91 до дома № 189, по четной стороне улицы Ауэзова от дома № 36 до дома № 92/2, по четной стороне улицы Чапаева от дома № 10 до дома № 58.
село Переметное, улица Гагарина № 60А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" Районного дома культуры
2.
№ 156
село Переметное, улицы Борисюка, Жабаева, Молдағалиева, Элеваторная, Сенная, 60 лет КССР, Молодежная, Казахстанская, Автомобильная, Зои Космедемьянской, Мәншүк Маметовой, Абая, Ломанная, Первомайская, Почтовая, Джалиля, по нечетной стороне улицы Жеңіс от дома № 1 до дома № 67, по четной стороне улицы Жеңіс от дома № 6, по нечетной стороне улицы Ауэзова от дома № 1 до дома № 89, по четной стороне улицы Ауэзова от дома № 2 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Приречной от дома № 1 до дома № 49, по четной стороне улицы Приречная от дома № 2 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Чапаева от дома № 9 до дома № 41; село Забродино.
село Переметное, улица Мұхтара Ауэзова № 79, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" кинотеатра "Жеңіс".
3.
№ 157
село Калининское.
село Калининское, улица Фрунзе № 7, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" Дома культуры "Достық".
4.
№ 158
село Қаражар, село Поливное.
село Каражар, улица Самал № 92, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Қаражар" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
5.
№ 159
село Болашақ.
село Болашақ, улица Ақбидай № 118, здание коммунального государственного учреждения "Кировская основная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
6.
№ 162
село Зеленое.
село Зеленое, улица Кооперативная № 35, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Зеленое.
7.
№ 163
село Егіндібұлақ, село Алмалы.
село Егіндібұлақ, улица Бейбітшілік № 8, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Егіндібұлақ.
8.
№ 164
село Мичуринское, улицы Придорожная, Шығыс, Болашақ, Студенческая, Победа, Магистральная, Восточная, Школьная, Светлая, Октябрьская, Казахстанская, Первомайская, Солнечная, Автомобильная, Тайпак, Комсомольская, Қасыма Аманжолова, Астана, Сарайшық, Ғұмара Қараша, Казталовская, Кердері, Г.Мустафина, Ермековой, Ғабидолла Тоқай, Ихсанова, Бауыржана Момышұлы, Әлии Молдағұловой, Сәкена Ғұмарова, Сәкена Сейфуллина, Мәншүк Маметовой, Жүсіп, Дины Нүрпейісовой, Қабанбай батыра, Бөгенбай батыра, Пеленгатор, 8-я бригада, Бәйтерек, Целинная, Яблоневая, Смағұловой.
село Мичуринское, улица Казахстанская № 1, здание коммунального государственного учреждения "Мичуринский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
9.
№ 165
село Атамекен, село Гремячее.
село Атамекен, улица Мектеп № 7, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Атамекен.
10.
№ 166
село Қайнар.
село Қайнар, улица Жеңіс № 9, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Қайнар.
11.
№ 167
село Шалғай.
село Шалғай, улица Алаш № 15, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Шалғай.
12.
№ 168
село Тыңдала, село Таловое.
село Тыңдала, улица Береке № 23, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" здание сельского клуба села Тыңдала.
13.
№ 170
село Белес, село Ақжол.
село Белес, улица Мәншүк Мәметовой № 1Г, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Белес.
14.
№ 171
село Щапово.
село Щапово, улица Бауыржан Момышұлы № 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы отдела образования района Бәйтерек" управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
15.
№ 172
село Ақсу.
село Ақсу, улица Абая № 12, здание мини-центра при коммунальном государственном учреждении "Кушумская средняя общеобразовательная "школа-детский сад" отдела образования района Бәйтерек".
16.
№ 173
село Өркен.
село Өркен, улица Төле би № 5, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-детский сад "Өркен" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
17.
№ 174
село Кушум, село Малый Чаган.
село Кушум, улица Мектеп № 1, здание коммунального государственного учреждения "Кушумский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
18.
№ 175
село Большой Чаган, село Колесово.
село Большой Чаган, улица Абая № 17, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Большой Чаган.
19.
№ 176
село Жаңатаң.
село Жаңатан, улица Жаңа қоныс № 12, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Жаңатаң" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
20.
№ 177
село Янайкино, село Богатск, село Скворкино.
село Янайкино, улица Бәйтерек № 27, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Янайкино.
21.
№ 179

Дариян ауылы, Шығанақ көшесі, Тайманов көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден №106 үйге дейін, тақ жағындағы №1 үйден №105/1 үйге дейін, М.Өтемісұлы көшесі, П.Садомский көшесі, Светлая көшесі, Жас Отан көшесі, Достық көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 16 үйге дейін, тақ жағындағы № 1 үйден № 27 үйге дейін, Балдырған көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 32 үйге дейін, тақ жағындағы № 1 үйден № 29 үйге дейін, Л.Толстой көшесінің тақ жағындағы № 1 үйден № 9 үйге дейін, жұп жағындағы № 2 үйден № 24 үйге дейін, Астана көшесі, 8 Марта көшесі, Некрасов көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 42 үйге дейін, тақ жағындағы № 1 үйден № 19 үйге дейін, Чапаев көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 48 үйге дейін, тақ жағындағы № 1 үйден № 35 үйге дейін, А.Пушкин көшесінің тақ жағындағы № 1 үйден № 13 үйге дейін, жұп жағындағы № 2 үйден № 20 үйге дейін, Д.Нурпеисова көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 6 үйге дейін, тақ жағындағы № 1 үйден № 17 үйге дейін, Озерная көшесі, Озерный тұйық көшесі, Гагарин көшесі, М.Мақатаев көшесі, С.Мендешев көшесі, Сүгір көшесі, Х.Есенжанов көшесі, Мухит көшесі, Мералы көшесі, Матросов көшесі, Шолохов көшесі, Д.Қонаев көшесінің жұп жағындағы үйлер, Больничный тұйық көшесі, Абылайхан көшесі, Песочный тұйық көшесі, Круглый тұйық көшесі, Колхозный тұйық көшесі.
Дариян ауылы, Абылай хан көшесі № 52, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Дариян ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
22.
№ 180
Дариян ауылы, Құрманғазы көшесі, Б.Момышұлы көшесі, Абай көшесі, Дариян тұйық көшесі, Айтиев көшесі, Сатпаев көшесі, Приуральный көшесі, Ж.Жабаев көшесі, Комсомольский тұйық көшесі, Советский тұйық көшесі, М.Мәметова көшесі, А.Молдагулова көшесі, И.Шкилев көшесі, Есенберлин көшесі, И.Тайманов көшесінің жұп жағындағы № 108 үйден №1 52 үйге дейін, тақ жағындағы № 107/1 үйден № 51 үйге дейін, Достық көшесінің жұп жағындағы № 18 үйден № 62 үйге дейін, тақ жағындағы № 29 үйден № 67 үйге дейін, Балдырған көшесінің тақ жағындағы № 31 үйден № 37 үйге дейін, № 36 үй, Л.Толстой көшесінің жұп жағындағы № 24 үйден № 38 үйге дейін, № 150/1, № 150/2, Некрасов көшесінің тақ жағындағы № 21 үйден № 39 үйге дейін, жұп жағындағы № 44 үйден № 70 үйге дейін, Чапаев көшесінің тақ жағындағы № 37 үйден № 59 үйге дейін, жұп жағындағы № 50 үйден № 74 үйге дейін, Пушкин көшесінің тақ жағындағы № 15 үйден № 31 үйге дейін, жұп жағындағы № 20 үйден № 40 үйге дейін, М.Әуезов көшесі, Бекет Батыр көшесі, Алматинский тұйық көшесі, Садовый тұйық көшесі, Леонов көшесі, Фестивальный тұйық көшесі, Новосел көшесі, Д.Нұрпейісова көшесінің тақ жағындағы № 19 үйден № 33/1А үйге дейін, жұп жағындағы № 8 үйден № 36 үйге дейін, Д.Қонаев көшесінің тақ жағындағы үйлер.
Дариян ауылы, М. Мәметова көшесі № 20А, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Абай атындағы мектеп-гимназия-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
23.
№ 181
Озерное ауылы.
Озерное ауылы, Советская көшесі № 37, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Озерное ауылдық клубтың ғимараты.
24.
№ 182
Рубежин ауылы.
Рубежин ауылы, Бейбітшілік көшесі № 16, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Рубежин ауылдық клубтың ғимараты.
25.
№ 183
Красноармейск ауылы, Спартак ауылы.
Красноармейск ауылы, Красноармейская көшесі № 50, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Красноармейск ауылдық клубтың ғимараты.
26.
№ 184
Январцев ауылы, Петров ауылы.
Январцев ауылы, Советская көшесі № 56, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Январцев ауылдық клубтың ғимараты.
27.
№ 185
Кирсанов ауылы.
Кирсанов ауылы, Чумаева көшесі № 18, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Кирсанов негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
28.
№ 186
Чинарев ауылы.
Чинарев ауылы, Достық көшесі № 13, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Чинарев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
29.
№ 188
Ақбидай ауылы.

село Дарьинское, улица Шығанақ, улица Тайманова четная сторона от дома № 2 до дома № 106, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 105/1, улица М.Өтемісұлы, улица П.Садомского, улица Светлая, улица Жас Отан, улица Достық четная сторона от дома № 2 до дома № 16, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 27, улица Балдырған четная сторона от дома № 2 до дома № 32, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 29, улица Л.Толстого нечетная сторона от дома № 1 до дома № 9, четная сторона от дома № 2 до дома № 24, улица Астана, улица 8 Марта, улица Некрасова четная сторона от дома № 2 до дома № 42, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 19, улица Чапаева четная сторона от дома № 2 до дома № 48, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 35, улица А.Пушкина нечетная сторона от дома № 1 до дома № 13, четная сторона от дома № 2 до дома №20, улица Д.Нурпеисовой четная сторона от дома № 2 до дома № 6, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 17, улица Озерная, переулок Озерный, улица Гагарина, улица М.Мақатаева, улица С.Мендешева, улица Сүгір, улица Х.Есенжанова, улица Мухита, улица Мералы, улица Матросова, улица Шолохова, улица Д.Қонаева дома четная сторона, переулок Больничный, улица Абылайхана, переулок Песочный, переулок Круглый, переулок Колхозный.
село Дарьинское, улица Абылай хана № 52, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" Дом культуры села Даринск.
22.
№ 180
село Дарьинское, улица Курмангазы, улица Б.Момышұлы, улица Абая, переулок Дарьинский, улица Айтиева, улица Сатпаева, улица Приуральная, улица Ж.Жабаева, переулок Комсомольский, переулок Советский, улица М.Маметовой, улица А.Молдагуловой, улица И.Шкилева, улица Есенберлина, улица по четной стороне И.Тайманова от дома № 108 до дома № 152, по нечетной стороне от дома № 107/1 до дома № 51, улица Достык по четной стороне от дома № 18 до дома № 62, по нечетной стороне от дома № 29 до дома № 67, улица Балдырган по нечетной стороне от дома № 31 до дома № 37, дом 36, улица Л.Толстого четная сторона от дома № 24 до дома № 38, № 150/1, № 150/2, улица Некрасова нечетная сторона от дома №21 до дома № 39, четная сторона от дома № 44 до дома № 70, улица Чапаева нечетная сторона от дома № 37 до дома № 59, четная сторона от дома № 50 до дома № 74, улица Пушкина нечетная сторона от дома № 15 до дома № 31, четная сторона от дома № 20 до дома № 40, улица М.Әуезова, улица Бекет Батыра, переулок Алматинский, переулок Садовый, улица Леонова, переулок Фестивальный, улица Новоселов, улица Д.Нұрпейісовой нечетная сторона от дома № 19 до дома № 33/1А, четная сторона от дома № 8 до дома № 36, дома по нечетной стороне улицы Д.Кунаева.
село Дарьинское, улица М. Мәметовой № 20А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия-интернат имени Абая" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
23.
№ 181
село Озерное.
село Озерное, улица Советская № 37, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Озерное.
24.
№ 182
село Рубежинское.
село Рубежинское, улица Бейбітшілік № 16, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Рубежин .
25.
№ 183
село Красноармейское, село Спартак.
село Красноармейское, улица Красноармейская № 50, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Красноармейск.
26.
№ 184
село Январцево, село Петрово.
село Январцево, улица Советская № 56, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Январцев.
27.
№ 185
село Кирсаново.
село Кирсаново, улица Чумаева № 18, здание коммунального государственного учреждения "Кирсановская основная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
28.
№ 186
село Чинарево.
село Чинарево, улица Достық № 13, здание коммунального государственного учреждения "Чинаревская начальная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
29.
№ 188
село Ақбидай.

Ақбидай ауылы, Мерей көшесі № 5/1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Ақбидай ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
30.
№ 189
Раздольный ауылы.
Раздольный ауылы, Школьная көшесі № 8, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Раздольный ауылдық клубтың ғимараты.
31.
№ 190
Чиров ауылы, Балабанов ауылы.
Чиров ауылы, Мирная көшесі № 61, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Чиров ауылдық клубтың ғимараты.
32.
№ 192
Сұлу көл ауылы.
Сұлу көл ауылы, Достық көшесі № 15, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Сұлу көл ауылдық клубтың ғимараты.
33.
№ 193
Құрманғазы ауылы.
Құрманғазы ауылы, Школьная көшесі № 1, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Құрманғазы ауылдық клубтың ғимараты.
34.
№ 194
Аманат ауылы.
Аманат ауылы, Казахстанская көшесі № 10/1, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Аманат ауылдық клубтың ғимараты.
35.
№ 195
Володар ауылы.
Володар ауылы, Талғат Бигельдинов көшесі № 22, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Володар ауылдық клубтың ғимараты.
36.
№ 196
Трекин ауылы.
Трекин ауылы, Жиберина көшесі № 1/6, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Трекин ауылдық клубтың ғимараты.
37.
№ 197
Жайық ауылы.
Жайық ауылы, Достық көшесі № 15, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Жайық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
38.
№ 198
Новенькое ауылы.
Новенькое ауылы, Оборонная көшесі № 21, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Новенький жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
39.
№ 199
Достық ауылы.
Достық ауылы, М. Өтемісов көшесі № 17, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Достық жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
40.
№ 200
Жалын ауылы.
Жалын ауылы, Достық көшесі № 25, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Подхоз негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
41.
№ 201
Чувашинск ауылы.
Чувашинск ауылы, Ы.Алтынсарина көшесі № 26, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Чувашинск ауылдық клубтың ғимараты.
42.
№ 202
Красный Урал ауылы.

село Ақбидай, улица Мерей № 5/1, здание сельского медицинского пункта Ақбидай государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница № 2 района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской.
30.
№ 189
село Раздольное.
село Раздольное, улица Школьная № 8, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Раздольное.
31.
№ 190
село Чирово, село Балабаново.
село Чирово, улица Мирная № 61, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Чирово .
32.
№ 192
село Сұлу көл.
село Сұлу көл, улица Достық № 15, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Сұлу көл.
33.
№ 193
село Құрманғазы
село Құрманғазы, улица Школьная № 1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Құрманғазы.
34.
№ 194
село Аманат.
село Аманат, улица Казахстанская № 10/1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Аманат.
35.
№ 195
село Володарское
село Володарское, улица Талғата Бигельдинова № 22, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Володарское.
36.
№ 196
село Трекино.
село Трекино, улица Жиберина № 1/6, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Трекино.
37.
№ 197
село Жайык.
село Жайык, улица Достық № 15, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Жайық" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
38.
№ 198
село Новенькое.
село Новенькое, улица Оборонная № 21, здание коммунального государственного учреждения "Новеньковская общеобразовательная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
39.
№ 199
село Достык.
село Достык, улица М. Өтемісова № 17, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Достык" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
40.
№ 200
село Жалын.
село Жалын, улица Достық № 25, здание коммунального государственного учреждения "Подхозовская основная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
41.
№ 201
село Чувашинское.
село Чувашинское, улица Ы.Алтынсарина № 26, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба Чувашинское.
42.
№ 202
село Красный Урал.

Красный Урал ауылы, Көктем көшесі № 8/1
43.
№ 203
Макаров ауылы.
Макаров ауылы, Школьная көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Макаров жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
44.
№ 204
Мирный ауылы.
Мирный ауылы, Октябрьская көшесі № 20, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Мирный ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
45.
№ 205
Садовое ауылы.
Садовое ауылы, Торговая көшесі № 1/1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Пригород бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
46.
№ 206
Мичурин ауылы, Автомобильная, Березовая, Болашак, Ветеран, Гагарин, Заводская, Зеленая, Коктерек, Крупская, Ленина, Лесная, Матросова, Минская, Мирная, Мичурина, Молодежная, Набережная, Нұрсат, Пик, Подстанционная, Производственная, Рабочая, Садовая, Садовод, Тепличный, Тәуелсіздік, У.Громова, Чапаев, Энгельс көшелері.
Мичурин ауылы, Школьная көшесі № 1, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Мичурин ауылдық клубтың ғимараты.
47.
№ 207
Асан ауылы.
Асан ауылы, Автомобильная көшесі № 4, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Асан ауылдық клубтың ғимараты.
48.
№ 208
Жамбыл ауылы.
Жамбыл ауылы, Кунаев көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Жамбыл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
49.
№ 209
Зеленое ауылы.
Зеленое ауылы, Нариманов көшесі № 2А, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Зеленое ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
50.
№ 210
Октябрьск ауылы.
Октябрьск ауылы, Пригорная көшесі № 2, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Октябрьск ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
51.
№ 211
Махамбет ауылы.
Махамбет ауылы, Абай Құнанбаев көшесі № 25, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Махамбет ауылдық клубтың ғимараты.
52.
№ 212
Павлов ауылы, Кожевников ауылы.
Павлов ауылы, Школьная көшесі № 11, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Павлов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
53.
№ 213
Горбунов ауылы.
Горбунов ауылы, Минская көшесі № 9, "Бәйтерек ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі Горбунов ауылдық кітапхананың ғимараты.
54.
№ 215
Бейбітшілік ауылы, Чапурин ауылы.
Бейбітшілік ауылы, Жеңіс көшесі № 33, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Мәдени-спорт кешенінің ғимараты.
55.
№ 217
Сырым батыр ауылы, Астафьев ауылы.
Сырым батыр ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Краснов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

село Красный Урал, улица Көктем №8/1
43.
№ 203
село Макарово.
село Макарово, улица Школьная № 1, здание коммунального государственного учреждения "Макаровская общеобразовательная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
44.
№ 204
село Мирное.
село Мирное, улица Октябрьская № 20, здание сельского медицинского пункта Мирное государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница № 2 района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской.
45.
№ 205
село Садовое.
село Садовое, улица Торговая № 1/1, здание коммунального государственного учреждения "Пригородная начальная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
46.
№ 206
село Мичуринское, улицы Автомобильная, Березовая, Болашак, Ветеран, Гагарина, Заводская, Зеленая, Коктерек, Крупская, Ленина, Лесная, Матросова, Минская, Мирная, Мичурина, Молодежная, Набережная, Нурсат, Пик, Подстанционная, Производственная, Рабочая, Садовая, Садовод, Тепличный, Тәуелсіздік, У.Громовой, Чапаева, Энгельса.
село Мичуринское, улица Школьная № 1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Мичуринское.
47.
№ 207
село Асан.
село Асан, улица Автомобильная № 4, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Асан.
48.
№ 208
село Жамбыл.
село Жамбыл, улица Кунаева № 1, здание коммунального государственного учреждения "Жамбылская общеобразовательная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
49.
№ 209
село Зеленое.
село Зеленое, улица Нариманова № 2А, здание сельского медицинского пункта Зеленое государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница №2 района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской.
50.
№ 210
село Октябрьское.
село Октябрьское, улица Пригорная № 2, здание Октябрьского сельского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница №2 района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской.
51.
№ 211
село Махамбет.
село Махамбет, улица Абая Құнанбаева № 25, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Махамбет.
52.
№ 212
село Павлово, село Кожевниково.
село Павлово, улица Школьная № 11, здание коммунального государственного учреждения "Павловская начальная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
53.
№ 213
село Горбуново.
село Горбуново, улица Минская № 9, здание сельской библиотеки села Горбуново государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Бәйтерек"
54.
№ 215
село Бейбітшілік, село Чапурино.
село Бейбітшілік, улица Жеңіс № 33, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" культурно-спортивного комплекса.
55
№ 217
село Сырым батыр, село Астафьево.
село Сырым батыр, улица Б. Момышұлы № 1, здание коммунального государственного учреждения "Красновская начальная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".