Казталов ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 55 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 сәуірде № 27698 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Казталов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Казталовского района
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 14 апреля 2022 года № 55. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 апреля 2022 года № 27698
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Казталов ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Казталов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Казталов ауданының әкімі Р. Зулкашев
Батыс Қазақстан облысы
Казталов ауданы әкімдігінің

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Казталовского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казталовского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Казталов ауданының әкімі Р. Зулкашев
Приложение
к постановлению акимата
Казталовского района
Западно-Казахстанской области

2022 жылғы 14 сәуірдегі № 55
қаулысына қосымша
Казталов ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Казталов ауылдық округі, Казталов ауылы, С.Садыков көшесі, орталық базарға қарама-қарсы

от 14 апреля 2022 года № 55
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Казталовского района
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Казталовский сельский округ, село Казталов, улица С. Садыкова, напротив центрального рынка