Қаратөбе ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 17 наурыздағы № 4 "Қаратөбе ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 19 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қыркүйекте № 29820 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Қаратөбе ауданы әкiмiнiң "Қаратөбе ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 17 наурыздағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3463 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 11-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
11
№ 280
Шалғын ауылы, Шұғыла, Үшаудан, Қален, Шәмші, Ақбаз қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қоскөл ауылдық округі, Шалғын ауылы, Шалғын көшесі, № 72 үй, "Қаратөбе аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Қаратөбе аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының жанындағы Шалғын ауылдық клубының ғимараты.
".
2. Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысы осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауданының әкімі К. Суйеугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қаратөбе аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменения в решение акима Каратобинского района от 17 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Каратобинского района"
Решение акима Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2022 года № 19. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 сентября 2022 года № 29820
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каратобинского района "Об образовании избирательных участков на территории Каратобинского района" от 17 марта 2014 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3463) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
строку, порядковый номер 11, изложить в новой редакции:
"
11
№ 280
село Шалгын, зимовки Шугыла, Ушаудан, Кален, Шамши, Акбаз
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Коскольский сельский округ, село Шалгын, улица Шалгын, дом № 72, здание Шалгинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Каратобинский районный центр досуга Каратобинского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта".
".
2. Руководителю аппарата акима Каратобинского района обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Каратобинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каратобинского района К. Суйеугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия Каратобинского района