Қаратөбе ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 23-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 желтоқсанда № 30972 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратөбе ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Каратобинскому району
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 ноября 2022 года № 23-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2022 года № 30972
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Каратобинскому району, согласно приложению к настоящему решению.