Қаратөбе ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 17 наурыздағы № 4 "Қаратөбе ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 27 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 желтоқсанда № 31525 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Қаратөбе ауданы әкiмiнiң "Қаратөбе ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 17 наурыздағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3463 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 4,7,8,9-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
4
№ 272
Жусандыой ауылы, Абуталы, Қоңыркөл, Жабу, Қарасу қыстақтары, Қаратөбе ауылының Айтқожин көшесі (1-51 тұрғын үйлер), Тоққожин көшесі (1-22 тұрғын үйлер), №3 көшесі(1-28 тұрғын үйлер), Абай көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Сейфуллин көшесі (1-26 тұрғын үйлер).
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Жусаныдой ауылдық округі, Жусандыой ауылы, Абай көшесі, 1 үй, "Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің Жамбыл орта білім беретін мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
";
"
7
№ 275
Алакөл ауылы, Қоскөл ауылы, Сәрсенғали, Мүсірәлі, Тоқсейіт қыстақтары, Қаратөбе ауылының Құрманғазы көшесі (1-38 тұрғын үйлер), Малабаев көшесі (1-39 тұрғын үйлер).
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаракөл ауылдық округі, Алакөл ауылы, Алакөл көшес 63 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Алакөл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
";
"
8
№ 277
Қаратөбе ауылының Жұмақаев көшесі (1-41 тұрғын үйлер), Мұхит көшесі (1-76 тұрғын үйлер), Ұзақ күйші көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Маметова көшесі (1-40 тұрғын үйлер), Алтынсарин көшесі (1-53 тұрғын үйлер, Наурызалин көшесі (1-18 тұрғын үйлер).
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, С.Датова көшесі, 18 а үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Қаратөбе мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
";
"
9
278
Қаратөбе ауылының Нысанов көшесі(1-11 тұрғын үйлер), С.Датұлы көшесі(1-37 тұрғын үйлер), Ғ.Құрманғалиев көшесі(1-10 тұрғын үйлер), Жұмалиев көшесі(1-44 тұрғын үйлер), Аубакиров көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Бекимов көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Молдағұлова көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Б.Момышұлы көшесі (1-9 тұрғын үйлер), Даулетова көшесі (1-9 тұрғын үйлер), Жангиров көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Исаев көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Амангелді көшесі (1-6 тұрғын үйлер), Жамбыл көшесі (1-7 тұрғын үйлер), Үркіш қыстағы.
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, Мұхит көшесі, 6 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Мұхит атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
".

О внесении изменений в решение акима Каратобинского района от 17 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Каратобинского района"
Решение акима Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 27. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2022 года № 31525
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каратобинского района "Об образовании избирательных участков на территории Каратобинского района" 17 марта 2014 года № 4 (зарегистрированов в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3463) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
строки, порядковые номера 4,7,8,9, изложить в новой редакции:
"
4
№ 272
Село Жусандой, зимовки Абуталы, Конырколь, Жабу, Карасу, улица Айткожин (жилые дома 1-51 ), улица Токкожин (жилые дома 1-22 ), улица №3 (жилые дома 1-28), улица Абай (жилые дома 1-15), улица Сейфуллин (жилые дома 1-26 ) села Каратобе.
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Жусандойский сельский округ, село Жусандыой, улица Абай, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Комплекс Жамбылской средней общеобразовательной школы-детсад Каратобинского районного отдела образования Западно-Казахстанской области"
";
"
7
№ 275
Село Алаколь, село Косколь, зимовки Сарсенгали, Мусурали ,Токсейт, улица Құрманғазы (жилые дома 1-38), улица Малабаев (жилые дома 1-39 ) села Каратобе.
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каракольский сельский округ, село Алаколь, улица Алаколь, дом 63, коммунальное государственное учреждение "Алакульская основная средняя школа" отдела образования Каратобинского района Западно-Казахстанской области
";
"
8
№ 277
Улица Жұмақаев (жилые дома 1-41 ), улица Мұхит (жилые дома 1-76 ), улица Ұзақ күйші (жилые дома 1-23 ), улица Маметова (жилые дома 1-40 ), улица Алтынсарин көшесі (жилые дома 1-53), улица Наурызалин көшесі (жилые дома 1-18) села Каратобе.
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Каратобе, улица С.Датова, дом 18 а, коммунальное государственное учреждение "Каратобинская школа - гимназия" отдела образования Каратобинского района Западно-Казахстанской области
";
"
9
278
Улица Нысанов ( жилые дома 1-11), улица С.Датұлы (жилые дома 1-37 ), улица Ғ.Құрманғалиев көшесі (жилые дома 1-10 ), улица Жұмалиев (жилые дома 1-44), улица Аубакиров (жилые дома 1-16), Бекимов көшесі (жилые дома 1-16 ), улица Молдағұлова (( жилые дома 1-12), улица Б.Момышұлы (жилые дома 1-9 ), улица Даулетова (жилые дома 1-9), улица Жангиров (жилые дома 1-12 ), улица Исаев(жилые дома 1-8 ), улица Амангелді (жилые дома 1-6), улица Жамбыл (жилые дома 1-7 ) села Каратобе, ЗимовкаҮркіш
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Каратобе, улица Мухита, дом 6, коммунальное государственное учреждение "общеобразовательная школа имени Мухита" отдела образования Каратобинского района Западно-Казахстанской области
".

2. Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысы осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауданының әкімі К. Суйеугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қаратөбе аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

2. Руководителю аппарата акима Каратобинского района обеспечить государственную регистрацю настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Каратобинского района.
4. Настоящее решение в действие со дня его первого официального опубликования.
Қаратөбе ауданының әкімі К. Суйеугалиев
"Согласовано"
Территориальная избирательная
комиссия Каратобинского района