Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 мамырдағы №40-6 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 17-17 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27854 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 мамырдағы №40-6 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5684 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сырым аудандық мәслихат аппарат басшысына (Е.Макашевқа) жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырым аудандық мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева

О признании утратившим силу решения Сырымского районного маслихата от 23 мая 2019 года №40-6 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2022 года № 17-17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27854
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сырымского районного маслихата от 23 мая 2019 года №40-6 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5684).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Сырымского районного маслихата (Макашева Е).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сырымского районного маслихата Ш. Дуйсенгалиева