Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 201 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қыркүйекте № 29876 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облысы "Теректі ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындауын бақылау Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі ауданының әкімі Т. Габдушев
"КЕЛІСІЛДІ"
Батыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы
қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индекстері
Автомобиль жолдарының атаулары
1
KL-TR-1

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Теректинского района Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2022 года № 201. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2022 года № 29876
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Теректинского района Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Теректинского района Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Теректинского района" Западно-Казахстанской области обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Теректинского района Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Теректинского района Т. Габдушев
"СОГЛАСОВАНО"
Управление пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Западно-Казахстанской области
Приложение к постановлению
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Теректинского района Западно-Казахстанской области
Индексы автомобильных дорог
Наименования автомобильных дорог
1
KL-TR-1