Қаржы басқарушысының қорытынды есебінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 28 ақпандағы № 222 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 28 ақпанда № 31980 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасы азаматтарының төлем қабілеттілігін қалпына келтіру және банкроттығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 5) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған қаржы басқарушысының қорытынды есебінің нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрінің
2023 жылғы 28 ақпандағы
№ 222 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қаржы басқарушының қорытынды есебі
_______________ _____________________
(жасалған күні) (жасалған жері)

Об утверждении формы заключительного отчета финансового управляющего
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 28 февраля 2023 года № 222. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2023 года № 31980
В соответствии с подпунктом 5) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О восстановлении платежеспособности и банкротстве граждан Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму заключительного отчета финансового управляющего.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
- Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Утверждена приказом
Заместителя Премьер-Министра
- Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 февраля 2023 года № 222
Форма
Заключительный отчет финансового управляющего
_________________                                          _____________________
(дата составления)                                          (место составления)

1.4. Қаржы басқарушысы туралы мәліметтер:
Қаржы басқарушысының Т.А.Ә. (ол болған кезде)
Тағайындау туралы бұйрық
Шеттету туралы бұйрық
Ескерту
күні
күні
негізі
1
2
3
4
5
6
7
8
2. Ұйымдастыру-құқықтық шаралар туралы мәліметтер
2.1. Банкроттық туралы іс бойынша іс жүргізуді қозғау туралы соттың 20__ жылғы "__" _________ ұйғарымы.
2.2. Уәкілетті органның интернет-ресурсында 20__ жылғы "__" _________ орналастырылған, бакроттық туралы іс бойынша іс жүргізуді қозғау және кредиторлардың талаптарды мәлімдеу тәртібі туралы хабарландыру.
2.3. 20___ жылғы "__" ___________ заңды күшіне енген, борышкерге сот арқылы банкроттық рәсімін қолдану туралы 20__ жылғы "__" _________сот шешімі.
2.4. Уәкілетті органның интернет-ресурсында 20__ жылдың "__" _________ орналастырылған, борышкерге сот арқылы банкроттық рәсімін қолдану туралы хабарландыру.
3. Кредиторлар талаптарының тізілімі
3.1. Сот арқылы банкроттық рәсімін жүргізу күніне жалпы кредиторлық берешек_______________ теңге, оның ішінде:
өмірге және денсаулыққа келтірілген зиянды өтеу туралы, сондай-ақ алимент өндіріп алу туралы талаптар бойынша _______________ теңге;
соттың шешімі бойынша өндіріп алынған салықтар мен кедендік төлемдер, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, сондай-ақ бюджетке төленетін өзге де төлемдер бойынша берешектерді өндіріп алу туралы талаптар бойынша _______________ теңге;
азаматтық-құқықтық және өзге де міндеттемелерді орындау шеңберінде, оның ішінде мүлік кепілімен қамтамасыз етілген талаптары бойынша _______________ теңге;
шығындарды өтеу және тұрақсыздық айыбын (айыппұлды, өсімпұлды) өндіріп алу туралы талаптар бойынша _______________ теңге;

1.4. Сведения о финансовом управляющем:
Ф.И.О. (при его наличии) финансового управляющего
Приказ о назначении
Приказ об отстранении
Примечание
дата
дата
основание
1
2
3
4
5
6
7
8
2. Сведения об организационно-правовых мероприятиях
2.1. Определение суда о возбуждении производства по делу о банкротстве
от "___" ______________ 20 ___ года.
2.2. Объявление о возбуждении производства по делу о банкротстве и порядке
заявления требований кредиторами, размещенное на интернет-ресурсе
уполномоченного органа "___" ____________ 20 ___ года.
2.3. Решение суда о применении процедуры судебного банкротства
от "___" _____________ 20___года, вступившее в законную силу
"___" _____________ 20 ___ года.
2.4. Объявление о применении процедуры судебного банкротства, размещенное
на интернет-ресурсе уполномоченного органа от "___" _______ 20___ года № ___.
3. Реестр требований кредиторов
3.1. Общая кредиторская задолженность на дату проведения процедуры судебного
банкротства _______________ тенге, в том числе:
_______________ тенге – по требованиям о возмещении вреда, причиненного жизни
и здоровью, а также о взыскании алиментов;
_______________ тенге – по требованиям о взыскании задолженностей по налогам
и таможенным платежам, другим обязательным платежам в бюджет, а также иным
платежам в бюджет, взысканных по решению суда;
_______________ тенге – по требованиям, в рамках исполнения гражданско-правовых
и иных обязательств, в том числе обеспеченные залогом имущества;
_______________ тенге – по требованиям о возмещении убытков и взыскании
неустоек (штрафов, пени);
_______________ тенге – по требованиям кредиторов, заявленных позже