"Сауда саласында мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 51-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрінің 2023 жылғы 27 ақпандағы № 85-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 2 наурызда № 31993 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Сауда саласында мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 51-НҚ бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20135 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жекелеген тауар түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар қолданылады:
1) Бiрыңғай байланыс орталығы – Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған, көрсетiлетiн қызметтi алушыларға мемлекеттiк және өзге де қызметтер көрсету мәселелерi бойынша ақпарат, сондай-ақ мемлекеттік органдарға ақпараттық-коммуникациялық қызметтер көрсету мәселелері бойынша ақпарат беру жөнiндегi ақпараттық-анықтамалық қызмет функцияларын орындайтын заңды тұлға;
2) көліктік қолтаңба – WSSecurity ерекшелігін қолдана отырып, ақпараттық жүйелердің ақпараттық өзара іс-қимылы кезінде берілетін хабарламалардың тұтастығы мен авторлығын қамтамасыз ету үшін пайдаланылатын электрондық цифрлық қолтаңба;
3) лицензия – лицензиар жеке немесе заңды тұлғаға қауіптіліктің жоғары деңгейіне байланысты лицензияланатын қызмет түрін не лицензияланатын қызмет түрінің кіші түрін жүзеге асыруға беретін бірінші санаттағы рұқсат;
4) мемлекеттік көрсетілетін қызмет – көрсетілетін қызметті алушылардың өтініш жасауы бойынша немесе өтініш жасауынсыз жүзеге асырылатын және олардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін іске асыруға, оларға тиісті материалдық немесе материалдық емес игіліктер беруге бағытталған жекелеген мемлекеттік функцияларды іске асыру нысандарының бірі немесе олардың жиынтығы;
5) "электрондық үкіметтің" www.egov.kz, www.elicense.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) – нормативтік құқықтық базаны қоса алғанда, бүкіл шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтерге, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосуға техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерге және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтеріне қол жеткізудің бірыңғай терезесі болатын ақпараттық жүйе;

О внесении изменений в приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 51-НҚ "Об утверждении правил оказания государственных услуг в сфере торговой деятельности"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 27 февраля 2023 года № 85-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2023 года № 31993
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 51-НҚ "Об утверждении правил оказания государственных услуг в сфере торговой деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20135) следующие изменения:
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров", утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) Единый контакт-центр – юридическое лицо, определенное Правительством Республики Казахстан, выполняющее функции информационно-справочной службы по предоставлению услугополучателям информации по вопросам оказания государственных и иных услуг, а также государственным органам – информации по вопросам оказания информационно-коммуникационных услуг;
2) транспортная подпись – электронная цифровая подпись, используемая для обеспечения целостности и авторства передаваемых сообщений при информационном взаимодействии информационных систем с применением спецификации WSSecurity;
3) лицензия – разрешение первой категории, выдаваемое лицензиаром физическому или юридическому лицу на осуществление лицензируемого вида деятельности либо подвида лицензируемого вида деятельности, связанного с высоким уровнем опасности;
4) государственная услуга – государственная услуга – одна из форм реализации отдельных государственных функций или их совокупности, осуществляемых по обращению или без обращения услугополучателей и направленных на реализацию их прав, свобод и законных интересов, предоставление им соответствующих материальных или нематериальных благ;
5) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее – портал) – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к государственным услугам, услугам по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий и услугам субъектов квазигосударственного сектора, оказываемым в электронной форме;

6) "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) – төлемдерді электрондық нысанда көрсетілетін өтеулі қызметтер көрсету шеңберінде жүргізу туралы ақпарат беру процестерін автоматтандыратын ақпараттық жүйе.";
5 және 6-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Көрсетілетін қызметті алушының өтініші бойынша 1 (бір) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушінің қатысуынсыз мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне көліктік қолтаңба қою арқылы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін "Е-лицензиялауда" толық автоматты түрде өңдейді және қалыптастырады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының порталдағы "жеке кабинетіне" Қағидаларға 5 және 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көліктік қолтаңбамен куәландырылған электрондық құжат немесе Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша дәлелді бас тарту нысанында жіберіледі.";
"Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру" мемлекеттік қызметін көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі" 3-қосымшада:
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
1) "Импортқа лицензия беру":
мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – көліктік қолтаңбамен куәландырылған осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жекелеген тауар түрлерінің импортына лицензия немесе осы тізбенің 9-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден дәделді бас тарту туралы электрондық құжат нысанындағы жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көліктік қолтаңбамен куәландырылған электрондық құжат нысанында жолданады.
2) "Экспортқа лицензия беру":
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – көліктік қолтаңбамен куәландырылған осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жекелеген тауар түрлерінің экспортына лицензия немесе осы тізбенің 9-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту туралы электрондық құжат нысанындағы жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көліктік қолтаңбамен куәландырылған электрондық құжат нысанында жолданады.
";
4, 5 және 6-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының аумағында тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына және (немесе) импортына рұқсат беру" мемлекеттiк қызметті көрсету қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

6) платежный шлюз "электронного правительства" (далее – ПШЭП) – информационная система, автоматизирующая процессы передачи информации о проведении платежей в рамках оказания возмездных услуг, оказываемых в электронной форме.";
пункты 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"5. "Е-лицензирование" полностью автоматически обрабатывает и формирует результат оказания государственной услуги по заявлению услугополучателя в течение 1 (одного) рабочего дня без участия услугодателя путем подписания результата оказания государственной услуги транспортной подписью.";
6. Результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю на портал в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного транспортной подписью, по форме согласно приложениям 5 и 6 к Правилам или мотивированный отказ по форме согласно приложению 4 к Правилам.";
в приложении 3 "Перечень основных требований к оказанию государственной услуги "Выдача лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров":
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"
5
Результат оказания государственной услуги
1) "Выдача лицензии на импорт":
результат оказания государственной услуги – лицензия на импорт отдельных видов товаров по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в форме электронного документа, в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9 настоящего перечня, удостоверенных транспортной подписью.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
Результат государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного транспортной подписью.
2) "Выдача лицензии на экспорт":
Результат оказания государственной услуги – лицензия на экспорт отдельных видов товаров по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в форме электронного документа, в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9 настоящего перечня, удостоверенных транспортной подписью.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
Результат государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного транспортной подписью.
";
приложения 4, 5 и 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу;
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача разрешения на экспорт и (или) импорт отдельных видов товаров на территории Республики Казахстан", утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар қолданылады:
1) Бiрыңғай байланыс орталығы – Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған, көрсетiлетiн қызметтi алушыларға мемлекеттiк және өзге де қызметтер көрсету мәселелерi бойынша ақпарат, сондай-ақ мемлекеттік органдарға ақпараттық-коммуникациялық қызметтер көрсету мәселелері бойынша ақпарат беру жөнiндегi ақпараттық-анықтамалық қызмет функцияларын орындайтын заңды тұлға;
2) көліктік қолтаңба – WSSecurity ерекшелігін қолдана отырып, ақпараттық жүйелердің ақпараттық өзара іс-қимылы кезінде берілетін хабарламалардың тұтастығы мен авторлығын қамтамасыз ету үшін пайдаланылатын электрондық цифрлық қолтаңба;
3) мемлекеттік көрсетілетін қызмет – көрсетілетін қызметті алушылардың өтініш жасауы бойынша немесе өтініш жасауынсыз жүзеге асырылатын және олардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін іске асыруға, оларға тиісті материалдық немесе материалдық емес игіліктер беруге бағытталған жекелеген мемлекеттік функцияларды іске асыру нысандарының бірі немесе олардың жиынтығы;
4) рұқсат – автоматты түрде лизенциялау (байқау) белгіленген тауар нысанасы болып табылатын сыртқы сауда шартының (келісімшартының) негізінде сыртқы сауда қызметіне қатысушыға берілетін арнайы құжат;
5) "электрондық үкіметтің" www.egov.kz, www.elicense.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) – нормативтік құқықтық базаны қоса алғанда, бүкіл шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтерге, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосуға техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерге және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтеріне қол жеткізудің бірыңғай терезесі болатын ақпараттық жүйе.";
5 және 6-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Көрсетілетін қызметті алушының өтініші бойынша 1 (бір) жұмыс күні ішінде, көрсетілетін қызметті берушінің қатысуынсыз мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне көліктік қолтаңба қою арқылы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін "Е-лицензиялауда" толық автоматты түрде өңдейді және қалыптастырады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының порталдағы "жеке кабинетіне" Қағидаларға 4 және 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көліктік қолтаңбамен куәландырылған электрондық құжат нысанында жіберіледі.";
"Қазақстан Республикасының аумағына тауарлардың жекелеген түрлерін экспорттауға және (немесе) импорттауға рұқсат беру" мемлекеттік қызметін көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі" 3-қосымшада:
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Көліктік қолтаңбамен куәландырылған электрондық құжат нысанында жекелеген тауарлар түрлерін экспорттауға және (немесе) импорттауға рұқсат.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының порталдағы "жеке кабинетіне" көліктік қолтаңбамен куәландырылған электрондық құжат нысанында жолданады.
";

"2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) Единый контакт-центр – юридическое лицо, определенное Правительством Республики Казахстан, выполняющее функции информационно-справочной службы по предоставлению услугополучателям информации по вопросам оказания государственных и иных услуг, а также государственным органам – информации по вопросам оказания информационно-коммуникационных услуг;
2) транспортная подпись – электронная цифровая подпись, используемая для обеспечения целостности и авторства передаваемых сообщений при информационном взаимодействии информационных систем с применением спецификации WSSecurity;
3) государственная услуга – государственная услуга – одна из форм реализации отдельных государственных функций или их совокупности, осуществляемых по обращению или без обращения услугополучателей и направленных на реализацию их прав, свобод и законных интересов, предоставление им соответствующих материальных или нематериальных благ;
4) разрешение – специальный документ, выдаваемый участнику внешнеторговой деятельности на основании внешнеторговой сделки, предметом которой является товар, в отношении которого установлено автоматическое лицензирование (наблюдение);
5) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее – портал) – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к государственным услугам, услугам по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий и услугам субъектов квазигосударственного сектора, оказываемым в электронной форме.";
пункты 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"5. "Е-лицензирование" полностью автоматически обрабатывает и формирует результат оказания государственной услуги по заявлению услугополучателя в течение 1 (одного) рабочего дня без участия услугодателя путем подписания результата оказания государственной услуги транспортной подписью.
6. Результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю на портал в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного транспортной подписью по форме согласно приложениям 4 и 5 к Правилам.";
в приложении 3 "Перечень основных требований к оказанию государственной услуги "Выдача разрешения на экспорт и (или) импорт отдельных видов товаров на территории Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"
5
Результат оказания государственной услуги
Разрешение на экспорт и (или) импорт отдельных видов товаров в форме электронного документа, удостоверенного транспортной подписью.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
Результат государственной услуги направляется услугополучателю на портал в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного транспортной подписью.
";

1, 2, 4 және 5-қосымшалар осы бұйрыққа 4, 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсі.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Сауда және интеграция министрі
С. Жумангарин
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Сауда және интеграция министрі
2023 жылғы 27 ақпандағы
№ 85-НҚ Бұйрығына
1-қосымша
"Тауарлардың жекелеген
түрлерінің импортына және
(немесе) экспортына лицензия
беру" мемлекеттік қызметін
көрсету қағидаларына
4-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі
Астана қ., Мәңгілік Ел даңғылы, 8
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан
г. Астана, проспект Мангилик Ел, 8
Реттік нөмері
Күні
Кімге
Дәделді бас тарту
Қазақстан Республикасы Cауда және интеграция министрлігі, ________ жылғы № ________ Сіздің өтінішінізді қарастырып, келесіні хабарлайды:
Көліктік қолтаңба
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Сауда және интеграция министрі
2023 жылғы 27 ақпандағы
№ 85-НҚ Бұйрығына
2-қосымша
"Тауарлардың жекелеген
түрлерінің импортына және
(немесе) экспортына лицензия
беру" мемлекеттік қызметін
көрсету қағидаларына
5-қосымша
нысан
ТАУАРЛАРДЫҢ ЖЕКЕЛЕГЕН ТҮРЛЕРІНІҢ ЭКСПОРТЫНА ЛИЦЕНЗИЯ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ САУДА ЖӘНЕ ИНТЕГРАЦИЯ МИНИСТРЛІГІНІҢ САУДА КОМИТЕТІ
1. Лицензия №
2. Қолдану кезеңі ЖЖЖЖ.КК.АА. дан бастап ЖЖЖЖ.КК.АА дейін
3. Лицензияның типі | ЭКСПОРТ
4. ____ _________№_______келісімшарт
5.Өтініш беруші |
6. Сатып алушы
7. Межелі ел
8. Сатып алушының елі
9. Келісімшарт валютасы |
10. Құны
11. Статистикалық құны
12. Шығарылған елі |
13. Саны
14. Өлшем бірлігі
15. Сыртқы экономикалық қызметтің Бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша тауардың коды және оның сипаттамасы |
16. Қосымша ақпарат
17. Лицензия беру үшін негіз
18. Көліктік қолтаңба
Күні
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Сауда және интеграция министрі
2023 жылғы 27 ақпандағы
№ 85-НҚ Бұйрығына
3-қосымша
"Тауарлардың жекелеген
түрлерінің импортына және
(немесе) экспортына лицензия
беру" мемлекеттік қызметін
көрсету қағидаларына
6-қосымша
нысан
ТАУАРЛАРДЫҢ ЖЕКЕЛЕГЕН ТҮРЛЕРІНІҢ ИМПОРТЫНА ЛИЦЕНЗИЯ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ САУДА ЖӘНЕ ИНТЕГРАЦИЯ МИНИСТРЛІГІНІҢ САУДА КОМИТЕТІ

приложения 1, 2, 4 и 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 4, 5, 6 и 7 к настоящему приказу.
2. Комитету торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
- Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
С. Жумангарин
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
от 27 февраля 2023 года № 85-НҚ
Приложение 4
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии
на импорт и (или) экспорт
отдельных видов товаров"
форма
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі
Астана қ., Мәңгілік Ел даңғылы, 8
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан
г.Астана, проспект Мангилик Ел, 8
Номер
Дата
Кому
Мотивированный отказ
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан, рассмотрев Ваше заявление от № , сообщает следующее:
Транспортная подпись
Приложение 2 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
от 27 февраля 2023 года № 85-НҚ
Приложение 5
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на импорт
и (или) экспорт отдельных
видов товаров"
форма
ЛИЦЕНЗИЯ НА ЭКСПОРТ ОТДЕЛЬНЫХ ВИДОВ ТОВАРОВ
КОМИТЕТ ТОРГОВЛИ МИНИСТЕРСТВА ТОРГОВЛИ И ИНТЕГРАЦИИ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
1. Лицензия №
2. Период действия
с ДД.ММ.ГГГГ по ДД.ММ.ГГГГ |
3. Тип лицензии
| ЭКСПОРТ
4. Контракт
№ от
5. Заявитель |
6. Покупатель
7. Страна назначения
8. Страна покупателя
9. Валюта контракта |
10. Стоимость
11. Статистическая
стоимость
12. Страна происхождения |
13. Количество
14. Единица измерения
15. Код товара по Единой товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности и его описание
16. Дополнительная информация
17. Основание для выдачи лицензии
18. Транспортная подпись
Дата
Приложение 3 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
от 27 февраля 2023 года № 85-НҚ
Приложение 6
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на импорт
и (или) экспорт отдельных
видов товаров"
форма
ЛИЦЕНЗИЯ НА ИМПОРТ ОТДЕЛЬНЫХ ВИДОВ ТОВАРОВ
КОМИТЕТ ТОРГОВЛИ МИНИСТЕРСТВА ТОРГОВЛИ И ИНТЕГРАЦИИ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН

1. Лицензия №
2. Қолдану кезеңі ЖЖЖЖ.КК.АА. дан бастап ЖЖЖЖ.КК.АА дейін
3. Лицензияның типі | ИМПОРТ
4. ____ _________№_______келісімшарт
5.Өтініш беруші |
6. Сатып алушы
7. Межелі ел
8. Сатып алушының елі
9. Келісімшарт валютасы |
10. Құны
9. Статистикалық құны |
12. Шығарылған елі |
13. Саны
14. Өлшем бірлігі |
15. Сыртқы экономикалық қызметтің бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша тауардың коды және оның сипаттамасы |
16. Қосымша ақпарат
17. Лицензия беру үшін негіз
18. Көліктік қолтаңба
Күні
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Сауда және интеграция министрі
2023 жылғы 27 ақпандағы
№ 85-НҚ Бұйрығына
4-қосымша
"Қазақстан Республикасының
аумағында тауарлардың жекелеген
түрлерінің экспортына және
(немесе) импортына рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
қағидаларына 1-қосымша
нысан
Жекелеген тауарлар түрлерiнiң экспортына рұқсат беру жобасы
Уәкілетті орган
1. № рұқсат
2. Қолданылу кезеңі ЖЖЖЖ.КК.АА-дан бастап ЖЖЖЖ.КК.АА. дейін
3. Рұқсаттың типі | ЭКСПОРТ
4. _______ № _______ келісімшарт
5. Өтініш беруші |
6. Сатып алушы
7. Межелі ел
8. Сатып алушының елі
9. Келісімшарт валютасы |
10. Құны
11. Статистикалық құны стоимость
12. Шығарылған елі |
13. Саны
14. Өлшем бірлігі
15. Сыртқы экономикалық қызметтің бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша тауардың коды және оның сипаттамасы
16. Қосымша ақпарат
17. Өтініш берушінің уәкiлетті адамы
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Лауазымы
Телефоны
18. Көліктік қолтаңба
Күні
Ескертпе. Тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына лицензия беру туралы өтінішті көрсетілетін қызметті алушы Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 6 қарашадағы № 199 шешімімен бекітілген Тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына және (немесе) импортына рұқсатты ресімдеу туралы нұсқаулығына қатаң сәйкестікте толтырады.
ЖЖЖЖ.КК.АА – ЖЖЖЖ – жыл, КК – күн, АА – ай.
СЭҚ БТН – Сыртқы экономикалық қызметтің бірыңғай тауар номенклатурасы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Сауда және интеграция министрі
2023 жылғы 27 ақпандағы
№ 85-НҚ Бұйрығына
5-қосымша
"Қазақстан Республикасының
аумағында тауарлардың жекелеген
түрлерінің экспортына және
(немесе) импортына рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
қағидаларына
2-қосымша
нысан
Жекелеген тауарлар түрлерiнiң импортына рұқсат беру жобасы
Уәкілетті орган
1. № рұқсат
2. Қолданылу кезеңі ЖЖЖЖ.КК.АА-дан бастап ЖЖЖ.КК.АА. дейін
3. Рұқсаттың типі | ИМПОРТ
4. _______ № _______ келісімшарт
5. Өтініш беруші |
6. Сатып алушы
7. Межелі ел
8. Сатып алушының елі
9. Келісімшарт валютасы |
10. Құны
11. Статистикалық құны стоимость
12. Шығарылған елі |

1. Лицензия №
2. Период действия
с ДД.ММ.ГГГГ по ДД.ММ.ГГГГ |
3. Тип лицензии
| ИМПОРТ
4. Контракт № от
5. Заявитель |
6. Покупатель
7. Страна назначения
8. Страна покупателя
9. Валюта контракта |
10. Стоимость
11. Статистическая стоимость
12. Страна происхождения |
13. Количество
14. Единица измерения
15. Код товара по Единой товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности и его описание |
16. Дополнительная информация
17. Основание для выдачи лицензии
18. Транспортная подпись
Дата
Приложение 4 к приказу
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
- Сауда және интеграция министрі
2023 жылғы 27 ақпандағы № 85-НҚ
Приложение 1
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача разрешения
на экспорт и (или) импорт
отдельных видов товаров
на территории
Республики Казахстан"
форма
Проект разрешения на экспорт отдельных видов товаров
Уполномоченный орган
1. Разрешение №
2. Период действия с ДД.ММ.ГГГГ по ДД.ММ.ГГГГ
3. Тип разрешения | ЭКСПОРТ
4. Контракт № от
5. Заявитель |
6. Покупатель
7. Страна назначения
8. Страна покупателя
9. Валюта контракта |
10. Стоимость
11. Статистическая стоимость
12. Страна происхождения |
13. Количество
14. Единица измерения
15. Код товара по Единой товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности и его описание
16. Дополнительная информация
17. Уполномоченное лицо заявителя
18. Транспортная подпись
Дата
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
Должность
Телефон
Примечание. Проект разрешения на импорт отдельных видов товаров заполняется услугополучателем в строгом соответствии с Инструкцией об оформлении разрешения на экспорт и (или) импорт отдельных видов товаров, утвержденной Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 6 ноября 2014 года № 199.
ДД.ММ.ГГГГ – ДД – дата, ММ – месяц, ГГГГ – год.
ЕТН ВЭД – Единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности.
Приложение 5 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
от 27 февраля 2023 года № 85-НҚ
Приложение 2
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача разрешения
на экспорт и (или) импорт
отдельных видов товаров
на территории
Республики Казахстан"
форма
Проект разрешения на импорт отдельных видов товаров
Уполномоченный орган
1. Разрешение №
2. Период действия с по
3. Тип разрешения | ИМПОРТ
4. Контракт № от
5. Заявитель |
6. Покупатель
7. Страна назначения
8. Страна покупателя
9. Валюта контракта |
10. Стоимость
11. Статистическая стоимость
12. Страна происхождения |