"Жергілікті атқарушы органдар борышының 2023 жылға арналған лимиттерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 129 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 159 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 11 қыркүйекте № 33402 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жергілікті атқарушы органдар борышының 2023 жылға арналған лимиттерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 129 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31166 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген жергілікті атқарушы органдар борышының 2023 жылға арналған лимиттері осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
А. Куантыров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
2023 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 159 Бұйрыққа
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 129 бұйрығына
қосымша
Жергілікті атқарушы органдар борышының 2023 жылға арналған лимиттері
Жергілікті атқарушы орган
Жергілікті атқарушы органдар борышының
лимиті, мың теңге
1
2
3
1
Абай облысы

О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 декабря 2022 года № 129 "Об установлении лимитов долга местных исполнительных органов на 2023 год"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 сентября 2023 года № 159. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 сентября 2023 года № 33402
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 декабря 2022 года № 129 "Об установлении лимитов долга местных исполнительных органов на 2023 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31166) следующее изменение:
лимиты долга местных исполнительных органов на 2023 год, утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
А. Куантыров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 11 сентября 2023 года № 159
Приложение к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 19 декабря 2022 года № 129
Лимиты долга местных исполнительных органов на 2023 год
Местный исполнительный орган
Лимит долга местных исполнительных органов,
тыс. тенге
1
2
3
1
Область Абай