Об утверждении формы письменного заявления о размещении петиции на интернет-ресурсе
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 28 ноября 2023 года № 470-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2023 года № 33693
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 04.04.2024
В соответствии с частью первой статьи 90-2 Административного процедурно–процессуального кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму письменного заявления о размещении петиции на интернет-ресурсе.
2. Департаменту развития коммуникаций государства и общества Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства культуры и информации Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 4 апреля 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр культуры и информации
Республики Казахстан
А. Балаева
Утверждена приказом
Министр культуры
и информации
Республики Казахстан
от 28 ноября 2023 года № 470-НҚ
Форма
В___________________________
(наименование
уполномоченного органа в сфере
взаимодействия государства
и гражданского общества)
От _________________________,
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
ИИН: _____________________
(указать номер)
Адрес фактического места проживания:
___________________________
(указать адрес фактического
проживания)
Адрес места регистрации:
___________________________
(указать адрес места регистрации)
Контактный телефон:
_______________________
(указать номер телефона)
Заявление о размещении петиции на интернет-ресурсе
Я, гражданин Республики Казахстан,
_________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
прошу разместить на интернет – ресурсе петицию следующего содержания:
"________________________________________________________________"
(с доводами и предложениями по предмету петиции),
которая подается в адрес ___________________________________________
(наименование государственного органа, местного представительного
и (или) исполнительного органа).
К заявлению прилагаются следующие документы:

Петицияны интернет-ресурста орналастыру туралы жазбаша арыз нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2023 жылғы 28 қарашадағы № 470-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 28 қарашада № 33693 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 04.04.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексі 90-2-бабының бірінші бөлігіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Петицияны интернет-ресурста орналастыру туралы жазбаша арыз нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мемлекет пен қоғам коммуникацияларын дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2024 жылғы 4 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрі
А. Балаева
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат
министрі
2023 жылғы 28 қарашадағы
№ 470-НҚ бұйрықпен
бекітілген
Нысан
Кімге
__________________________,
(мемлекет пен азаматтық
қоғамның өзара іс-қимылы
саласындағы уәкілетті органның
атауы)
Кімнен
________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (бар
болған кезде)
ЖСН:
__________________________
(нөмірді көрсету)
Нақты тұратын жерінің
мекенжайы:
____________________________
(нақты тұратын жерінің
мекенжайын көрсету)
Тіркеу орнының мекенжайы:
____________________________
(тіркеу орнының мекенжайын
көрсету)
Байланыс телефоны:
_____________
(телефон нөмірін көрсету)
Петицияны интернет-ресурста орналастыру туралы арыз
Мен, Қазақстан Республикасының азаматы
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде) интернет-ресурста
__________________________ (мемлекеттік органның, жергілікті өкілді және
(немесе) атқарушы органның атауы) атына жіберілетін (петицияның нысанасы
бойынша дәлелдермен және ұсыныстармен) мынадай мазмұндағы петицияны орналастыруды
сұраймын:
"__________________________________________________________________".
Арызға мынадай құжаттар:

1) копия удостоверения личности;
2) копия документа, подтверждающего соответствующее полномочия представителя
(если петиция подается представителем заявителя);
3) подтверждающие документы и (или) иные материалы, относящиеся к петиции
(при необходимости).
Настоящим подтверждаю, что несу ответственность в соответствии
с законодательством Республики Казахстан за достоверность представляемой
(заполненной) мной информации.
Согласен(а) на обработку персональных данных:
______________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" __________ 20__ года

1) жеке куәліктің көшірмесі;
2) өкілдің тиісті өкілеттігін растайтын құжаттың көшірмесі (егер петицияны арыз иесінің өкілі берсе);
3) петицияға қатысты растайтын құжаттар және (немесе) өзге де материалдар (қажет болған кезде) қоса беріледі.
Осы арызбен Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзім ұсынатын (толтырған) ақпараттың анықтығына жауапты болатынымды растаймын.
Дербес деректерді өңдеуге келісемін:
______________________________________________________________
(қолы)                        (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" __________