"Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 20 тамыздағы № ҚР ДСМ-88 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 176 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 29 желтоқсанда № 33852 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 20 тамыздағы № ҚР ДСМ-88 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24078 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшамен бекітілген Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын дәрілік заттардың тізбесінде:
реттік нөмірі 49-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
49
A10AB05
Аспарт инсулині
алдын ала толтырылған шприц-қалам тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл, 3 мл
шприц-қалам
";
реттік нөмірі 51-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
51
A10AB05
Аспарт инсулині
1 ӘБ қадамы мен 1 шприц-қалам 50 картридж есебінен шприц- қалам жиынтығында тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл, 3 мл
картридж
";
реттік нөмірлері 90 және 91-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 184-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
184
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
контейнер/құты
";
реттік нөмірі 192-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
192
B05CX01
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 400 мл
құты
";
реттік нөмірі 303-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 328-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
328
H01BB03
Карбетоцин
инъекцияға арналған ерітінді/вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мкг / мл 1 мл
құты
";
реттік нөмірлері 398, 469, 471, 473, 478, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 493, 508, 509 және 510-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 511-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
511
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил және Эфавиренз
таблетка 200 мг/300 мг/600 мг
таблетка
";
реттік нөмірлері 512, 513, 518, 523, 531 және 534-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірлері 555 және 556-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
555
J07BA01
Кене энцефалитінің инактивтендірілген тұтас вирусына қарсы вакцина
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия 0,25 мл/доза
доза
556
J07BB02
Тұмау профилактикасына арналған вакцияна
балалар мен ересектерге арналған инактивтендірілген вакцина, штаммдардың құрамы алдағы эпидемиологиялық маусымда тұмау вирусының айналымын ескеріле отырып, ДДҰ ұсынымдарына сәйкес келуі тиіс. Шприцте инъекцияға арналған суспензия 1 доза / 0,5 мл
доза/шприц
";
реттік нөмірі 695-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № ҚР ДСМ-88 "Об определении перечня лекарственных средств и медицинских изделий, закупаемых у единого дистрибьютора"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 декабря 2023 года № 176. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2023 года № 33852
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № ҚР ДСМ-88 "Об определении перечня лекарственных средств и медицинских изделий, закупаемых у единого дистрибьютора" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24078) следующие изменения и дополнения:
в перечне лекарственных средств, закупаемых у единого дистрибьютора, утвержденном приложением 1 к указанному приказу:
строку, порядковый номер 49, изложить в следующей редакции:
"
49
A10AB05
Инсулин аспарт
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл, 3 мл, предварительно заполненных шприц-ручках
шприц- ручка
";
строку, порядковый номер 51, изложить в следующей редакции:
"
51
A10AB05
Инсулин аспарт
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл, 3 мл,
в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД
картридж
";
строки, порядковые номера 90 и 91, исключить;
строку, порядковый номер 184, изложить в следующей редакции:
"
184
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
раствор для инфузий 10 % 500 мл
контейнер/флакон
";
строку, порядковый номер 192, изложить в следующей редакции:
"
192
B05CX01
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 400 мл
флакон
";
строку, порядковый номер 303, исключить;
строку, порядковый номер 328, изложить в следующей редакции:
"
328
H01BB03
Карбетоцин
раствор для инъекций/раствор для внутривенного и внутримышечного введения 100 мкг/мл 1 мл
флакон
";
строки, порядковые номера 398, 469, 471, 473, 478, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 493, 508, 509 и 510, исключить;
строку, порядковый номер 511, изложить в следующей редакции:
"
511
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
таблетка 200 мг/300 мг/600 мг
таблетка
";
строки, порядковые номера 512, 513, 518, 523, 531 и 534, исключить;
строки, порядковые номера 555 и 556, изложить в следующей редакции:
"
555
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
суспензия для внутримышечного введения 0,25 мл/доза
доза
556
J07BB02
Вакцина для профилактики гриппа
инактивированная вакцина для детей и взрослых, состав штаммов должен соответствовать рекомендациям ВОЗ с учетом циркуляции вирусов гриппа в предстоящий эпидсезон. Суспензия для инъекций в шприце 1 доза/0,5 мл
доза/шприц
";
строку, порядковый номер 695, изложить в следующей редакции:
"

695
L01XX24
Пэгаспаргаза
бұлшықет ішіне енгізу және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 750 ХБ / мл, 5 мл
құты
";
реттік нөмірі 773-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
773
L04AX01
Азатиоприн
таблетка
мг
";
реттік нөмірі 774-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 812-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
812
M05BA03
Памидрон қышқылы
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг, 10 мл
құты
";
реттік нөмірлері 817, 818 және 819-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
817
M09AX03
Аталурен
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 125 мг
пакет-саше
818
M09AX03
Аталурен
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 250 мг
пакет-саше
819
M09AX03
Аталурен
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 500 мг
пакет-саше
";
реттік нөмірлері 960 және 961-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 1081-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1081
N03AX17
Стирипентол
капсула
мг
";
реттік нөмірі 1082-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1083-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1083
N03AX17
Стирипентол
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
мг
";
реттік нөмірі 1084-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1085-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1085
N03AX18
Лакосамид
таблетка
мг
";
реттік нөмірлері 1086, 1087 және 1088-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 1089-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1089
N03AX18
Лакосамид
ішке қабылдау үшін ерітінді
құты
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 1129-1206-жолдармен толықтырылсын:
"
1129
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 100 мг
таблетка
1130
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 150 мг
таблетка
1131
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 200 мг
таблетка
1132
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 50 мг
таблетка
1133
L01EL02
Акалабрутиниб
капсула 100 мг
капсула
1134
L01ED03
Алектиниб
капсула 150 мг
капсула
1135
N05AL05
Амисульприд
таблетка 100 мг
таблетка
1136
L02BB05
Апалутамид
таблетка 60 мг
таблетка
1137
N05AX12
Арипипразол
таблетка 10 мг
таблетка
1138
N05AX12
Арипипразол
таблетка15 мг
таблетка
1139
N05AX12
Арипипразол
таблетка 20 мг
таблетка
1140
N05AX12
Арипипразол
таблетка 30 мг
таблетка
1141
N05AX12
Арипипразол
таблетка 5 мг
таблетка
1142
L01FF05
Атезолизумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат 1200 мг/20мл
құты
1143
L01FF05
Атезолизумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат 840 мг/14мл
құты
1144
A06AB02
Бисакодил
таблетка 5 мг
таблетка
1145
J07BA01
Кене энцефалитінің инактивтендірілген тұтас вирусына қарсы вакцина
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 0,5 мл/доза
доза
1146
J07BM01
Адам папилломавирусына қарсы Вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
доза

695
L01XX24
Пэгаспаргаза
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения и инфузий, 750 МЕ/мл, 5 мл
флакон
";
строку, порядковый номер 773, изложить в следующей редакции:
"
773
L04AX01
Азатиоприн
таблетка
мг
";
строку, порядковый номер 774, исключить;
строку, порядковый номер 812, изложить в следующей редакции:
"
812
M05BA03
Памидроновая кислота
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг, 10 мл
флакон
";
строки, порядковые номера 817, 818 и 819, изложить в следующей редакции:
"
817
M09AX03
Аталурен
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг
пакетик-саше
818
M09AX03
Аталурен
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг
пакетик-саше
819
M09AX03
Аталурен
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 1000 мг
пакетик-саше
";
строки, порядковые номера 960 и 961, исключить;
строку, порядковый номер 1081, изложить в следующей редакции:
"
1081
N03AX17
Стирипентол
капсула
мг
";
строку, порядковый номер 1082, исключить;
строку, порядковый номер 1083, изложить в следующей редакции:
"
1083
N03AX17
Стирипентол
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
мг
";
строку, порядковый номер 1084, исключить;
строку, порядковый номер 1085, изложить в следующей редакции:
"
1085
N03AX18
Лакосамид
таблетка
мг
";
строки, порядковые номера 1086, 1087 и 1088, исключить;
строку, порядковый номер 1089, изложить в следующей редакции:
"
1089
N03AX18
Лакосамид
раствор для приема внутрь
флакон
";
дополнить строками, порядковые номера 1129-1206, следующего содержания:
"
1129
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 100 мг
таблетка
1130
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 150 мг
таблетка
1131
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 200 мг
таблетка
1132
L01EF03
Абемациклиб
таблетка 50 мг
таблетка
1133
L01EL02
Акалабрутиниб
капсула 100 мг
капсула
1134
L01ED03
Алектиниб
капсула 150 мг
капсула
1135
N05AL05
Амисульприд
таблетка 100 мг
таблетка
1136
L02BB05
Апалутамид
таблетка 60 мг
таблетка
1137
N05AX12
Арипипразол
таблетки 10 мг
таблетка
1138
N05AX12
Арипипразол
таблетки 15 мг
таблетка
1139
N05AX12
Арипипразол
таблетки 20 мг
таблетка
1140
N05AX12
Арипипразол
таблетки 30 мг
таблетка
1141
N05AX12
Арипипразол
таблетки 5 мг
таблетка
1142
L01FF05
Атезолизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1200 мг/20мл
флакон
1143
L01FF05
Атезолизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 840 мг/14мл
флакон
1144
A06AB02
Бисакодил
таблетки 5 мг
таблетка
1145
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
доза
1146
J07BM01
Вакцина против вируса папилломы человека (типов 6, 11, 16, 18)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
доза

1147
C09CA03
Валсартан
таблетка 160 мг
таблетка
1148
C09CA03
Валсартан
таблетка 320 мг
таблетка
1149
C09CA03
Валсартан
таблетка 40 мг
таблетка
1150
C09CA03
Валсартан
таблетка 80 мг
таблетка
1151
J02AC03
Вориконазол
таблетка 200 мг
таблетка
1152
J02AC03
Вориконазол
таблетка 50 мг
таблетка
1153
C03AA03
Гидрохлоротиазид
таблетка 25 мг
таблетка
1154
L04AC16
Гуселькумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 мг/1,0 мл
автоинжектор
1155
L01FC01
Даратумумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1800 мг
құты
1156
L02BB06
Даролутамид
таблетка 300 мг
таблетка
1157
J05AX12
Долутегравир
таблетка 5 мг
таблетка
1158
L01FF03
Дурвалумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат, 120 мг
құты
1159
L01FF03
Дурвалумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат, 500 мг
құты
1160
М01АЕ01
Ибупрофен
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 400 мг / 4мл
құты
1161
М01АЕ01
Ибупрофен
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 800 мг / 8мл
құты
1162
D10BA01
Изотретиноин
капсула 10 мг
капсула
1163
D10BA01
Изотретиноин
капсула 20 мг
капсула
1164
L01XG03
Иксазомиб
капсула 2,3мг
капсула
1165
L01XG03
Иксазомиб
капсула 3 мг
капсула
1166
L01XG03
Иксазомиб
капсула 4 мг
капсула
1167
J06BB01
Иммуноглобулинге Анти-D (Rh)
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 1500 ХБ (300 мкг)/2 мл
шприц
1168
J06BB01
Иммуноглобулинге Анти-D (Rh)
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 625 ХБ / мл 1 мл
ампула
1169
J06BB01
Иммуноглобулинге Анти-D (Rh)
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 625 ХБ / мл 2 мл
ампула
1170
C07AG02
Карведилол
таблетка 12,5 мг
таблетка
1171
C07AG02
Карведилол
таблетка 25 мг
таблетка
1172
N05AX15
Карипразин
капсулалар 1,5 мг
капсула
1173
N05AX15
Карипразин
капсулалар 3 мг
капсула
1174
N05AX15
Карипразин
капсулалар 4,5 мг
капсула
1175
N05AX15
Карипразин
капсулы 6 мг
капсула
1176
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
инфузияға арналған эмульсия 1875 мл
пакет
1177
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
инфузияға арналған эмульсия 300 мл
пакет/контейнер
1178
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
инфузияға арналған эмульсия 500 мл
пакет/контейнер
1179
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
таблетка 50мг/300мг/300мг
таблетка
1180
B06AC05
Ланаделумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді 300 мг/2 мл
шприц
1181
N07BC02
Метадон
ішу үшін қолдануға арналған ерітінді, 5 мг / мл
құты
1182
C08CA05
Нифедипин
таблетка 10 мг
таблетка
1183
C08CA05
Нифедипин
таблетка 20 мг
таблетка
1184
C08CA05
Нифедипин
таблетка 30 мг
таблетка
1185
C08CA05
Нифедипин
таблетка 60 мг
таблетка
1186
C07AA05
Пропранолол
таблетка 10 мг
таблетка
1187
C07AA05
Пропранолол
таблетка 40 мг
таблетка

1147
C09CA03
Валсартан
таблетка 160 мг
таблетка
1148
C09CA03
Валсартан
таблетка 320 мг
таблетка
1149
C09CA03
Валсартан
таблетка 40 мг
таблетка
1150
C09CA03
Валсартан
таблетка 80 мг
таблетка
1151
J02AC03
Вориконазол
таблетка 200 мг
таблетка
1152
J02AC03
Вориконазол
таблетка 50 мг
таблетка
1153
C03AA03
Гидрохлоротиазид
таблетка 25 мг
таблетка
1154
L04AC16
Гуселькумаб
раствор для подкожного введения, 100 мг/1,0 мл
автоинжектор
1155
L01FC01
Даратумумаб
раствор для подкожного введения, 1800 мг
флакон
1156
L02BB06
Даролутамид
таблетка 300 мг
таблетка
1157
J05AX12
Долутегравир
таблетка 5 мг
таблетка
1158
L01FF03
Дурвалумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 120 мг
флакон
1159
L01FF03
Дурвалумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
флакон
1160
М01АЕ01
Ибупрофен
раствор для внутривенного введения, 400 мг/4мл
флакон
1161
М01АЕ01
Ибупрофен
раствор для внутривенного введения, 800 мг/8мл
флакон
1162
D10BA01
Изотретиноин
капсула 10 мг
капсула
1163
D10BA01
Изотретиноин
капсула 20 мг
капсула
1164
L01XG03
Иксазомиб
капсула 2,3мг
капсула
1165
L01XG03
Иксазомиб
капсула 3 мг
капсула
1166
L01XG03
Иксазомиб
капсула 4 мг
капсула
1167
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 1500 МЕ (300 мкг)/2 мл
шприц
1168
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
раствор для внутримышечных инъекций 625 МЕ/мл по 1 мл
ампула
1169
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
раствор для внутримышечных инъекций 625 МЕ/мл по 2 мл
ампула
1170
C07AG02
Карведилол
таблетка 12,5 мг
таблетка
1171
C07AG02
Карведилол
таблетка 25 мг
таблетка
1172
N05AX15
Карипразин
капсулы 1,5 мг
капсула
1173
N05AX15
Карипразин
капсулы 3 мг
капсула
1174
N05AX15
Карипразин
капсулы 4,5 мг
капсула
1175
N05AX15
Карипразин
капсулы 6 мг
капсула
1176
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
эмульсия для инфузий 1875 мл
пакет
1177
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
эмульсия для инфузий 300 мл
пакет/контейнер
1178
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
эмульсия для инфузий 500 мл
пакет/контейнер
1179
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
таблетка 50 мг/300 мг/300 мг
таблетка
1180
B06AC05
Ланаделумаб
раствор для подкожного введения 300 мг/2 мл
шприц
1181
N07BC02
Метадон
раствор для орального применения, 5 мг/мл
флакон
1182
C08CA05
Нифедипин
таблетка 10 мг
таблетка
1183
C08CA05
Нифедипин
таблетка 20 мг
таблетка
1184
C08CA05
Нифедипин
таблетка 30 мг
таблетка
1185
C08CA05
Нифедипин
таблетка 60 мг
таблетка
1186
C07AA05
Пропранолол
таблетки 10 мг
таблетка
1187
C07AA05
Пропранолол
таблетки 40 мг
таблетка

1188
L01XE42
Рибоциклиб
таблетка 200 мг
таблетка
1189
B01AF01
Ривароксабан
таблетка 2,5 мг
таблетка
1190
J05AP55
Софосбувир және велпатасвир
таблетка 400 мг/100 мг
таблетка
1191
J01AA12
Тигециклин
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
құты
1192
L01AB02
Треосульфан
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 5 г
құты
1193
L04AC05
Устекинумаб
тері астына енгізуге арналған 45 мг/0.5 мл ерітінді (препараттың әрбір бірлігімен қосымша 1 препарат бірлігі тегін беріледі)
құты
1194
B02BD01
II, VII, IX және Х қан ұю факторы біріктірілген ***
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
ХБ
1195
B02BD06
Виллебранд қан ұю факторы жоғары біріктірілген қан ұю факторы ****
ертіндімен инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ХБ
1196
N03AA02
Фенобарбитал
таблетка 100 мг
таблетка
1197
N03AA02
Фенобарбитал
таблетка 50 мг
таблетка
1198
J02AC01
Флуконазол
шәрбат 25 мг/5 мл 70 мл
құты
1199
B03BB01
Фолий қышқылы
таблетка 1 мг
таблетка
1200
B03BB01
Фолий қышқылы
таблетка 4 мг
таблетка
1201
L01BC02
Фторурацил
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 10 мл
құты
1202
L01BC02
Фторурацил
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 20 мл
құты
1203
L01BC02
Фторурацил
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
құты
1204
C03CA01
Фуросемид
таблетка 40 мг
таблетка
1205
A10BJ01
Эксенатид
еріткішпен жиынтықта ұзақ әсер ететін тері астына енгізуге арналған суспензия дайындауға арналған ұнтақ 2 мг / 0.65 мл
шприц-қалам
1206
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид және рилпивирин
таблеткалар 200мг/28,04мг/27,5мг
таблетка
".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Ғиният

1188
L01XE42
Рибоциклиб
таблетка 200 мг
таблетка
1189
B01AF01
Ривароксабан
таблетки 2,5 мг
таблетка
1190
J05AP55
Софосбувир и велпатасвир
таблетка 400 мг/100 мг
таблетка
1191
J01AA12
Тигециклин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
флакон
1192
L01AB02
Треосульфан
порошок для приготовления раствора для инфузий 5 г
флакон
1193
L04AC05
Устекинумаб
раствор для подкожного введения 45 мг/0.5 мл (с каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 1 единица препарата бесплатно)
флакон
1194
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации***
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
МЕ
1195
B02BD06
Фактор свертывания крови в комбинации с высоким содержанием фактора Виллебранда****
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
МЕ
1196
N03AA02
Фенобарбитал
таблетка 100 мг
таблетка
1197
N03AA02
Фенобарбитал
таблетка 50 мг
таблетка
1198
J02AC01
Флуконазол
сироп 25 мг/5 мл 70 мл
флакон
1199
B03BB01
Фолиевая кислота
таблетка 1 мг
таблетка
1200
B03BB01
Фолиевая кислота
таблетка 4 мг
таблетка
1201
L01BC02
Фторурацил
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 10 мл
флакон
1202
L01BC02
Фторурацил
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 20 мл
флакон
1203
L01BC02
Фторурацил
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
флакон
1204
C03CA01
Фуросемид
таблетка 40 мг
таблетка
1205
A10BJ01
Эксенатид
порошок для приготовления суспензии для подкожного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем, 2 мг/0.65 мл
шприц-ручка
1206
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид и рилпивирин
таблетки 200мг/28,04мг/27,5мг
таблетка
".
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Ғиният