Жергілікті атқарушы органдар борышының 2024 жылға арналған лимиттерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 186 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 29 желтоқсанда № 33858 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 210-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдар борышының 2024 жылға арналған лимиттері белгіленсін.

Об установлении лимитов долга местных исполнительных органов на 2024 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2023 года № 186. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2023 года № 33858
В соответствии с пунктом 2 статьи 210 Бюджетного кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов на 2024 год согласно приложению к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсiн.

2. Департаменту политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.