Астана қаласында құрылған жаңа ауданға атау беру туралы
Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 19 қаңтардағы № 315/39-VII және Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қаңтардағы № 511-89 бірлескен шешімі және қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қаңтарда № 1327 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Астана қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Астана қаласы ономастика комиссиясының 2022 жылғы 1 желтоқсандағы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастикалық комиссиясының 2023 жылғы 17 қаңтардағы қорытындыларының негізінде Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласында құрылған жаңа ауданға "Нұра" атауы берілсін.
2. Осы бірлескен Астана қаласы әкімдігінің қаулысы және мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы мәслихатның төрағасы Е. Каналимов

О присвоении наименования новому району, образованному в городе Астане
Совместное решение маслихата города Астаны от 19 января 2023 года № 315/39-VII и постановление акимата города Астаны от 19 января 2023 года № 511-89. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 января 2023 года № 1327
В соответствии с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения города Астаны, на основании заключений ономастической комиссии города Астаны от 1 декабря 2022 года, Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 17 января 2023 года, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Нұра" новому району, образованному в городе Астане.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата города Астаны вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
Председатель маслихата города Астаны Е. Каналимов