Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 02-183 "Қосшы қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 24 мамырдағы № 02-113 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 мамырда № 8576-03 болып тіркелді
Ақмола облысы Қосшы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 02-183 "Қосшы қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29732 болып тіркелген) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
Көрсетілген қаулының қосымшасы келесі мазмұндағы реттік нөмірі 8 жолмен толықтырылсын:
"
8.
Тайтөбе ауылы, Кенесары хан көшесі, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Тайтөбе ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында.
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қосшы қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласының әкімі Г.Касенов
КЕЛІСІЛДІ
Қосшы қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении дополнения в постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 20 сентября 2022 года № 02-183 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Косшы"
Постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 24 мая 2023 года № 02-113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 мая 2023 года № 8576-03
Акимат города Косшы Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 20 сентября 2022 года № 02-183 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Косшы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29732) следующее дополнение:
Приложение указанного постановления дополнить строкой, порядковый номер 8, следующего содержания:
"
8.
Село Тайтобе, улица Кенесары хана, справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тайтобе отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Косшы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Косшы Г.Касенов
СОГЛАСОВАНО
Косшынская городская
территориальная избирательная
комиссия