"Ақмола облысы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № А-2/42 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 23 маусымдағы № А-7/250 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 маусымда № 8591-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № А-2/42 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8346 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев

О признании утратившим силу постановления акимата Акмолинской области от 3 февраля 2021 года № А-2/42 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 23 июня 2023 года № А-7/250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 июня 2023 года № 8591-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "статьей 27 актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Акмолинской области" от 3 февраля 2021 года № А-2/42 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8346).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев