"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № А-7/281 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 шілдеде № 8603-03 болып тіркелді
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6173 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесінде:
"Аршалы ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 60 жолымен толықтырылсын:
"
60
Орловка бөгеті
37 гектар
";
"Барлығы: 59" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 60" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"17213,24 гектар, 31,6 километр" цифрлары мен сөздері "17250,24 гектар, 31,6 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Біржан сал ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 41 жолымен толықтырылсын:
"
41
Молдабай көлі
64 гектар
";
"Барлығы: 40" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 41" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"13753 гектар" цифрлары мен сөзі "13817 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Зеренді ауданы" бөлімінде:
реттік нөмірі 40 жолы алынып тасталсын;
"Барлығы: 45" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 44" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"13763 гектар" цифрлары мен сөзі "12569 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Қорғалжын ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 33, 34 жолдарымен толықтырылсын:
"
33
Дінмухамед көлі
128 гектар
34
Құмкөл көлі
495 гектар
";
"Барлығы: 32" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 34" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"30604 гектар" цифрлары мен сөзі "31227 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Целиноград ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 69 жолымен толықтырылсын:
"
69
Малыбай ескі арнасы
3 гектар
";
"Барлығы: 68" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 69" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"17004,22 гектар, 30,5 километр" цифрлары мен сөздері "17007,22 гектар, 30,5 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Шортанды ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 38, 39 жолдарымен толықтырылсын:
"
38
Табыскөл көлі
194 гектар
39
Төңкеріс су айдыны
5,5 гектар
";
"Барлығы: 37" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 39" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 11 июля 2023 года № А-7/281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июля 2023 года № 8603-03
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 27 октября 2017 года № А-11/489 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6173) следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденным указанным постановлением:
в разделе "Аршалынский район":
дополнить строкой, порядковый номер 60 следующего содержания:
"
60
Плотина Орловка
37 гектар
";
слово и цифры "Итого: 59" заменить словом и цифрами "Итого: 60";
цифры и слова "17213,24 гектара, 31,6 километра" заменить цифрами и словами "17250,24 гектара, 31,6 километра";
в разделе "район Биржан сал":
дополнить строкой, порядковый номер 41 следующего содержания:
"
41
Озеро Молдабай
64 гектара
";
слово и цифры "Итого: 40" заменить словом и цифрами "Итого: 41";
цифры и слово "13753 гектара" заменить цифрами и словом "13817 гектар";
в разделе "Зерендинский район":
строку, порядковый номер 40 исключить;
слово и цифры "Итого: 45" заменить словом и цифрами "Итого: 44";
цифры и слово "13763 гектара" заменить цифрами и словом "12569 гектар";
в разделе "Коргалжынский район":
дополнить строками, порядковые номера 33, 34 следующего содержания:
"
33
Озеро Динмухамед
128 гектар
34
Озеро Кумколь
495 гектар
";
слово и цифры "Итого: 32" заменить словом и цифрами "Итого: 34";
цифры и слово "30604 гектара" заменить цифрами и словом "31227 гектар";
в разделе "Целиноградский район":
дополнить строкой, порядковый номер 69 следующего содержания:
"
69
Старица Малыбай
3 гектара
";
слово и цифры "Итого: 68" заменить словом и цифрами "Итого: 69";
цифры и слова "17004,22 гектара, 30,5 километров" заменить цифрами и словами "17007,22 гектара, 30,5 километров";
в разделе "Шортандинский район":
дополнить строками, порядковые номера 38, 39 следующего содержания:
"
38
Озеро Табысколь
194 гектара
39
Водоем Тонкерис
5,5 гектара
";
слово и цифры "Итого: 37" заменить словом и цифрами "Итого: 39";

"4313 гектар, 43,7 километр" цифрлары мен сөздері "4512,5 гектар, 43,7 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Степногорск қаласы" бөлімінде:
реттік нөмірі 7 жолы алынып тасталсын;
"Барлығы: 9" сөзі мен цифры "Барлығы: 8" деген сөзі мен цифрасына ауыстырылсын;
"500,2 гектар" цифрлары мен сөзі "349,7 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Барлығы: 610" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 615" сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"166132,64 гектар, 707,5 километр" цифрлары мен сөздері "165714,64 гектар, 707,5 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы Е.Рамазанов

цифры и слова "4313 гектара, 43,7 километров" заменить цифрами и словами "4512,5 гектара, 43,7 километров";
в разделе "город Степногорск":
строку, порядковый номер 7 исключить;
слово и цифру "Итого: 9" заменить словом и цифрой "Итого: 8";
цифры и слово "500,2 гектара" заменить цифрами и словом "349,7 гектара";
слово и цифры "Всего: 610" заменить словом и цифрами "Всего: 615";
цифры и слова "166132,64 гектара, 707,5 километра" заменить цифрами и словами "165714,64 гектара, 707,5 километра".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области Е.Рамазанов