О внесении изменения в постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 7 июля 2021 года № А-7/194 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 17 июля 2023 года № А-7/143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июля 2023 года № 8605-03
Акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккольского района Акмолинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 7 июля 2021 года № А-7/194 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23334) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аккольского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккольского района Ю.Курушин
"СОГЛАСОВАНО"
Аккольская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Аккольского района
от 17 июля 2023 года
№ А-7/143
Приложение к постановлению
акимата Аккольского района
от 7 июля 2021 года
№ А-7/194
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Акколь
улица Талгата Бигельдинова 8, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 имени Жайыка Бектурова города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
улица Әл-Фараби, 10, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 имени Исакова Петра Михайловича, Героя Советского Союза города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".

"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 7 шілдедегі № А-7/194 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 шілдедегі № А-7/143 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 шілдеде № 8605-03 болып тіркелді
Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2021 жылғы 7 шілдедегі № А-7/194 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23334 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Ақкөл аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі Ю.Курушин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Аққөл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 17 шілдедегі
№ А-7/143 қаулысына
қосымша
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 7 шілдедегі
№ А-7/194 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Ақкөл қаласы
Талғат Бигелдинов көшесі, 8, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының Жайық Бектұров атындағы № 3 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
Әл-Фараби көшесі, 10, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының Кеңес Одағының Батыры Петр Михайлович Исаков атындағы № 1 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.

улица Маншук Маметовой, 15, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
улица Сагадата Нурмагамбетова, 71, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
улица Сагадата Нурмагамбетова, 174, перед зданием коммунального государственного учреждения "Аккольская детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.
улица Сагадата Нурмагамбетова, 144, перед зданием "Культурно-досуговый центр в городе Акколь" при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры".

Мәншүк Мәметова көшесі, 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының №2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 71, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимаратының алдында.
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 174, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақкөл балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 144, "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы "Ақкөл қаласындағы мәдени-демалыс орталығы" ғимаратының алдында.

улица Абай, 6, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
2
Аккол орман шаруашылыгы
улица Мектеп, 22, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Мичурина Аккол орман шаруашылыгы отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
3
село Радовка
улица Орталык, 10, перед зданием бывшей начальной школы.
4
село Азат
улица Алаш, 4, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Азат отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
5
село Кына
улица Болашак, 11, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кына отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
6
село Карасай
улица Магжана Жумабаева, 6/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Карасай отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
7
село Сазды булак
улица Ыбырая Алтынсарина, 1/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Сазды булак отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
8
село Домбыралы
улица Азат, 21, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Горького села Домбыралы отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
9
село Кенес
улица Женис, 27, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кенес отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
10
село Малый Барап
улица Шакарим Кудайбердиева, 9, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Малый Барап отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
11
село Наумовка
улица Ыбырая Алтынсарина, 19, перед зданием Наумовского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
12
село Кемеркол
улица Мектеп, 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Кемеркол отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
13
село Орнек
улица Даулетбая Ахметжанова, 34, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Орнек отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
14
село Новорыбинка
улица имени Павла Савельевича Стрельцова, 12, перед зданием Новорыбинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
15
село Курылыс
улица Болашак, 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Курылыс отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
16
село Караозек
улица Ардагерлер, 14, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Айтпая Кусаинова села Караозек отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
17
село Жалгызкарагай
улица Орталык, 19, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Кирдищева села Жалгызкарагай отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
18
село Тастыадыр
улица Алии Молдагуловой, 13, перед зданием магазина.
19
село Енбек
улица Бейбитшилик, 37, перед зданием культурно-спортивного комплекса государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
20
село Рамадан
улица Бейбитшилик, 18, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Рамадан отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
21
село Табигат

Абай көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының № 4 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
2
Ақкөл орман шаруашылығы
Мектеп көшесі, 22 "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл орман шаруашылығының Мичурин атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
3
Радовка ауылы
Орталық көшесі, 10, бұрынғы бастауыш мектеп ғимаратының алдында.
4
Азат ауылы
Алаш көшесі, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Азат ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
5
Қына ауылы
Болашақ көшесі, 11, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Қына ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
6
Қарасай ауылы
Мағжан Жұмабаев көшесі, 6/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Қарасай ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
7
Сазды бұлақ ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Сазды бұлақ ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
8
Домбыралы ауылы
Азат көшесі, 21, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Домбыралы ауылының Горький атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
9
Кеңес ауылы
Жеңіс көшесі, 27, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Кеңес ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
10
Малый Барап ауылы
Шәкәрім Құдайбердіұлы көшесі, 9, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Малый Барап ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
11
Наумовка ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 19, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Наумовка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында.
12
Кемеркөл ауылы
Мектеп көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Кемеркөл ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
13
Өрнек ауылы
Дәулетбай Ахметжанов көшесі, 34, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Өрнек ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
14
Новорыбинка ауылы
Павел Савельевич Стрельцов атындағы көшесі, 12, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Новорыбинка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында.
15
Құрылыс ауылы
Болашақ көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Құрылыс ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
16
Қараөзек ауылы
Ардагерлер көшесі, 14, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Қараөзек ауылының Айтпай Құсайынов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
17
Жалғызқарағай ауылы
Орталық көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Жалғызқарағай ауылының Кирдищев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
18
Тастыадыр ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі, 13, дүкен ғимаратының алдында.
19
Еңбек ауылы
Бейбітшілік көшесі, 37, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдени-спорттық кешені ғимаратының алдында.
20
Рамадан ауылы
Бейбітшілік көшесі, 18, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Рамадан ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
21
Табиғат ауылы

улица Жумабека Ташенова, 7, квартира 2, перед зданием жилого помещения.
22
село Урюпинка
улица Кенесары, 66, перед зданием Урюпинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
23
село Мереке
улица Мухтара Ауэзова, 19, перед зданием бывшей начальной школы
24
село Малоалександровка
улица Ыбырая Алтынсарина, 10, перед зданием сельского клуба
25
село Амангельды
улица Ыбырая Алтынсарина, 2, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Амангельды отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
26
село Талкара
улица Болашак, 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Талкара отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".

Жұмабек Тәшенов көшесі, 7, 2 пәтер, тұрғын үй ғимаратының алдында.
22
Урюпинка ауылы
Кенесары көшесі, 66, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Урюпинка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында.
23
Мереке ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі, 19, бұрынғы бастауыш мектеп ғимаратының алдында.
24
Малоалександровка ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 10, ауылдық клуб ғимаратының алдында.
25
Амангелді ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Амангелді ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
26
Талқара ауылы
Болашақ көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Талқара ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.