Атбасар ауданы Атбасар қаласының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 16 қаңтардағы № а-1/12 және Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 7С 27/6 бірлескен қаулысы мен шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қаңтарда № 3-0-8511 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Атбасар қаласы халқының пікірін ескере отырып және 2022 жылғы 23 маусымдағы Ақмола облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар ауданы Атбасар қаласының келесі көшелері:
А. Островский көшесін Қайрат Рысқұлбеков көшесіне;
А. Матросов көшесін Қажымұқан көшесіне;
Интернациональная көшесін Мұстафа Шоқай көшесіне;
Ирченко көшесін Әлімхан Ермеков көшесіне;
Урицкий көшесін Міржақып Дулатұлы көшесіне қайта аталсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Қалжанов
Атбасар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б.Қамбатыров

О переименовании улиц города Атбасар Атбасарского района
Совместное постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 16 января 2023 года № а-1/12 и решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 16 января 2023 года № 7С 27/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 января 2023 года № 3-0-8511
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения города Атбасар и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года, акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Атбасар Атбасарского района:
улицу А. Островского на улицу Қайрат Рысқұлбеков;
улицу А. Матросова на улицу Қажымұқан;
улицу Интернациональная на улицу Мұстафа Шоқай;
улицу Ирченко на улицу Әлімхан Ермеков;
улицу Урицкого на улицу Міржақып Дулатұлы.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атбасарского района А.Калжанов
Председатель Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров