Астрахан ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 5 қаңтардағы № А-1/2 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 қаңтарда № 8504 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабы 7-тармағына және 6-бабы 2-тармағына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы жетекшілік ететін әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Н.Сеилов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысы жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Астраханского района
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 5 января 2023 года № А-1/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2023 года № 8504
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Астраханского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Астраханского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Н.Сеилов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Акмолинской области"
Приложение
к постановлению акимата
Астраханского района