"Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Астрахан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 241 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № А-11/245 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қарашада № 8648-03 болып тіркелді
Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Астрахан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 241 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8211 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
IV аймақтың нөмірі жаңа редакцияда жазылсын:
"
IV
Степное ауылы, Есіл ауылдық округі.
1,8
Шілікті ауылы, Есіл ауылдық округі.
1,7
Каменка ауылы.
1,85
Ұзынкөл ауылы, Ұзынкөл ауылдық округі.
1,8
Алғабас ауылы, Ұзынкөл ауылдық округі.
1,25
Бұлақты ауылы, Ұзынкөл ауылдық округі.
1,5
Жалтыр ауылы, Мәлік Ғабдуллин көшесі, № 51-58 үйлер, Жалтыр ауылдық округі.
1,15
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілетін көрсетілген қаулының 2-қосымшасына енгізілетін өзгерісті қоспағанда, 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Ерсеиітов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Астрахан ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесi
Астрахан ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 21 карашадағы
№ А-11/245 қаулысына
қосымша
Астрахан ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 241 қаулысына
1-қосымша
Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Аймақтар нөмірі
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
Астрахан ауылы.
I

О внесении изменений в постановление акимата Астраханского района от 30 ноября 2020 года № 241 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района"
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 21 ноября 2023 года № А-11/245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 ноября 2023 года № 8648-03
Акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Астраханского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района" от 30 ноября 2020 года № 241 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8211), следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 2 к указанному постановлению:
номер зоны IV изложить в новой редакции:
"
IV
село Степное, Есильский сельский округ.
1,8
село Шиликты, Есильский сельский округ.
1,7
село Каменка.
1,85
село Узунколь, Узункольский сельский округ.
1,8
село Алгабас, Узункольский сельский округ.
1,25
село Булакты, Узункольский сельский округ.
1,5
село Жалтыр, улица Mәлік Ғабдуллин, дома № 51 - 58, Жалтырский сельский округ.
1,15
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Астраханского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года, за исключением изменения вносимого в приложение 2 указанного постановления, которое вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Управление государственных
доходов по Астраханскому району
Департамента государственных доходов по
Акмолинской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Приложение к постановлению
акимата Астраханского района
от 21 ноября 2023 года
№ А-11/245
Приложение 1 к постановлению
акимата Астраханского района
от 30 ноября 2020 года
№ 241
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района
Номер зон
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициенты зонирования
село Астраханка.
I

Әл Фараби көшесі 23, 25, 29, 31, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 47, 47/1, 47/2, 47/5, 55, 57, 57а, 57/1, 57/2, 61, 61/10, 63; Ыбырай Алтынсарин көшесі 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 69, 71; Мұқтар Әуезов көшесі 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 64, 66, 68, 70, 70а, 76; Нұрмұхамбет Жазин көшесі 3, 6, 7, 8, 9, 10; 8 Марта тұйық көшесі 3, 4, 5, 6; Қабдолла Әрсекеев тұйық көшесі 3, 4, 5, 6, 6/3, 7, 7а, 9; Абылайхан көшесі 41, 41а, 41/4, 41/8, 41/9, 41/14, 41/15, 41/16, 41/18, 43, 49; Ахмет Байтұрсынов көшесі 24, 26, 27, 28, 31; Совхозный тұйық көшесі 3, 4, 5, 5а, 6, 7; Интернациональный тұйық көшесі 6, 8, 14.

улица Аль Фараби 23, 25, 29, 31, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 47, 47/1, 47/2, 47/5, 55, 57, 57а, 57/1, 57/2, 61, 61/10, 63; улица Ибрая Алтынсарина 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 69, 71; улица Мухтара Ауезова 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 64, 66, 68, 70, 70а, 76; улица Нурмухамбета Жазина 3, 6, 7, 8, 9, 10; переулок 8 Марта 3, 4, 5, 6; переулок Кабдоллы Арсекеева 3, 4, 5, 6, 6/3, 7, 7а, 9; улица Абылайхана 41, 41а, 41/4, 41/8, 41/9, 41/14, 41/15, 41/16, 41/18, 43, 49; улица Ахмета Байтурсынова 24, 26, 27, 28, 31; переулок Совхозный 3, 4, 5, 5а, 6, 7; переулок Интернациональный 6, 8, 14.

1,95
II
Әл Фараби көшесі 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 77, 78, 79, 80, 80б, 81, 82, 86, 87, 91, 92/1, 93, 94, 95, 96, 98, 100; Абылайхан көшесі 70, 72, 74, 80, 82, 82а, 84, 86; Жапархан Асайынов көшесі 28, 28а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 51а, 53; Мир көшесі 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 58, 60; Панфилов көшесі 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 46, 48; Құрманғазы көшесі 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 44; Стадионная көшесі 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; Бостандық көшесі 23, 29; Ыбырай Алтынсарин көшесі 75, 77, 81, 83, 87, 89; Мұқтар Әуезов көшесі 82, 84, 87, 88, 92, 98, 100, 106, 108, 110; Сәкен Сейфуллин көшесі 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15.
2,0
III
Әл Фараби көшесі 89, 99, 101; Мұқтар Әуезов көшесі 107, 107а, 107б, 107в, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133в; Бөгенбай Батыр көшесі 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 56; Құрманғазы көшесі 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Панфилов көшесі 49, 49а, 50а, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 66; Жапархан Асайынов көшесі 44, 46, 52, 54, 57, 59; Мир көшесі 43, 45, 49, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 129; Победа көшесі 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72а, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101; Абылайхан көшесі 88, 90, 92, 96, 102, 102а; Пушкин көшесі 21, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 61; Молодежная көшесі 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45; Достық көшесі 70, 70а, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 125а, 125б, 127; Сәкен Сейфуллин көшесі 17, 18, 19, 20, 20а.
1,75
IV
Әл Фараби көшесі 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Мұқтар Әуезов көшесі 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 93, 99, 101, 104; Ыбырай Алтынсарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 31, 33; Речной тұйық көшесі 3, 4, 6, 7, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23; Школьный тұйық көшесі 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25, 25/1; Интернациональный тұйық көшесі 3, 5, 13, 15, 17, 20; Совхозный тұйық көшесі 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; 8 Марта тұйық көшесі 11, 12, 13; Қабдолла Әрсекеев тұйық көшесі 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 18а, 19, 20, 22; Нұрмұхамбет Жазин көшесі 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28б, 28в, 29, 30, 32, 34, 36а, 38; Ахмет Байтұрсынов көшесі 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; Достық көшесі 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/5, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42/1, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 58а, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Бөгенбай Батыр көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6; Бауыржан Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 53; Гагарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Победа көшесі 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 35а; 9 Май көшесі 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; Қайыржан Жағанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Мағжан Жұмабаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Пушкин көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20.
2,1
V

1,95
II
улица Аль Фараби 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 77, 78, 79, 80, 80б, 81, 82, 86, 87, 91, 92/1, 93, 94, 95, 96, 98, 100; улица Абылайхана 70, 72, 74, 80, 82, 82а, 84, 86; улица Жапархана Асаинова 28, 28а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 51а, 53; улица Мира 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 58, 60; улица Панфилова 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 46, 48; улица Курмангазы 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 44; улица Стадионная 46,48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; улица Бостандык 23, 29; улица Ибрая Алтынсарина 75, 77, 81, 83, 87, 89; улица Мухтара Ауезова 82, 84, 87, 88, 92, 98, 100, 106, 108, 110; улица Сакена Сейфуллина 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15.
2,0
III
улица Аль Фараби 89, 99, 101; улица Мухтара Ауезова 107, 107а, 107б, 107в, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133в; улица Богенбая Батыра 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 56; улица Курмангазы 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; улица Панфилова 49, 49а, 50а, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 66; улица Жапархана Асаинова 44, 46, 52, 54, 57, 59; улица Мира 43, 45, 49, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 129; улица Победы 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72а, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101; улица Абылайхана 88, 90, 92, 96, 102, 102а; улица Пушкина 21, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 61; улица Молодежная 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45; улица Достык 70, 70а, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 125а, 125б, 127; улица Сакена Сейфуллина 17, 18, 19, 20, 20а.
1,75
IV
улица Аль Фараби 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Мухтара Ауезова 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 93, 99, 101, 104; улица Ибрая Алтынсарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 31, 33; переулок Речной 3, 4, 6, 7, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23; переулок Школьный 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25, 25/1; переулок Интернациональный 3, 5, 13, 15, 17, 20; переулок Совхозный 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; переулок 8 Марта 11, 12, 13; переулок Кабдоллы Арсекеева 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 18а, 19, 20, 22; улица Нурмухамбета Жазина 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28б, 28в, 29, 30, 32, 34, 36а, 38; улица Ахмета Байтурсынова 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; улица Достык 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/5, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42/1, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 58а, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; улица Богенбая Батыра 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6; улица Бауржана Момышулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 53; улица Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; улица Победы 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 35а; улица 9 Мая 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; улица Каиыржана Жаганова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Магжана Жумабаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; улица Пушкина 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20.
2,1
V

Ыбырай Алтынсарин көшесі 20, 28/1, 28д, 30, 32, 36, 38а, 40, 50, 52, 54, 58, 60, 62; Ахмет Байтұрсынов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Абылайхан көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 29а, 31, 32, 32а, 34, 34а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 57а, 57б, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 66, 68, 71, 75, 75а, 77, 77а, 79; Жапархан Асайынов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31; Бостандық көшесі 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 14б, 16, 17, 26; Панфилов көшесі 1, 1/1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23; Құрманғазы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Мир көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Стадионная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; Сәкен Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5; Дәулеткерей көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Амангелді Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Комаров көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а , 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16; Абай Құнанбаев көшесі 2, 4, 6, 8, 10; Маяковский көшесі 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19; Есіл көшесі 1, 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17; Набережная көшесі 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Лукавский көшесі 1, 1а, 1б, 1в, 3, 5, 7, 9, 11.
1,7
VI
МТФ Васильевка көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17; СТФ Васильевка көшесі 1, 2, 3.

улица Ибрая Алтынсарина 20, 28/1, 28д, 30, 32, 36, 38а, 40, 50, 52, 54, 58, 60, 62; улица Ахмета Байтурсынова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Абылайхана 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 29а, 31, 32, 32а, 34, 34а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 57а, 57б, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 66, 68, 71, 75, 75а, 77, 77а, 79; улица Жапархана Асаинова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31; улица Бостандык 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 14б, 16, 17, 26; улица Панфилова 1, 1/1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23; улица Курмангазы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Мира 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; улица Стадионная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; улица Сакена Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5; улица Даулеткерея 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; улица Амангельды Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Маншук Маметовой 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Комарова 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16; улица Абая Кунанбаева 2, 4, 6, 8, 10; улица Маяковского 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19; улица Есильская 1, 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17; улица Набережная 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Лукавского 1, 1а, 1б, 1в, 3, 5, 7, 9, 11.
1,7
VI
улица МТФ Васильевка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17; улица СТФ Васильевка 1, 2, 3.