Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 8С-3/9 "Бұланды ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 8С-9/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 қазанда № 8640-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "Бұланды ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 8С-3/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8556-03 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық мәслихатының төрағасы Н.Сексенов

О признании утратившим силу решения Буландынского районного маслихата от 28 апреля 2023 года № 8С-3/9 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год в Буландынском районе"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2023 года № 8С-9/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 октября 2023 года № 8640-03
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год в Буландынском районе" от 28 апреля 2023 года № 8С-3/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8556-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Буландынского районного маслихата Н.Сексенов