"Егіндікөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № а-5/89 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № а-5/83 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 мамырда № 8566-03 болып тіркелді
Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Егіндікөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № а-5/89 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6657 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында "2003 жылғы 4 шілдедегі" сандар мен сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Егіндікөл ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданның әкімі Е. Мухамедин
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 18 мамырдағы
№ а-5/83 қаулысына
қосымша
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 23 мамырдағы
№ а-5/89 қаулысына
1-қосымша
Егіндікөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Егіндікөл ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне тасымалдау схемасы

О внесении изменений в постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 23 мая 2018 года № а-5/89 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Егиндыкольского района"
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 18 мая 2023 года № а-5/83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 мая 2023 года № 8566-03
Акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 23 мая 2018 года № а-5/89 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Егиндыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6657) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 2 к указанному постановлению цифры и слова "от 4 июля 2003 года" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Егиндыкольского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района Е. Мухамедин
Приложение к постановлению
акимата Егиндыкольского
района
от 18 мая 2023 года
№ а-5/83
Приложение 1 к постановлению
акимата Егиндыкольского
района
от 23 мая 2018 года
№ а-5/89
Схема перевозки в коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 села Егиндыколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Егиндыкольского района