Есіл ауданының елді мекендерінде салық салу объектіcінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 қарашадағы № а-11/255 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 қарашада № 8651-03 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 4-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл ауданының елді мекендерінде салық салу объектіcінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Есіл ауданының елді мекендерінде салық салу объектіcінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Есіл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № а-11/253 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25465 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Есильского района
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 22 ноября 2023 года № а-11/255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 ноября 2023 года № 8651-03
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Есильского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Есильского района" от 26 ноября 2021 года № а-11/253 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25465).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 22 қарашадағы
№ а-11/255 қаулысына
1-қосымша
Есіл ауданының Есіл қаласында салық салу объектіcінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Есіл ауданының Есіл қаласында салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Жастар шағын ауданы Батыс шағын ауданы Тың игерушілер көшесі Қайым Мұхамедханов көшесі Баубек Бұлқышев көшесі Хамит Ерғалиев көшесі Шоқан Уәлиханов атындағы көшесі Кәукен Кенжетаев көшесі Оңтүстік көшесі Чапаев көшесі Жібек жолы көшесі Ақжол көшесі Алматы көшесі Есіл көшесі Еңбекшілер көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесі Бейбітшілік шағын ауданы Промзона көшесі Шайдахмет Серғазин көшесі Бірлік көшесі Ақан сері көшесі Өндіріс даңғылы Мәншүк Мәметова көшесі 432 км көшесі Ұлы дала көшесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года.
Аким Есильского района С.Балжанов
Приложение 1 к постановлению
акимата Есильского района
от 22 ноября 2023 года
№ а-11/255
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Есиль Есильского района
Месторасположение объекта налогообложения в городе Есиль Есильского района
Коэффициенты зонирования
1
микрорайон Жастар микрорайон Батыс улица Тын игерушилер улица Кайыма Мухамедханова улица Баубека Булкышева улица Хамита Ергалиева улица имени Шокана Уалиханова улица Каукена Кенжетаева улица Онтустик улица Чапаева улица Жибек жолы улица Акжол улица Алматы улица Есиль улица Енбекшилер улица Ыбырая Алтынсарина микрорайон Бейбитшилик улица Промзона улица Шайдахмет Серғазин улица Бирлик улица Акан сери проспект Ондирис улица Маншук Маметова улица 432 км улица Улы дала

1,95
2
Амангелді Иманов көшесі Ватутин көшесі Тәуелсіздік көшесі Төле би көшесі Нүркен Әбдіров көшесі Құрылысшылар көшесі Абай Құнанбаев көшесі Қажымұқан Мұнайтпасов атындағы көшесі Әлия Молдағұлова атындағы көшесі Александр Пушкин атындағы көшесі Ғарышкерлер көшесі Мұхтар Әуезов көшесі Достық көшесі Әйтеке би көшесі Әлихан Бөкейханов көшесі Жеңіс көшесі Жамбыл Жабаев көшесі Макаренко көшесі Рысбек Мырзашев көшесі Ишхан Сарибекян көшесі Қазыбек би көшесі Гагарин көшесі Николай Самохвалов атындағы шағын ауданы Дінмұхаммед Қонаев атындағы көшесі Сайлау Серіков көшесі Абылай хан көшесі Солтүстік шағын ауданы Жаңа жол көшесі Бауыржан Момышұлы көшесі
2,1
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 22 қарашадағы
№ а-11/255 қаулысына
2-қосымша
Есіл ауданының ауылдық елді мекендерінде салық салу объектіcінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Есіл ауданының ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Ақсай ауылы
1,8
2
Бұзылық ауылы, Бұзылық ауылдық округі Сұрған ауылы, Бұзылық ауылдық округі
1,7
1,6
3
Двуречный ауылы, Двуречный ауылдық округі Приишимка ауылы, Двуречный ауылдық округі Курский ауылы, Двуречный ауылдық округі
1,6
1,6
1,7
4
Біртал ауылы, Интернациональный ауылдық округі Интернациональный ауылы, Интернациональный ауылдық округі Алматинский ауылы, Интернациональный ауылдық округі
1,6
1,6
1,25
5
Қаракөл ауылы, Қаракөл ауылдық округі Речной ауылы, Қаракөл ауылдық округі
1,6
1,6
6
Юбилейный ауылы, Юбилейный ауылдық округі Ейский ауылы, Юбилейный ауылдық округі
1,6
1,6
7
Красивое ауылы, Красивинский ауылдық округі Ленинский ауылы, Красивинский ауылдық округі Құмай ауылы, Красивинский ауылдық округі Красивое станциясы, Красивинский ауылдық округі Ярославка ауылы, Красивинский ауылдық округі
1,8
1,6
1,6
1,6
1,6
8
Свободный ауылы, Свободный ауылдық округі Раздольный ауылы, Свободный ауылдық округі
1,8
1,6
9
Жаныспай ауылы, Жаныспай ауылдық округі Ковыльный ауылы, Жаныспай ауылдық округі
1,7
1,6
10
Знаменка ауылы
1,7
11
Заречный ауылы, Заречный ауылдық округі Дальний ауылы, Заречный ауылдық округі
1,6
1,25
12
Московский ауылы
1,7
13
Орловка ауылы
1,6
14
Красногорский кенті Игілік ауылы, Красногорский кенті Калачи ауылы, Красногорский кенті
1,7
1,6
1,6

1,95
2
улица Амангельды Иманов улица Ватутина улица Тауелсиздик улица Толе би улица Нуркена Абдирова улица Курылысшылар улица Абая Кунанбаева улица имени Кажимукана Мунайтпасова улица имени Алии Молдагуловой улица имени Александра Пушкина улица Гарышкерлер улица Мухтара Ауезова улица Достык улица Айтеке би улица Алихана Бокейханова улица Женис улица Жамбыла Жабаева улица Макаренко улица Рысбека Мырзашева улица Ишхан Сарибекян улица Казыбек би улица Гагарина микрорайон имени Николая Самохвалова улица имени Динмухаммеда Конаева улица Сайлау Серикова улица Абылай хан микрорайон Солтустик улица Жана жол улица Бауыржан Момышулы
2,1
Приложение 2 к постановлению
акимата Есильского района
от 22 ноября 2023 года
№ а-11/255
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах Есильского района
Месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах Есильского района
Коэффициенты зонирования
1
село Аксай
1,8
2
село Бузулук, Бузулукский сельский округ село Сурган, Бузулукский сельский округ
1,7
1,6
3
село Двуречное, Двуреченский сельский округ село Приишимка, Двуреченский сельский округ село Курское, Двуреченский сельский округ
1,6
1,6
1,7
4
село Биртал, Интернациональный сельский округ село Интернациональное, Интернациональный сельский округ село Алматинское, Интернациональный сельский округ
1,6
1,6
1,25
5
село Караколь, Каракольский сельский округ село Речное, Каракольский сельский округ
1,6
1,6
6
село Юбилейное, Юбилейный сельский округ село Ейское, Юбилейный сельский округ
1,6
1,6
7
село Красивое, Красивинский сельский округ село Ленинское, Красивинский сельский округ село Кумай, Красивинский сельский округ станция Красивое, Красивинский сельский округ село Ярославка, Красивинский сельский округ
1,8
1,6
1,6
1,6
1,6
8
село Свободное, Свободненский сельский округ село Раздольное, Свободненский сельский округ
1,8
1,6
9
село Жаныспай, Жаныспайский сельский округ село Ковыльное, Жаныспайский сельский округ
1,7
1,6
10
село Знаменка
1,7
11
село Заречное, Зареченский сельский округ село Дальнее, Зареченский сельский округ
1,6
1,25
12
село Московское
1,7
13
село Орловка
1,6
14
поселок Красногорский село Иглик, поселок Красногорский село Калачи, поселок Красногорский
1,7
1,6
1,6