Ақмола облысы Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін, тұйық көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 7 маусымдағы № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 маусымда № 8582-03 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Бұзылық ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округі Бұзылық ауылының көшелері, тұйық көшелері қайта аталсын:
Садовая көшесі Береке көшесіне;
Молодежная көшесі Батырхан Шүкенов көшесіне;
Мичурин көшесі Томирис көшесіне;
Рассветная көшесі Рауан көшесіне;
Степная көшесі Ұлы дала көшесіне;
Каракольская көшесі Қаракөл көшесіне;
Октябрьская көшесі Әбілхан Қастеев көшесіне;
Целинная көшесі Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне;
Солнечная көшесі Шуақты көшесіне;
Больничный тұйық көшесі Ақниет тұйық көшесіне;
Почтовый тұйық көшесі Ақжол тұйық көшесіне;
Промзона көшесі Өнеркәсіп көшесіне.
2. Ақмола облысы Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округі Сұрған ауылының көшелері қайта аталсын:
Вокзальная көшесі Жамбыл көшесіне;
Школьная көшесі Амангелді Иманов көшесіне;
Зеленая көшесі Лев Гумилев көшесіне;
Новая көшесі Болашақ көшесіне;
Карьерная көшесі Есіл көшесіне;
Октябрьская көшесі Қызғалдақ көшесіне;
Чапаев көшесі Сәкен Сейфуллин көшесіне;
Пролетарская көшесі Жағалау көшесіне;
Автомобилистов көшесі Арман көшесіне;
Советская көшесі Жайлау көшесіне;
Элеваторная көшесі Әлия Молдағұлова көшесіне;
Зеленая көшесі Атамекен көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұзылық ауылдық округінің әкімі А.Искаков

О переименовании улиц, переулков населенных пунктов Бузулукского сельского округа Есильского района Акмолинской области
Решение акима Бузулукского сельского округа Есильского района Акмолинской области от 7 июня 2023 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июня 2023 года № 8582-03
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Бузулукского сельского округа и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы, переулки села Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района Акмолинской области:
улицу Садовая на улицу Береке;
улицу Молодежная на улицу Батырхан Шүкенов;
улицу Мичурина на улицу Томирис;
улицу Рассветная на улицу Рауан;
улицу Степная на улицу Ұлы дала;
улицу Каракольская на улицу Қаракөл;
улицу Октябрьская на улицу Әбілхан Қастеев;
улицу Целинная на улицу Ахмет Байтұрсынұлы;
улицу Солнечная на улицу Шуақты;
переулок Больничный на переулок Ақниет;
переулок Почтовый на переулок Ақжол;
улицу Промзона на улицу Өнеркәсіп.
2. Переименовать улицы села Сурган Бузулукского сельского округа Есильского района Акмолинской области:
улицу Вокзальная на улицу Жамбыл;
улицу Школьная на улицу Амангелді Иманов;
улицу Зеленая на улицу Лев Гумилев;
улицу Новая на улицу Болашақ;
улицу Карьерная на улицу Есіл;
улицу Октябрьская на улицу Қызғалдақ;
улицу Чапаева на улицу Сәкен Сейфуллин;
улицу Пролетарская на улицу Жағалау;
улицу Автомобилистов на улицу Арман;
улицу Советская на улицу Жайлау;
улицу Элеваторная на улицу Әлия Молдағұлова;
улицу Зеленая на улицу Атамекен.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бузулукского сельского округа А. Искаков