Целиноград ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атауларын, индекстерін және тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 наурыздағы № А-3/84 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 наурызда № 8526-03 болып тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 3-бабының 7-тармағына, 6-бабының 2-тармағына сәйкес Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары, индекстері және тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы әкімдігінің

Об утверждении наименований, индексов и перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Целиноградского района
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 27 марта 2023 года № А-3/84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 марта 2023 года № 8526-03
В соответствии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования, индексы и перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Целиноградского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Целиноградского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Целиноградского района Б. Оспанбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Акмолинской области"
Приложение к постановлению
акимата Целиноградского