Шортанды аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № 8С-9/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қазанда № 8638-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"Шортанды ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Шортанды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 7С-20/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27276 болып тіркелген);
"Шортанды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 7С-20/3 "Шортанды ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шортанды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 8С-2/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8538-03 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының төрайымы Г.Садвокасова

О признании утратившими силу некоторых решений Шортандинского районного маслихата
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 24 октября 2023 года № 8С-9/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 октября 2023 года № 8638-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шортандинского районного маслихата:
решение Шортандинского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Шортандинском районе" от 18 марта 2022 года № 7С-20/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27276);
решение Шортандинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 18 марта 2022 года № 7С-20/3 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Шортандинском районе"" от 6 апреля 2023 года № 8С-2/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8538-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова