2023 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемін бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 81 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 сәуірде № 8320 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемі бекітілсін.
3. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Е. Тугжанов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2023 жылғы 30 наурыздағы
№ 81 қаулысына 1-қосымша
2023 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы әкімдігінің 06.11.2023 № 299 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы, (%)
Субсидиялар нормасы, (теңге)
Өлшем бірлігі,
(тонна, литр, килограмм)
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год
Постановление акимата Актюбинской области от 30 марта 2023 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 апреля 2023 года № 8320. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2023 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Е. Тугжанов
Приложение 1 к постановлению
акимата Актюбинской области
от 30 марта 2023 года № 81
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 06.11.2023 № 299 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, (%)
Норма субсидий, (тенге)
Единица измерения, (тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная

N 34,4
82 225,00
тонна
Б маркалы аммиак селитрасы
N 34,4
2
Құрамында 33,5 % азоты бар аммиак-нитратты тыңайтқыш
N-33,5
136 250,00
тонна
3
Б маркалы, сұйық аммоний нитраты
NH4NO3-52
375 000,00
тонна
4
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
60 500,00
тонна
Аммоний сульфаты түйіршіктелген
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты түйіршіктелген В маркалы (күкіртқышқылды аммоний)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты – қосымша өнім (В маркалы)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты +BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21, S-24
20:2:0 қоспа (түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-2, S-24
20:5:0 қоспа (түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-5, S-24
5
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
188 000,00
тонна
6
Карбамид
N 46,2
127 600,00
тонна
Карбамид Б маркалы
N 46,2
N 46
Карбамид, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
7
Сұйық тыңайтқыш КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
132 500,00
тонна
Сұйық азотты тыңайтқыш КАС-32 маркалы
N 32
Азотты сұйық тыңайтқыштар (КАС)
N аммонийлы -6,8 кем емес, N нитратты - 6,8 кем емес, N амидты - 13,5 кем емес
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыш КАС- 28 маркалы
N - 28
Сұйық азотты тыңайтқыш КАС- 30 маркалы
N - 30
8
Азот-әктас тыңайтқышы

N 34,4
82 225,00
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N 34,4
2
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
136 250,00
тонна
3
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
375 000,00
тонна
4
Сульфат аммония
N-21, S-24
60 500,00
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21, S-24
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24
Тукосмесь 20:2:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-2, S-24
Тукосмесь 20:5:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-5, S-24
5
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
188 000,00
тонна
6
Карбамид
N 46,2
127 600,00
тонна
Карбамид марки Б
N 46,2
N 46
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
7
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
132 500,00
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N 32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный -не менее 6,8, N нитратный - не менее 6,8, N амидный - не менее 13,5
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Удобрения жидкие азотные КАС
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 28
N - 28
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 30
N - 30
8
Удобрение азотно-известняковое

Growfert маркалы: 18-44-0 (UP) кешенді тыңайтқыш
N - 18%, P2O5 -44%
13
Аммофос
N10, P 46
86 500,00
тонна
N-12, P-52
Аммофос 12-52 маркалы
N12, P 52
Аммофос 12-52 маркалы
Аммофоc 12:52, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,06
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S -2
10:46:0 тукқоспа маркалы
N-10, P-46
Аммофос, 12:39 маркалы
N 12, P 39
Аммофос, 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос, 10:39 маркалы
N-10, P-39
Аммофос 10:36 маркалы
N-10, P-36
Аммофос 10:33 маркалы
N-10, P-33
Калийлы тыңайтқыштар
14
Хлорлы калий
K2О-60
103 250,00
тонна
Хлорлы калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-60
Хлорлы калий
K2O-45
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-0-61 (KCl) маркалы
K2O-61%
15
Калий сульфаты
K2O-50
250 750,00
тонна
Күкіртқышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкіртқыш-қылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
K2O-52, SO3- 45
K2O-51, SO4- 46
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) минералды тыңайтқышы
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-0-51 (SOP) маркалы
K2O-51%, SO3-47%
16
Кешенді минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) маркасы KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5

Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2O5 -44%
13
Аммофос
N10, P 46
86 500,00
тонна
N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N12, P 52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,06
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S -2
Тукосмесь марки: 10:46:0
N-10, P-46
Аммофос, марки 12:39
N 12, P 39
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
14
Калий хлористый
K2О-60
103 250,00
тонна
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-60
Калий хлористый
K2O-45
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
15
Сульфат калия
K2O-50
250 750,00
тонна
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
K2O-52, SO3- 45
K2O-51, SO4- 46
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
16
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5

163 250,00
тонна
Күрделі тыңайтқыштар
17
Фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар
Р-26%, К-5%
25 750,00
тонна
18
С 12 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
224 150,00
тонна
С 7,5 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
19
11-37 маркалы сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, Р-37
135 750,00
тонна
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, Р-37
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ) 10-34 маркалы
N-10, Р-34
20
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
146 428,57
тонна
Нитроаммофоска 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 15-15-15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, 15-15-15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар (диаммофоска), 15:15:15 маркалы
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, 16:16:16 маркалы
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 17:17:17 маркалы
N- 17, P-17, K-17
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 16:16:16 маркалы
N- 16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 7:7:7 маркалы
N- 7, P-7, K-7
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 8:24:24 маркалы
N- 8, P-24, K-24
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, NPK-қосу 9-20-20 маркалы
N- 9, P-20, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска 9-25-25 маркалы
N- 9, P-25, K-25
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, маркасы 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 17:0,1:28 маркалы
N- 17, P-0,1, K-28
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 21:0,1:21 маркалы
N- 21, P-0,1, K-21
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 15:24:16 маркалы
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-8 маркалы
N-16, P-16, K-8
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, NPK-1 маркалы (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска 10-26-26 маркалы, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш маркалы: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқыштары FertiM NPK 10:26:26 маркалы

163 250,00
тонна
Сложные удобрения
17
Фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
25 750,00
тонна
18
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
224 150,00
тонна
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
19
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
135 750,00
тонна
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
146 428,57
тонна
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-плюс 9-20-20
N- 9, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 9-25-25
N- 9, P-25, K-25
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26

N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, 10:20:20 маркалы
N 10 P 20 K 20
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, 12:32:12 маркалы
N-12 P-32 K-12
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, 8-20-30 маркалы
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, 8:20:30 маркалы
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, 8:19:29 маркалы
N-8, P-19, K-29
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 13-13-24 маркалы
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска маркасы: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска маркасы: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска маркасы: 23:13:8
N-23, P-13, K-8
21
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+В маркалы
N- 16, P-16, K-16, B-0,03
145 089,00
тонна
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+Zn маркалы
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK 16:16:16+BMZ маркалы
N- 16, P-16, K-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK 16:16:16+BCMZ маркалы
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+Zn маркалы
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш маркасы NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, NPKS-8 маркалы
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 20-10-10+S маркалы
N-20, P-10, K-10, S-4
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш маркасы NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 27-6-6+S маркалы
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш маркасы NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш маркасы NPК(S)
13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска маркасы 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска маркасы 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, маркасы 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+B маркалы
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06

N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марки: 23:13:8
N-23, P-13, K-8
21
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В
N- 16, P-16, K-16, B-0,03
145 089,00
тонна
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+Zn
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S)
13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06

Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска жақсартылған гранулометриялық құрамды
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска жақсартылған гранулометриялық құрамды 16:16:16 маркалы
Нитроаммофоска жақсартылған гранулометриялық құрамды 8:24:24 маркалы
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска жақсартылған гранулометриялық құрамды 17:0,1:28 маркалы
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска жақсартылған гранулометриялық құрамды 21:0,1:21 маркалы
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска жақсартылған гранулометриялық құрамды 15:24:16 маркалы
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
22
Азотты-фосфорлы-күкірт құрамды тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
75 000,00
тонна
Азотты-фосфорлы-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш маркасы 20:20
N-20, P-20, S-14
Азотты-фосфорлы-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш маркасы 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Азотты-фосфорлы-күкірт құрамды, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
ФЕРТИМ (КМТ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыш маркасы NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Азотты-фосфорлы-күкірт құрамды
N-20, P2О5-20 + S-14
Азотты-фосфорлы-күкірт құрамды NP+S=16:20+12 маркалы
N-16, P-20, S-12
Cульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос маркалы 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-16, S-10
23
Азотты-фосфорлы-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш маркасы 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
204 250,00
тонна
Азотты-фосфорлы-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш, маркасы 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Азотты-фосфорлы-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш, маркасы 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш, маркасы 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
24
Азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш (NPS-тыңайтқыш) ұнтақталған А, Б, В маркалы
NH4 -6% кем емес; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
124 327,00
тонна
25
Моноаммонийфосфат арнайы суда еритін А маркалы
N-12, P2О5-61
475 000,00
тонна
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат тазартылған
N-12%, P2O-61%
Кешенді тыңайтқыш Growfert: 12-61-0 (MAP) маркалы
N - 12%, P2O5 -61%
26
Агрохимикат монофосфат калий
P 52 K 34
700 000,00
тонна
Монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
Haifa Монофосфат калий
P2O5-52, K20-34
Кешенді тыңайтқыш Growfert: 0-52-34 (MKP) маркалы
P2O5 -52%, K2O – 34%
27
ФЕРТИМ (КМТ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыш, NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы
N-9, P-14, S-10

Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
22
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
75 000,00
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P2О5-20 + S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Cульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-16, S-10
23
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
204 250,00
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
24
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (NPS-удобрение) марки А, Б, В порошковидное
NH4 - не менее 6%; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
124 327,00
тонна
25
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P2О5-61
475 000,00
тонна
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O-61%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N - 12%, P2O5 -61%
26
Агрохимикат монофосфат калия
P 52 K 34
700 000,00
тонна
Монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5 -52%, K2O – 34%
27
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10

N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Кешенді тыңайтқыш Growfert: 15-0-0 + 27 CaO (CN) маркалы
N-15%, CaO-27%
Түйіршілшіктелген кальций селитрасы "Г" маркалы
N-26,8%, CaO-31%
Түйіршілшіктелген кальций селитрасы "Е" маркалы
N-15,5%, CaO-26,5%
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
30
Минералды тыңайтқыш Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
420 000,00
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минералды тыңайтқыш Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минералды тыңайтқыш Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-26,8%, CaO-31%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,5%
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
30
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
420 000,00
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минералды тыңайтқыш Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Кешенді суда еритін NPK тыңайтқыштары микроэлементтермен Kristalon Brown 3-11-38

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150,00
литр
66
Ультрамаг Комби тыңайтқышы "Картопқа үшін" маркалы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,00
литр
67
Ультрамаг Комби тыңайтқышы "Қызылша үшін" маркалы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150,00
литр
66
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,00
литр
67
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%

3 150,00
литр
68
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
566 940,00
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 6:14:35+2MgO+МЭ маркалы
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 12:8:31+2MgO+MЭ маркалы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 12:8:31+2MgO+МЭ маркалы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 13:40:13+MЭ маркалы
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы

3 150,00
литр
68
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
566 940,00
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 20:20:20+МЭ маркалы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 20:20:20+МЭ маркалы
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 3:11:38+3MgО+МЭ маркалы
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
69
Фертигрейн Старт

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
69
Фертигрейн Старт

Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%; К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

Аминосит 33% (Aminosit 33%) тыңайтқышы
еркін аминқышқылдары 33, жалпы N-9,8, органикалық заттар-48
4 196,50
литр
119
"Нутривант Плюс астық" тыңайтқышы
N-19; Р-19; К-19, MgO-2, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,2, Mo-0,002
2 678,50
килограмм
N-6; Р-23; К-35, MgO-1, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,25, Mo-0,002
"Нутривант Плюс майлы"
P-20; K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
Нутривант Плюс UNICROP 0-36-24

Удобрение Аминосит 33% (Aminosit 33%)
свободные аминокислоты 33, общий N-9,8, органическое вещество-48
4 196,50
литр
119
Удобрение "Нутривант Плюс зерновой"
N-19; Р-19; К-19, MgO-2, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,2, Mo-0,002
2 678,50
килограмм
N-6; Р-23; К-35, MgO-1, Fe-0,05, Zn-0,2, B-0,1, Mn-0,2 , Cu-0,25, Mo-0,002
Удобрение "Нутривант Плюс масличный"
P-20; K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
Нутривант Плюс UNICROP 0-36-24

312,50
килограмм
Growfert+Micro маркасы: 13-6-26+8 CaO Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркасы: 15-5-30+2MgO кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркасы: 15-30-15 кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркасы: 16-8-24+2MgO кешенді тыңайтқышы
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркасы: 18-18-18+1MgO кешенді тыңайтқышы
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркасы: 20-10-20 кешенді тыңайтқышы

312,50
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55 кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркасы 3-8-42 кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
168
Growfert маркасы: 0-60-20 кешенді тыңайтқышы
P2O5 – 60%, K2O-20%
625,00
килограмм
169
Growfert маркасы: 0-40-40+Micro кешенді тыңайтқышы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
168
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
625,00
килограмм
169
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro

Fe-7,7%, N-5%
2 150,00
литр
194
"Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Микромак" маркалы
Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49, Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0, MgО:0,34-2,08
1 772,32
литр
195
"Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Микроэл" маркалы
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04, N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
1 776,79
литр
196
"Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Экомак" маркалы
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, K2O-1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
2 000,00
литр
197
"Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Страда N" маркалы
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016, Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05, Со:0,001, Se:0,001, N:27, P2О5:2, K2О:3, SО3:1,26, MgО: 0,15
839,29
литр
198
"Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Страда Р" маркалы
Cu:0,07, Zn:0,16, В:0,02,
Mn:0,05, Fe:0,07, Mo:0,05, Со:0,01, Se:0,002, N:5, P2О5:20, K2О:5, SО3:0,8, МgО:0,18
1 763,40
литр
199
"Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Страда К" маркалы
Cu:0,005, Zn:0,005, В:0,009, Mn:0,019, Fe:0,02, Mo:0,001,
Со:0,001, Se:0,001, N:4,
P2О5:5, K2О:12, SО3:3,5
950,90
литр
200
Boron 150 тыңайтқышы
Бороэтаноламин - 98-100, оның ішінде В - 10,6-11%
2 101,50
литр
201
Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминқышқылдары – 2,86%; органикалық қышқылдар – 2,30%; моносахаридтер-0,00403%, фитогормондар – 0,00046%
1 600,00
литр
202
Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминқышқылдары – 3,0 %; органикалық қышқылдар – 0,7 %; полисахаридтер – 0,00388 %; фитогормондар – 0,00044 %
1 450,00
литр
203
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; Мо - 0,002%; аминқышқылдары – 5,19 %; органикалық қышқылдар – 5,30 %; полисахаридтер – 0,00379 %; фитогормондар – 0,00043 %; гуминді қышқылдар – 0,25 %, фульво қышқылдар – 0,045 %
1 450,00
литр
204
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминқышқылдары – 1,5 %; моносахаридтер – 0,00368 %; фитогормондар – 0,00042 %
1 675,00
литр
205
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминқышқылдары – 1,39 %; органикалық қышқылдар – 7,20%; моносахаридтер – 0,00329 %; фитогормондар – 0,00038 %

Fe-7,7%, N-5%
2 150,00
литр
194
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49,
Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr:0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0, MgО:0,34-2,08
1 772,32
литр
195
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04, N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
1 776,79
литр
196
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, K2O-1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
2 000,00
литр
197
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016, Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05, Со:0,001, Se:0,001, N:27, P2О5:2, K2О:3, SО3:1,26, MgО:0,15
839,29
литр
198
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
Cu:0,07, Zn:0,16, В:0,02,
Mn:0,05, Fe:0,07, Mo:0,05, Со:0,01, Se:0,002, N:5, P2О5:20, K2О:5, SО3:0,8, МgО:0,18
1 763,40
литр
199
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
Cu:0,005, Zn:0,005, В:0,009, Mn:0,019, Fe:0,02, Mo:0,001,
Со:0,001, Se:0,001, N:4,
P2О5:5, K2О:12, SО3:3,5
950,90
литр
200
Удобрение Boron 150
Бороэтаноламин - 98-100, в том числе В - 10,6-11%
2 101,50
литр
201
Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминокислоты – 2,86%; органические кислоты – 2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
1 600,00
литр
202
Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1 450,00
литр
203
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; Мо - 0,002%; аминокислоты – 5,19 %; органические кислоты – 5,30%; полисахариды – 0,00379 %; фитогормоны – 0,00043 %; гуминовые кислоты – 0,25 %, фульвокислоты – 0,045 %
1 450,00
литр
204
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
1 675,00
литр
205
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %

1 375,00
литр
206
Нановит Моно Мыс
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминқышқылдары – 2,68 %; органикалық қышқылдар – 6,20 %; моносахаридтер – 0,00397 %; фитогормондар – 0,00045 %
1 375,00
литр
207
Нановит Моно Мырыш
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминқышқылдары – 2,78 %; органикалық қышқылдар– 8,35 %; моносахаридтер – 0,00385%; фитогормондар – 0,00044 %
1 450,00
литр
208
Нановит Кальций
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминқышқылдары – 0,78 %; органикалық қышқылдар– 0,10 %; полисахаридтер – 0,00347 %; фитогормондар – 0,0004 %
1 375,00
литр
209
Нановит Фосфор
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминқышқылдары – 0,08 %; органикалық қышқылдар– 4,5 %; полисахаридтер – 0,00365 %; фитогормондар – 0,00042 %
2 050,00
литр
210
Нановит Молибден
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %л; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминқышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5 %; полисахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
1 900,00
литр
211
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминқышқылдары – 35,0 %; моносахаридтер – 0,1 %; фитогормондар – 0,012 %
3 100,00
литр
212
НАНОВИТ ТЕРРА 3:18:18 маркалы
N – 3,0%, Р2 О5 – 18,0%; К2О –18,0%; MgO–0,015%; SO3 – 0,015%; В – 0,022%; Cu – 0,038 %; Fe – 0,07 %; Mn – 0,030%; Мо – 0,015%; Zn – 0,015%; Si–0,015%; Co – 0,0015%
1 412,50
литр
НАНОВИТ ТЕРРА 5:20:5 маркалы
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,010 %; SO3 – 0,010 %; В – 0,020 %; Cu – 0,040 %; Fe – 0,070 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,010 %; Zn – 0,010 %; Si–0,010 %; Co – 0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА 9:18:9 маркалы
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,035 %; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %; Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
213
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, аминқышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырушылар-10 грамм/литр
1 850,00
литр
214
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05% B-10,2%
1 850,00
литр
215
"SunnyMix әмбебап" тыңайтқышы
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, аминқышқылдары -25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырушылар – 10 грамм/литр
1 850,00
литр

1 375,00
литр
206
Нановит Моно Медь
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминокислоты – 2,68 %; органические кислоты – 6,20 %; моносахариды – 0,00397 %; фитогормоны – 0,00045 %
1 375,00
литр
207
Нановит Моно Цинк
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминокислоты – 2,78 %; органические кислоты – 8,35 %; моносахариды – 0,00385%; фитогормоны – 0,00044 %
1 450,00
литр
208
Нановит Кальциевый
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты – 0,10 %; полисахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
1 375,00
литр
209
Нановит Фосфорный
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические кислоты – 4,5 %; полисахариды – 0,00365 %; фитогормоны – 0,00042 %
2 050,00
литр
210
Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %л; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1 900,00
литр
211
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
3 100,00
литр
212
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,030 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
1 412,50
литр
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,010 %; SO3 – 0,010 %; В – 0,020 %; Cu – 0,040 %; ; Fe – 0,070 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,010 %; Zn – 0,010 %;, Si–0,010 %; Co – 0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,035 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
213
Удобрение "SunnyMix" пшеница"
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические кислоты-25 грамм/литр, аминокислоты -25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10 грамм/литр
1 850,00
литр
214
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
1 850,00
литр
215
Удобрение "SunnyMix" универсальный"
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органические кислоты-25 грамм/литр, аминокислоты -25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10 грамм/литр
1 850,00
литр

Гуминді заттардың тұздары - 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4 375,00
килограмм
237
Лигногумат БМ маркалы
Гуминді заттардың тұздары – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
1 250,00
литр

Соли гуминовых веществ - 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4 375,00
килограмм
237
Лигногумат марки БМ
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
1 250,00
литр

238
Лигногумат ВМ- NPK маркалы
Гуминді заттардың тұздары – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
239
Лигногумат Б СУПЕР БИО маркалы
Гуминді заттардың тұздары – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1 400,00
литр
240
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15

238
Лигногумат марки ВМ- NPK
Соли гуминовых веществ – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
239
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1 400,00
литр
240
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15

N-15, P2O5-30, K2O-15
700 000,00
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 9.0.1. тотықтырғыш аммоний нитратпен
N-17, P2O5-10, K2O-27
Суда еритін NPK тыңайтқыштар Poly-Feed 10.0.1 Аммоний нитратпен Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
241
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
900 000,00
тонна
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME

N-15, P2O5-30, K2O-15
700 000,00
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
241
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
900 000,00
тонна
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME

Ростолон тыңайтқышы: 18-18-18 Ме маркалы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Ростолон тыңайтқышы: 15-5-23 маркалы
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон тыңайтқышы: 3-11-26 маркалы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Ростолон тыңайтқышы: 14-14-14 маркалы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4

Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4

Ростолон тыңайтқышы: 14-5-15 маркалы
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Ростолон тыңайтқышы: 17-6-18 маркалы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Ростолон тыңайтқышы: 20-20-20 маркалы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
308
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410

Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
308
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410

714,29
литр
309
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминқышқылдары-10,5
4 050,00
литр
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминқышқылдары-7,5
310
Vitalroot тыңайтқышы
Фосфор қышқылы (75%) оның ішінде фосфор (Р2О5) - 11,9-14,1(%), монокалийфосфат, оның ішінде калий (К2О)-14,56 3,9-6,1(%), Теңіз балдырларының сығындысы Ascophyllum nodosum GA142- оның ішінде бос аминқышқылдары - 25,0%, су - 50,43%
5 325,00
литр
311
Starflor тыңайтқышы
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
4 400,00
литр
312
Tonivit тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
5 325,00
литр
313
Humasporin тыңайтқышы
N органикалық-0,25, гуминді қышқылдар-9,6, гидроксикарбонды қышқылдар-2,4, бактериялық штаммдардың мұздатылған кептірілген қоспасы
2 785,72
литр
314
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
K2O агентпен-16, P2O5 агенпен-6, гидроксикарбонды қышқылдар-20, аминқышқылдары-4
3 093,75
литр
315
Reasil Forte Carb-N-Humic тыңайтқышы
N жалпы - 20, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде несепнәрлі-18, гуминді қышқылдар (гуматтар)-6, гидроксикарбонды қышқылдар-2, аминқышқылдары-6
1 417,23
литр
316
Reasil Forte КомбоАктив тыңайтқышы
N жалпы - 8, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде несепнәрлі - 6, Сu агентпен- 3,5, Mn агентпен -3,5, Zn агентпен -0,25, гидроксикарбонды қышқылдар-18, аминқышқылдары-8
2 576,79
литр
317
Reasil Forte Семя Старт тыңайтқышы
N жалпы - 6, N органикалық - 2, N несепнәрлі - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбонды қышқылдар -20, аминқышқылдары-8
2 400,00
литр
318
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
N жалпы - 15, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде несепнәрлі - 1, оның ішінде нитратты - 12, Zn агентпен -12, гидроксикарбонды қышқылдар-18, аминқышқылдары-8
2 576,79
литр
319
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
N жалпы - 12, оның ішінде органикалық - 2, несепнәрлі - 10, MgO агентпен - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо агентпен - 0,1, Cu агентпен - 0,8, Fe агенпен - 5, Mn агентпен- 2,5
3 865,18
литр
320
Reasil micro Amino B/Mo Humic тыңайтқышы
N жалпы - 10, оның ішінде органикалық - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо агентпен - 1, гуминді қышқылдар (гуматтар) - 4, гидроксикарбонды қышқылдар-4, аминқышқылдары-4
3 092,15
литр
321
Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы, топырақтың құнарлылығын қалпына келтіру үшін
N органикалық құрғақ затқа- 1,5, Р2О5 - 1,5 құрғақ затқа, К2О - 1,5 құрғақ затқа, жалпы құрғақ затқа жалпы органикалық зат - 75-80, жалпы гуминді экстракт (ЖГЭ) құрғақ органикалық затқа- 90-95, гуминді табиғи қышқылдар ЖГЭ - 54-56, гуминді қышқылдар (калий тұздары) ЖГЭ - 40, фульво-қышқылдары табиғи жалпы гуминді экстракт ЖГЭ - 4-6

714,29
литр
309
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминокислоты-10,5
4 050,00
литр
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминокислоты-7,5
310
Удобрение Vitalroot
Фосфорная кислота (75%) в том числе Фосфор (Р2О5) - 11,9-14,1(%), монокалийфосфат, в том числе Калий (К2О)-14,56 3,9-6,1(%), Экстракт морских водорослей Ascophyllum nodosum GA142- в том числе Свободные аминокислоты - 25,0%, вода - 50,43%
5 325,00
литр
311
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
4 400,00
литр
312
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
5 325,00
литр
313
Удобрение Humasporin
N органический-0,25, гуминовые кислоты-9,6, гидроксикарбоновые кислоты-2,4, сублимированная смесь бактериальных штаммов
2 785,72
литр
314
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
3 093,75
литр
315
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
N общий - 20, в том числе органический-2, в том числе мочевинный-18, гуминовые кислоты (гуматы)-6, гидроксикарбоновые кислоты-2, аминокислоты-6
1 417,23
литр
316
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
N общий - 8, в том числе органический-2, в том числе Мочевинный - 6, Сu с агентом- 3,5, Mn с агентом -3,5, Zn с агентом -0,25, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2 576,79
литр
317
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N общий - 6, N органический - 2, N мочевинный - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8
2 400,00
литр
318
Удобрение Reasil micro Amino Zn
N общий - 15, в том числе органический-2, в том числе мочевинный - 1, в том числе нитратный - 12, Zn с агентом -12, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2 576,79
литр
319
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий - 12, в том числе органический - 2, мочевинный - 10, MgO с агентом - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо с агентом - 0,1, Cu с агентом - 0,8, Fe с агентом - 5, Mn с агентом - 2,5
3 865,18
литр
320
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий - 10, в том числе органический - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо с агентом - 1, гуминовые кислоты (гуматы) - 4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
3 092,15
литр
321
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический на сухое вещество - 1,5, Р2О5 на сухое вещество - 1,5, К2О на сухое вещество - 1,5, общее органическое вещество на сухое вещество - 75-80, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в - 90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) от ОГЭ - 40, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6

10 014,50
килограмм
467
Органо-минералды тыңайтқыш гумин және фульво қышқылдарына негізделген "Фульвигрейн", Фульвигрейн Антистресс маркалы
гумин қышқылдарының тұздары - 10%, фульв қышқылдарының тұздары - 2%, аминқышқылдары - 6%
5 648,50
литр
468
Органо-минералды тыңайтқыш гумин және фульво қышқылдарына негізделген "Фульвигрейн", Фульвигрейн Бор маркалы
В - 8%, фульво қышқылдарының тұздары - 10%
5 648,50
литр
469
Органо-минералды тыңайтқыш гумин және фульво қышқылдарына негізделген "Фульвигрейн", Фульвигрейн Классик маркалы
гумин қышқылдарының тұздары - 16%, фульво қышқылдарының тұздары - 4%
5 252,00
литр
470
Органо-минералды тыңайтқыш гумин және фульво қышқылдарына негізделген "Фульвигрейн", Фульвигрейн Стимул маркалы
S - 1,5%, Cu - 0,5%, Mg - 2,1%, Mn - 0,65%, Fe - 1,35%, Zn - 0,3%, фульво қышқылдары- 20%
5 947,50
литр
471
Органо-минералды тыңайтқыш FULVITAL PLUS W.P.
Fe - 1,35%, Mn - 25 грамм/килограмм, Mg - 70 грамм/килограмм, S - 60 грамм/килограмм, Zn - 25 грамм/килограмм, Cu - 10 грамм/килограмм, фульво қышқылдары - 750 грамм/килограмм
13 153,00
килограмм
472
"Агрофлор" фосфор мен калийдің концентрацияланған ерітіндісі
Р2О5 - 25%, К2О - 10%
2 053,57
литр
473
"Агрофлор" күкірттің концентрацияланған ерітіндісі
SO3 - 36%, NH2 - 4,8%
2 053,57
литр
474
"Агрофлор" микроэлементтердің концентрацияланған ерітіндісі
N - 2%, P - 2%, K - 2,5%, Mg - 3%, S - 6-7%, B - 0,28%, Fe - 0,32%, Mn - 0,16%, Cu - 0,06%, Zn - 0,04%, Mo - 0,03%
2 053,57
литр
475
"Агрофлор" бордың концентрацияланған ерітіндісі
B - 11%, N - 6%
2 053,57
литр
476
"Агрофлор" мырыштың концентрацияланған ерітіндісі
Zn - 15%, S - 7%, NH2 - 4,5%
2 053,57
литр
477
PROMOSTART
N - 30%
3 432,00
литр
478
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы: 19-19-19 маркалы
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,02%, Mo-0,07%
1 500,00
килограмм
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы: 15-7-30 маркалы
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,045%,Mo-0,056%
479
Кешенді тыңайтқыш Folicare 10-5-40
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
802 500,00
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
480
SPRINTALGA
Жалпы азот (N) 12%, Органикалық азот (N) 3,4% Амидты азот (N) 8,6%, Органикалық заттар 20,5%, Балдыр суспензиясы: 60%

10 014,50
килограмм
467
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот - 10%, соли фульвовых кислот - 2%, аминокислоты - 6%
5 648,50
литр
468
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
В - 8%, соли фульвовых кислот - 10%
5 648,50
литр
469
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот - 16%, соли фульвовых кислот - 4%
5 252,00
литр
470
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
S - 1,5%, Cu - 0,5%, Mg - 2,1%, Mn - 0,65%, Fe - 1,35%, Zn - 0,3%, фульвовые кислоты - 20%
5 947,50
литр
471
Органо-минеральное удобрение FULVITAL PLUS W.P.
Fe - 1,35%, Mn - 25 грамм/килограмм, Mg - 70 грамм/килограмм, S - 60 грамм/килограмм, Zn - 25 грамм/килограмм, Cu - 10 грамм/килограмм, фульвовые кислоты - 750 грамм/килограмм
13 153,00
килограмм
472
Концентрированный раствор фосфора и калия "Агрофлор"
Р2О5 - 25%, К2О - 10%
2 053,57
литр
473
Концентрированный раствор серы "Агрофлор"
SO3 - 36%, NH2 - 4,8%
2 053,57
литр
474
Концентрированный раствор микроэлементов "Агрофлор"
N - 2%, P - 2%, K - 2,5%, Mg - 3%, S - 6-7%, B - 0,28%, Fe - 0,32%, Mn - 0,16%, Cu - 0,06%, Zn - 0,04%, Mo - 0,03%
2 053,57
литр
475
Концентрированный раствор бора "Агрофлор"
B - 11%, N - 6%
2 053,57
литр
476
"Агрофлор" Цинк раствор концентрированный
Zn - 15%, S - 7%, NH2 - 4,5%
2 053,57
литр
477
PROMOSTART
N - 30%
3 432,00
литр
478
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,02%, Mo-0,07%
1 500,00
килограмм
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,045%,Mo-0,056%
479
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
802 500,00
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
480
SPRINTALGA
Общий азот (N) 12%, Органический азот (N) 3,4% Амидный азот (N) 8,6%, Органическое вещество 20,5%, Водорослевая суспензия: 60%

3 669,60
литр
481
PHYLEN
Жалпы азот (N) 17,5%, Органикалық азот (N) 0,5% Амидты азот (N) 7%, формальдегид 10%, магний оксиді (MgO) 2,5%, күкірт оксиді (SO3) 5%, органикалық көміртек (С) 9%
1 785,71
литр
482
Fylloton
Жалпы аминқышқылдары-47,6% Бос аминқышқылдары (пролин, глутамин қышқылы, глицин, триптофан, бетаин) - 25,4% Органикалық азот (N) -7,6%
3 330,00
литр
483
PHOSFIK PK
Фосфор ангидриді (P2O5) 30% калий оксиді 20%
3 727,65
литр
484
MULTICARE рН
Жалпы азот (N) 3% мочевина азоты (N) 3% фосфор ангидриді (P2O5) 21% минералды және органикалық тотықтырғыштар, РН индикаторы
1 522,30
литр
485
"PROFIT-NPK" сұйық тыңайтқыш
P2O5- 25, N- 10, K2O-10
2 053,57
литр
486
"Profit-S" сұйық тыңайтқыш
SO3 - 36%, NH2 - 4,8%
2 053,57
литр
487
"Profit-Micro" сұйық тыңайтқыш
N - 2%, P - 2%, K - 2,5%, Mg - 3%, S - 6-7%, B - 0,28%, Fe - 0,32%, Mn - 0,16%, Cu - 0,06%, Zn - 0,04%, Mo - 0,03%
2 053,57
литр
488
"Profit-B" сұйық тыңайтқыш
B - 11%, N - 6%
2 053,57
литр
489
"Profit-Zn" сұйық тыңайтқыш
Zn - 15%, S - 7%, NH2 - 4,5%
2 053,57
литр
490
QadamFerti Aminoleaf тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары-30%; жалпы Азот (N) – 6%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) - 1%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 1%
2 452,15
литр
491
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) - 10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) - 10%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 10%; темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) жылы хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%;
999,77
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 2%, амид азоты (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) - 20%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 20%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде Амидты Азот (NH2) – 12%, Аммонийлы Азот (NH4) – 13%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 4%, амид азоты (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) - 10%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%;

3 669,60
литр
481
PHYLEN
Общий азот (N) 17,5%, Органический азот (N) 0,5% Амидный азот (N) 7%, формальдегид 10%, оксид магния (MgO) 2,5%, оксид серы (SO3) 5%, углерод органический (С) 9%
1 785,71
литр
482
Fylloton
Всего аминокислот - 47,6% Свободные аминокислоты (пролин, глутаминовая кислота, глицин, триптофан, бетаин) - 25,4% Органический азот (N) -7,6%
3 330,00
литр
483
PHOSFIK PK
Фосфорный ангидрид (P2O5) 30% Оксид калия 20%
3 727,65
литр
484
MULTICARE рН
Общий азот (N) 3% Азот мочевины (N) 3% Фосфорный ангидрид (P2O5) 21% Минеральные и органические окислители, индикатор pH
1 522,30
литр
485
Удобрение жидкое "PROFIT-NPK"
P2O5- 25, N- 10, K2O-10
2 053,57
литр
486
Удобрение жидкое "Profit-S"
SO3 - 36%, NH2 - 4,8%
2 053,57
литр
487
Удобрение жидкое "Profit-Micro"
N - 2%, P - 2%, K - 2,5%, Mg - 3%, S - 6-7%, B - 0,28%, Fe - 0,32%, Mn - 0,16%, Cu - 0,06%, Zn - 0,04%, Mo - 0,03%
2 053,57
литр
488
Удобрение жидкое "Profit-B"
B - 11%, N - 6%
2 053,57
литр
489
Удобрение жидкое "Profit-Zn"
Zn - 15%, S - 7%, NH2 - 4,5%
2 053,57
литр
490
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
2 452,15
литр
491
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%;
999,77
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в том числе Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%;

N-10%; P2O5-5%; К2O-30%; SO3-20%; B- 0,03%; Fe-0,01%; Mn-0,05%; Ca-0,05%; Zn-0,01%; Mo-0,01%
2 650,00
литр
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2023 жылғы 30 наурыздағы
№ 81 қаулысына 2-қосымша
2023 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемі
Облыстың атауы
Субсидиялар көлемі, теңге
Ақтөбе облысы
323 724 000,00

N-10%; P2O5-5%; К2O-30%; SO3-20%; B- 0,03%; Fe-0,01%; Mn-0,05%; Ca-0,05%; Zn-0,01%; Mo-0,01%
2 650,00
литр
Приложение 2 к постановлению
акимата Актюбинской области
от 30 марта 2023 года № 81
Объем бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год
Наименование области
Объем субсидии, тенге
Актюбинская область
323 724 000,00