Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 3909 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 қыркүйекте № 8399 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 14 сентября 2023 года № 3909. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 сентября 2023 года № 8399
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Ақтөбе қаласының әкімі А. Бекет

1. Утвердить прилагаемый перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе А. Бекет

Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 3909 қаулысымен бекітілген
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Р/с №
Ғимараттарының алдында афишалар орналастыруға бөлінген орындары бар мәдени объектілердің тізбесі
1
2
1.
"Астана" ауданы, Жеңіс даңғылы, 31, "Қалалық мәдениет үйі" ғимараты алдында
2.
"Астана" ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 90 Б,​ "Өнер орталығы" ғимараты алдында
3.
"Астана" ауданы, Жеңіс даңғылы, 14 А, "Облыстық халық шығармашылығы орталығы" ғимараты алдында
4.
"Астана" ауданы, "Сазды" тұрғын үй алабы, Өнеге көшесі 3Б, "Сазды мәдениет үйі" ғимараты алдында
5.
"Астана" ауданы, "Алтын орда" шағын ауданы, 24Г, "Шығармашылық Академиясы" ғимараты алдында
6.
"Алматы" ауданы, "Қарғалы" тұрғын үй алабы, Матросов көшесі, 30 А, "Геолог" мәдениет үйі" ғимараты алдында
7.
"Алматы" ауданы, "Қурайлы" тұрғын үй алабы, Жеңіс көшесі, 31, "Қурайлы" мәдениет үйі" ғимараты алдында
8.
"Алматы" ауданы, "Кеңес Нокин" тұрғын үй алабы, Клубная көшесі, 1, "Нокин" мәдениет үйі" ғимараты алдында
11.
"Алматы" ауданы, Т.Ахтанов көшесі, 52,​ "Тахауи Ахтанов атындағы облыстық драма театры" ғимараты алдында
12.
"Алматы" ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, 14 А, "Қалалық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" ғимараты алдында
13.
"Алматы" ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, 28, "А.Пушкин атындағы №2 қалалық кітапхана" ғимараты алдында
14.
"Алматы" ауданы, Ж.Кереев көшесі, 7, "Н.Байғанин атындағы облыстық балалар кітапханасы" ғимараты алдында

Утвержден постановлением акимата города Актобе от 14 сентября 2023 года № 3909
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
№ п/п
Перечень объектов культуры, перед зданиями которых отведены места для размещения афиш
1
2
1
Район "Астана", проспект Жеңіс, 31, перед зданием "Городской дом культуры"
2.
Район "Астана", проспект Абилкайыр хана, 90 Б,​ перед зданием "Өнер орталығы"
3.
Район "Астана" проспект Жеңіс, 14 А, перед зданием "Областной центр народного творчества"
4.
Район "Астана", жилой массив "Сазда", улица Өнеге 3Б, перед зданием "Сазды мәдениет үйі"
5.
Район "Астана", микрорайон "Алтын орда", 24Г, перед зданием "Академия творчества"
6.
Район "Алматы", жилой массив "Каргалы", улица Матросова, 30 А, перед зданием "Дом культуры "Геолог"
7.
Район "Алматы", жилой массив "Курайли", улица Женис, 31, перед зданием "Дом культуры "Курайли"
8.
Район "Алматы", жилой массив "Кенеса Нокина", улица Клубная, 1, перед зданием "Нокин" мәдениет үйі"
11.
Район "Алматы", улица Т.Ахтанова, 52,​ перед зданием "Областной драматический театр имени Тахауи Ахтанова"
12.
Район "Алматы", улица И.Алтынсарина, 14 А, перед зданием "Городская централизованная библиотечная система"
13.
Район "Алматы", улица И.Алтынсарина, 28 перед зданием "Городская библиотека №2 имени А.Пушкина"
14.
Район "Алматы" улица Ж.Кереева, 7, перед зданием "Областная детская библиотека имени Н.Байганина"