"Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Байғанин аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 204 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қарашадағы № 233 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 қарашада № 8428 болып тіркелді
Байғанин аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Байғанин аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 204 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4023 болып тіркелген) қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Байғанин ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин ауданының әкімі А. Купенов
КЕЛІСІЛДІ:
Байғанин аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
___________ Қ. Аққожа
"___" _________ 2023 жыл
Байғанин аудандық әкімдігінің
2023 жылғы 1 қарашадағы
№ 233 қаулысына қосымша
Байғанин аудандық әкімдігінің
2014 жылғы "29" тамыздағы
№ 204 қаулысымен бекітілген
Сайлау өткізу кезеңінде үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Ауылдық округтер, елдi мекен атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Саны
Қарауылкелдi ауылдық округi
1
Қарауылкелдi ауылы
"Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Байғанин аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдындағы ақпараттық стенд, Асау батыр көшесі, № 10
1
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаменті Байғанин аудандық қазынашылық басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық стенді, Барақ батыр көшесі, № 54
1
2
Көкбұлақ ауылы
Көкбұлақ ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенді, Сартөбе көшесі, № 23
1
3
Қосарал ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосарал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Болашақ көшесі, № 13
1
Жаңажол ауылдық округi
4
Оймауыт ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Жиенбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Білім көшесі, № 13.
1
Жарқамыс ауылдық округi
5
Жарқамыс ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жарқамыс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Бәйгетөбе көшесі, № 17
1
6
Ақтам ауылы
Ақтам медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Жағалау көшесі, № 2
1
7
Қаражар ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаражар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Орталық көшесі, № 2 а
1
Қопа ауылдық округi
8
Ебейтi ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қопа орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Жағалау көшесі, № 2
1
9
Қопа ауылы
Қопа медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Ақтан көшесі, № 42
1
10
Айрық ауылы
Айрық модельді ауыл кітапханасы ғимаратының алдындағы стенді, Айрық көшесі, № 8
1
11
Көптоғай ауылы

О внесении изменения в постановление акимата Байганинского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов" от 29 августа 2014 года № 204
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 1 ноября 2023 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 ноября 2023 года № 8428
Акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Байганинского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов" от 29 августа 2014 года № 204 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4023) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Байганинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Байганинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Байганинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Байганинского района А. Купенов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Байганинской районной
территориальной избирательной
комиссии __________ Қ. Аққожа
"___"___________ 2023 года
Приложение к постановлению
акимата Байганинского района
от 1 ноября 2023 года № 233
Утвержден постановлением
акимата Байганинского района
от "29" августа 2014 года № 204
Места для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов
Наименование сельских округов, населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Колич ество
Карауылкелдинский сельский округ
1
село Карауылкелды
Информационный стенд перед зданием государственного коммунального предприятия "Байганинская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области", улица Асау батыра, № 10
1
Информационный стенд перед зданием Республиканского государственного учреждения "Байганинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан", улица Барак батыра, № 54
1
2
село Кокбулак
Стенд перед зданием Кокбулакского сельского клуба, улица Сартобе, № 23
1
3
село Косарал
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Косаральская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Болашак, № 13
1
Жанажолский сельский округ
4
село Оймауыт
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени С.Жиенбаева" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Билим, № 13
1
Жаркамысский сельский округ
5
село Жаркамыс
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жаркамысская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Байгетобе, № 17
1
6
село Актам
Стенд перед зданием Актамского медицинского пункта, улица Жагалау, № 2
1
7
село Каражар
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Каражарская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Орталык, № 2 а
1
Копинский сельский округ
8
село Ебейти
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Копинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Жагалау, № 2
1
9
село Копа
Стенд перед зданием Копинского медицинского пункта, улица Актан, № 42
1
10
село Айрык
Стенд перед зданием Айрыкской модельной сельской библиотеки, улица Айрык, № 8
1
11
село Коптогай

Көптоғай медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Көптоғай көшесі, № 2/1
1
Ащы ауылдық округi
12
Ноғайты ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сағыз орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Жағалау көшесі, № 11
1
Сартоғай ауылдық округi
13
Алтай батыр ауылы
Алтай модельді ауыл кітапханасы ғимаратының алдындағы стенді, Бұлақ көшесі, № 30
1
14
Баршақұм ауылы
Баршақұм ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенді, Жағалау көшесі № 40
1
15
Шұқырши ауылы
Шұқырши медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Сарыөзек көшесі, № 1
1
Көлтабан ауылдық округi
16
Қораши ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Қарабұлақ көшесі, № 12
1
17
Жарлы ауылы
Орталық базар ғимаратының алдындағы стенді, Ардагерлер көшесі, № 5
1
18
Жыңғылдытоғай ауылы
Жыңғылдытоғай медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Наркеткен көшесі, № 5
1
Қызылбұлақ ауылдық округi
19
Кемерши ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ.Жазықов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Орталық көшесі, № 35 б
1
20
Бұлақтыкөл ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақтыкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Соркөл көшесі, № 3
1
21
Жаңатаң ауылы
Жаңатаң ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенді, Қаратас көшесі, № 11
1
Миялы ауылдық округi
22
Миялы ауылы
Миялы ауылдық клубы ғимараты алдындағы стенді, Жем көшесі, № 19
1
23
Дияр ауылы
Дияр медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Мектеп көшесі, № 5
1
БАРЛЫҒЫ
23

Стенд перед зданием Коптогайского медицинского пункта, улица Коптогай № 2/1
1
Ащынский сельский округ
12
село Ногайты
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Сагизская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Жагалау, № 11
1
Сартогайский сельский округ
13
село Алтай батыр
Стенд перед зданием Алтайской модельной сельской библиотеки, улица Булак, № 30
1
14
село Баршакум
Стенд перед зданием Баршакумского сельского клуба, улица Жагалау, № 40
1
15
село Шукырши
Стенд перед зданием Шукыршинского медицинского пункта, улица Сарыозек, № 1
1
Колтабанский сельский округ
16
село Кораши
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Карабулакская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Карабулак, № 12
1
17
село Жарлы
Стенд перед зданием центрального рынка, улица Ардагерлер, № 5
1
18
село Жынгылдытогай
Стенд перед зданием Жынгылдытогайского медицинского пункта, улица Наркеткен, № 5
1
Кызылбулакский сельский округ
19
село Кемерши
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К.Жазыкова" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Орталык, № 35 б
1
20
село Булактыкол
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Булактыкольская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Соркол, № 3
1
21
село Жанатан
Стенд перед зданием Жанатанского сельского клуба, улица Каратас, № 11
1
Миялинский сельский округ
22
село Миялы
Стенд перед зданием Миялинского сельского клуба, улица Жем, № 19
1
23
село Дияр
Стенд перед зданием Диярского медицинского пункта, улица Мектеп, № 5
1
ВСЕГО:
23