Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 215 "Ырғыз ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 37 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 8480 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 117 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 18.03.2024 № 117 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы №215 "Ырғыз ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6058 тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен айқындалған Ырғыз ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері және тәртібінде:
12 тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеу "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі №295 Н/Қ бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №33200 тіркелген) сәйкес белгіленеді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Турымов

О внесении изменения в решение Иргизского районного маслихата от 29 марта 2019 года № 215 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Иргизском районе"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2023 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2023 года № 8480. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 18 марта 2024 года № 117
Сноска. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 18.03.2024 № 117 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 29 марта 2019 года №215 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Иргизском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6058) следущее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Иргизском районе, определенным указанным решением:
подпункт 7) пункта 12 изложить в новой редакции:
"7) Выплата компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социально-защищаемым гражданам устанавливается в соответствии с Приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №33200).".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Иргизского
районного маслихата
М. Турымов