Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 маусымдағы № 45 "Қарғалы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 91 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 қарашада № 8448 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "Қарғалы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 26 маусымдағы № 45 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8374 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов

О признании утратившим силу решения Каргалинского районного маслихата от 26 июня 2023 года № 45 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Каргалинскому району"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 ноября 2023 года № 8448
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Каргалинскому району" от 26 июня 2023 года № 45 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8374).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов