Қобда ауданы әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 6 "Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімінің 2023 жылғы 20 наурыздағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 наурызда № 8318 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Қобда ауданы әкімінің "Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-184 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда ауданының әкімі Б. Кулов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық
аумақтық комиссиясы
Қобда ауданы әкімінің
2023 жылғы 20 наурыздағы № 2
шешіміне қосымша
Қобда ауданы әкімінің
2018 жылғы 30 қарашадағы № 6
шешіміне қосымша
Қобда ауданы аумағындағы сайлау учаскелері № 414 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қобда ауылдық округі, Қобда ауылы, Астана көшесі, № 70, телефон: 8 (71-341) 73-4-45, "Қобыланды батыр атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қобда ауылы, Абай Құнанбаев көшесі № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 50/1, 50/2;
И.Тайманов көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
М.Колесников көшесі № 1, 2/1, 2/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 34;
Байтақ тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2;
Ә.Орынбаев тұйық көшесі № 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20;
Нұрымжанов тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 7А, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13,/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19;
Қ.Мұнайтпасов тұйық көшесі № 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 14;
Әбілқайыр хан көшесі № 94, 96, 98, 99, 100, 101/1, 101/2, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105;
Астана көшесі № 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88/7, 88/8, 88/9, 88/10, 88/11, 88/12, 88/13, 88/14, 88/15, 88/16, 89, 92, 94/3, 96, 97/1, 97/2, 98/1, 98/2, 99, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
Алматы көшесі № 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/1, 59/2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 87, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 93/3, 94/1, 94/2, 95/1, 95/2, 96/1, 96/2, 97, 98/1, 98/2, 99, 100/1, 100/2, 100/3, 101, 102/1, 102/2, 103, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106/1, 106/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112, 117, 117а;

О внесении изменения в решение акима Кобдинского района от 30 ноября 2018 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Кобдинского района"
Решение акима Кобдинского района Актюбинской области от 20 марта 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 марта 2023 года № 8318
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кобдинского района "Об образовании избирательных участков на территории Кобдинского района" от 30 ноября 2018 года № 6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-184) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кобдинского района Б. Кулов
СОГЛАСОВАНО:
Кобдинская районная территориальная
избирательная комиссия
Актюбинской области Республики Казахстан
Приложение к решению
акима Кобдинского района
от 20 марта 2023 года № 2
Приложение к решению
акима Кобдинского района
от 30 ноября 2018 года № 6
Избирательные участки на территории Кобдинского района Избирательный участок № 414
Местонахождение избирательного участка: Кобдинский сельский округ, село Кобда, улица Астана № 70, телефон: 8 (71-341) 73-4-45, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Кобыланды батыра".
Границы избирательного участка: село Кобда, улица Абая Кунанбаева № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 50/1, 50/2;
ул. И.Тайманова № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица М.Колесникова № 1, 2/1, 2/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 34;
переулок Байтак № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2;
переулок А.Орынбаева № 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20;
переулок Нурымжанова № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 7А, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13,/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19;
переулок К.Мунайтпасова № 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 14;
улица Абулхайыр хана № 94, 96, 98, 99, 100, 101/1, 101/2, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105;
улица Астана № 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88/7, 88/8, 88/9, 88/10, 88/11, 88/12, 88/13, 88/14, 88/15, 88/16, 89, 92, 94/3, 96, 97/1, 97/2, 98/1, 98/2, 99, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
улица Алматинская № 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/1, 59/2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 64, 67, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 87, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 93/3, 94/1, 94/2, 95/1, 95/2, 96/1, 96/2, 97, 98/1, 98/2, 99, 100/1, 100/2, 100/3, 101, 102/1, 102/2, 103, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106/1, 106/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112, 117, 117а;

А.Иманов көшесі № 27, 29/1, 29/2, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62;
Жанқожа батыр тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
Сапура Мәтенқызы көшесі № 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2;
С.Мұқанов тұйық көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
№ 415 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қобда ауылдық округі, Қобда ауылы, Әбілқайыр хан көшесі № 38, телефон: 8 (71-341) 73-4-68, "Қобда аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қобда ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32А;
Абай Құнанбаев көшесі № 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
А.Әкімжанов көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21/2, 21/1, 21/4, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
Астана көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35/2, 36, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4;
Қобда көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 8а, 8в, 8г, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 19/3, 20;
С.Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3а, 3б, 5/1, 5/2, 7, 9б,
И.Білтабанов көшесі № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58, 59, 60;
Әбілқайыр хан көшесі № 1, 1а, 2, 4, 5, 7, 9, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 35, 36, 37, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 40/3, 40/4, 41, 41а, 43, 43а, 43б, 45, 47/1, 47/2, 48, 50/1, 50/3, 50/4, 50/5, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 65/1, 65/2, 65/3, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95;
Ә.Орынбаев тұйық көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2;
Иса, Ескендір Көпжасаровтар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 27, 30, 31, 32, 35, 35А, 37, 38, 42;
Кірпіш қыстағы № 1, 2;

улица А.Иманова № 27, 29/1, 29/2, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62;
переулок Жанқожа батыр № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
улица Сапура Мәтенқызы № 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2;
переулок С.Муканова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Избирательный участок № 415
Местонахождение избирательного участка: Кобдинский сельский округ, село Кобда, улица Абулхайыр хана, № 38, телефон: 8 (71-341) 73-4-68, здание государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры",
Границы избирательного участка: село Кобда, улица А.Молдагуловой № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32А;
улица Абая Кунанбаева № 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица А.Акимжанова № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21/2, 21/1, 21/4, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
улица Астана № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35/2, 36, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4;
улица Кобда № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 8а, 8в, 8г, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 19/3, 20;
улица С.Сейфуллина № 1, 2, 3а, 3б, 5/1, 5/2, 7, 9б;
улица И.Билтабанова № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58, 59, 60;
улица Абулхайыр хана № 1, 1а, 2, 4, 5, 7, 9, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 35, 36, 37, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 40/3, 40/4, 41, 41а, 43, 43а, 43б, 45, 47/1, 47/2, 48, 50/1, 50/3, 50/4, 50/5, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 65/1, 65/2, 65/3, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95;
переулок А.Орынбаева № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2;
Иса, Ескендир Копжасаровых № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 27, 30, 31, 32, 35, 35А, 37, 38, 42;
зимовка Кирпичный № 1, 2;

Қарасай батыр тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16.
№ 416 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қобда ауылдық округі, Қобда ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 4, телефон: 8 (71-341) 73-4-75, "Қобда көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қобда ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі № 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94/1, 94/2, 94а, 94б, 95, 96/1, 96/2, 96/3, 96/4, 96/5, 96/6, 96/7, 96/8, 96/9, 96/10, 96/11, 96/12, 96/13, 96/14, 96/15, 96/16, 96/17, 96/18, 98, 100;
И.Құрманов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 34е, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67;
Ы.Алтынсарин көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/1-1, 2/1-2, 2/1-3, 2/1-4, 2/1-5, 2/1-6, 2/1-7, 2/1-8, 2/2-1, 2/2-2, 2/2-3, 2/2-4, 2/2-5, 2/2-6, 2/2-7, 2/2-8, 2/3-1, 2/3-2, 2/3-3, 2/3-4, 2/3-5, 2/3-6, 2/3-7, 2/3-8, 2/4-1, 2/4-2, 2/4-3, 2/4-4, 2/4-5, 2/4-6, 2/4-7, 2/4-8, 2/4-9, 2/4-10, 2/4-11, 2/4-12, 2/4-13, 2/4-14, 2/4-15, 2/4-16, 2/5-1, 2/5-2, 2/5-3, 2/5-4, 2/5-5, 2/5-6, 2/5-7, 2/5-8, 2/5-9, 2/5-10, 2/5-11, 2/5-12, 2/5-13, 2/5-14, 2/5-15, 2/5-16, 2/6-1, 2/6-2, 2/6-3, 2/6-4, 2/6-5, 2/6-6, 2/6-7, 2/6-8, 2/6-9, 2/6-10, 2/6-11, 2/6-12, 2/6-13, 2/6-14, 2/6-15, 2/6-16, 2/7-1, 2/7-2, 2/7-3, 2/7-4, 2/7-5, 2/7-6, 2/7-7, 2/7-8, 2/7-9, 2/7-10, 2/7-11, 2/7-12, 2/7-13, 2/7-14, 2/7-15, 2/7-16, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2;
Райымбек батыр тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
А.Жанзақов тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1,7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Н.Терещенко тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11;
Тәуелсіздік көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 216, 412;
Әжібай би тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16;
Әулие Дербісәлі көшесі № 3, 5, 7, 9, 252, 461, 463;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі № 1, 4, 5, 6, 7, 9;
Махамбет Өтемісұлы көшесі № 1, 3, 9, 11, 13, 17, 21, 23;

переулок Қарасай батыр № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 416
Местонахождение избирательного участка: Кобдинский сельский округ, село Кобда, улица Ы.Алтынсарина № 4, телефон: 8 (71-341) 73-4-75, здание государственного коммунального предприятия "Кобдинский многопрофильный колледж".
Границы избирательного участка: село Кобда, улица А.Молдагуловой № 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94/1, 94/2, 94а, 94б, 95, 96/1, 96/2, 96/3, 96/4, 96/5, 96/6, 96/7, 96/8, 96/9, 96/10, 96/11, 96/12, 96/13, 96/14, 96/15, 96/16, 96/17, 96/18, 98, 100;
улица И. Курманова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 34е, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67;
улица Ы. Алтынсарина № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/1-1, 2/1-2, 2/1-3, 2/1-4, 2/1-5, 2/1-6, 2/1-7, 2/1-8, 2/2-1, 2/2-2, 2/2-3, 2/2-4, 2/2-5, 2/2-6, 2/2-7, 2/2-8, 2/3-1, 2/3-2, 2/3-3, 2/3-4, 2/3-5, 2/3-6, 2/3-7, 2/3-8, 2/4-1, 2/4-2, 2/4-3, 2/4-4, 2/4-5, 2/4-6, 2/4-7, 2/4-8, 2/4-9, 2/4-10, 2/4-11, 2/4-12, 2/4-13, 2/4-14, 2/4-15, 2/4-16, 2/5-1, 2/5-2, 2/5-3, 2/5-4, 2/5-5, 2/5-6, 2/5-7, 2/5-8, 2/5-9, 2/5-10, 2/5-11, 2/5-12, 2/5-13, 2/5-14, 2/5-15, 2/5-16, 2/6-1, 2/6-2, 2/6-3, 2/6-4, 2/6-5, 2/6-6, 2/6-7, 2/6-8, 2/6-9, 2/6-10, 2/6-11, 2/6-12, 2/6-13, 2/6-14, 2/6-15, 2/6-16, 2/7-1, 2/7-2, 2/7-3, 2/7-4, 2/7-5, 2/7-6, 2/7-7, 2/7-8, 2/7-9, 2/7-10, 2/7-11, 2/7-12, 2/7-13, 2/7-14, 2/7-15, 2/7-16, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2;
переулок Райымбек батыр № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
переулок А.Жанзакова № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
переулок Н. Терещенко № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11;
улица Тауелсиздик № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 216, 412;
переулок Ажибай би № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Аулие Дербисалы № 3, 5, 7, 9, 252, 461, 463;
улица Рақымжан Қошқарбаев № 1, 4, 5, 6, 7, 9;
улица Махамбет Өтемісұлы № 1, 3, 9, 11, 13, 17, 21, 23;

Едіге батыр көшесі № 488, 489, 491, 492, 493, 528, 529, 530, 531;
Қобыланды батыр көшесі № 427, 432, 474, 475, 476, 477, 478, 482, 484, 485, 486, 487, 502, 516, 517, 519, 523, 524, 527;
Мәңгілік ел көшесі № 457, 459, 464, 506, 509, 512, 513;
Бөгенбай батыр көшесі № 305, 306, 310, 326, 329, 332, 334, 446, 448, 497, 498, 502;
Мәншүк Мәметова көшесі № 289, 291, 292, 299, 301, 302, 303, 317, 319, 322;
Әл-Фараби көшесі № 42, 46, 55, 61, 227, 228, 230, 231, 232, 234, 237, 238, 241, 242, 243, 244, 246, 248, 408, 409, 410, 415, 418, 419, 420, 421, 426;
Жер учаскелері № 49, 62, 64, 65, 68, 73, 76, 78, 87, 92, 98, 125, 126, 130, 133, 140, 142, 143, 216, 240, 249, 253, 256, 259, 266, 270, 272, 274, 279, 281, 286, 296, 297, 337, 349, 412, 417, 422, 423, 424, 425, 428, 438, 439, 440, 442, 442А, 444, 454, 462, 470, 471, 472, 479, 480, 494, 495, 508, 510, 570, 574.
№ 417 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қобда ауылдық округі, Қобда ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 44, телефон: 8 (71-341) 73-4-94, "Қобда қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қобда ауылы, Сапура Мәтенқызы көшесі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6а, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 20а;
А.Әкімжанов көшесі № 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 69, 70, 72, 79;
С. Сейфуллин № 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85;
Ы.Алтынсарин көшесі № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
М.Әуезов тұйық көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
А. Иманов көшесі № 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/3, 17/4, 18, 20, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Алматы көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51;
Прохоров тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
М.Кошелев көшесі № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18а, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
Иса, Ескендір Көпжасаровтар көшесі № 39, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64, 66, 67, 68/1, 68/2, 69, 70, 71, 73, 75/1, 75/2, 78, 80, 81, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 89, 90, 92, 94;

улица Едіге батыр № 488, 489, 491, 492, 493, 528, 529, 530, 531;
улица Қобыланды батыр № 427, 432, 474, 475, 476, 477, 478, 482, 484, 485, 486, 487, 502, 516, 517, 519, 523, 524, 527;
улица Мәңгілік ел № 457, 459, 464, 506, 509, 512, 513;
улица Бөгенбай батыр № 305, 306, 310, 326, 329, 332, 334, 446, 448, 497, 498, 502;
улица Мәншүк Мәметова № 289, 291, 292, 299, 301, 302, 303, 317, 319, 322;
улица Әл-Фараби № 42, 46, 55, 61, 227, 228, 230, 231, 232, 234, 237, 238, 241, 242, 243, 244, 246, 248, 408, 409, 410, 415, 418, 419, 420, 421, 426;
Земельные участки № 49, 62, 64, 65, 68, 73, 76, 78, 87, 92, 98, 125, 126, 130, 133, 140, 142, 143, 216, 240, 249, 253, 256, 259, 266, 270, 272, 274, 279, 281, 286, 296, 297, 337, 349, 412, 417, 422, 423, 424, 425, 428, 438, 439, 440, 442, 442А, 444, 454, 462, 470, 471, 472, 479, 480, 494, 495, 508, 510, 570, 574.
Избирательный участок № 417
Местонахождение избирательного участка: Кобдинский сельский округ, село Кобда, улица С.Сейфуллина № 44, телефон 8 (71-341) 73-4-94, здание коммунального государственного учреждения "Кобдинская казахская средняя школа".
Границы избирательного участка: село Кобда, улица Сапура Мәтенқызы № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6а, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 20а;
улица А.Акимжанова № 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 69, 70, 72, 79;
улица С.Сейфуллина № 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85;
улица Ы.Алтынсарина № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
переулок М.Ауэзова № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица А.Иманова № 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/3, 17/4, 18, 20, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
улица Алматинская № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51;
переулок Прохорова № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица М.Кошелева № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18а, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
улица Исы, Ескендир Копжасаровых № 39, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64, 66, 68/1, 68/2, 69, 70, 71, 73, 75/1, 75/2, 78, 80, 81, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 89, 90, 92, 94;

Н.Есибулатов тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2;
М.Пятковский тұйық көшесі № 1, 2, 3, 5/1, 5/2, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16.
№ 418 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ақрап ауылдық округі, Ақрап ауылы, Хан ордасы көшесі №35, телефон: 8 (71-341) 72-4-00, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақрап ауылдық Мәдениет үйі ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақрап ауылы.
№ 419 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Бегалы ауылдық округі, Бесқұдық ауылы, Қазақстан көшесі № 82, телефон: 8 (71-341) 73-4-41, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бесқұдық ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бесқұдық ауылы.
№ 420 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Бұлақ ауылдық округі, Әлия ауылы, Күләш Байсейітова көшесі № 40А, телефон: 8 (71-341) 24-6-89, "Ақтөбе облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Әлия" патриоттық тәрбие беру облыстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Әлия ауылы.
№ 421 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Талдысай ауылдық округі, Талдысай ауылы, Абат-Байтақ көшесі № 40, телефон: 8 (71-341) 24-3-18, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Талдысай ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Талдысай ауылы.
№ 422 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Бұлақ ауылдық округі, Бұлақ ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі № 5, телефон: 8 (71-341) 73-2-50, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бұлақ ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бұлақ ауылы.
№ 423 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Бестау ауылдық округі, Бестау ауылы, Нұрлы жол көшесі № 15, телефон: 8 (71-359) 25-6-18, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бестау ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бестау ауылы.
№ 424 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: И.Білтабанов атындағы ауылдық округі, И.Білтабанов ауылы, Нұр-Сұлтан көшесі № 40, телефон: 8 (71-341) 73-4-40, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының И.Білтабанов ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: И.Білтабанов ауылы.
№ 425 сайлау учаскесі

переулок Н. Есибулатова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2;
переулок М.Пятковского 1, 2, 3, 5/1, 5/2, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16.
Избирательный участок № 418
Местонахождение избирательного участка: Акрапский сельский округ, село Акрап, улица Хан ордасы № 35, телефон 8 (71-341) 72-4-00, здание Акрапского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Граница избирательного участка: село Акрап.
Избирательный участок № 419
Местонахождение избирательного участка: Бегалинский сельский округ, село Бескудык, улица Казахстан № 82, телефон 8 (71-341) 73-4-41, здание Бескудыкского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Граница избирательного участка: село Бескудык.
Избирательный участок № 420
Местонахождение избирательного участка: Булакский сельский округ, село Алия, улица Куляш Байсеитовой № 40А, телефон 8 (71-341) 24-6-89, здание коммунального государственного учреждения "Областной центр патриотического воспитания "Алия" государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Актюбинской области".
Граница избирательного участка: село Алия.
Избирательный участок № 421
Местонахождение избирательного участка: Талдысайский сельский округ, село Талдысай, улица Абат-Байтака № 40, телефон 8 (71-341) 24-3-18, здание Талдысайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Граница избирательного участка: село Талдысай.
Избирательный участок № 422
Местонахождение избирательного участка: Булакский сельский округ, село Булак, улица Алии Молдагуловой № 5, телефон 8 (71-341) 73-2-50, здание Булакского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Граница избирательного участка: село Булак.
Избирательный участок № 423
Местонахождение избирательного участка: Бестауский сельский округ, село Бестау, улица Нұрлы жол № 15, телефон 8 (71-359) 25-6-18, здание Бестауского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Граница избирательного участка: село Бестау.
Избирательный участок № 424
Местонахождение избирательного участка: сельский округ имени И.Билтабанова, село И.Билтабанова, улица Нұр-Сұлтан № 40, телефон 8 (71-341) 73-4-40, здание сельского клуба И.Билтабанова государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Граница избирательного участка: село И.Билтабанова.
Избирательный участок № 425

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: И.Білтабанов атындағы ауылдық округі, Байтақ ауылы, Ынтымақ көшесі № 9, телефон: 8 (71-341) 73-2-16, "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қобда аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның Ропповка медициналық пунктінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Байтақ ауылы.
№ 426 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: И.Білтабанов атындағы ауылдық округі, Қосөткел ауылы, Қасым хан көшесі, № 30, телефон: 8 (71-341) 73-3-63, "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосөткел негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қосөткел ауылы.
№ 427 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жарсай ауылдық округі, Жарсай ауылы, Сауран көшесі, № 15, телефон: 8 (71-341) 73-8-48, "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жарсай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жарсай ауылы, Қарағанды ауылы.
№ 428 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жарсай ауылдық округі, Ақсай ауылы, Жамбыл көшесі, № 17, телефон: 8 (71-341) 73-0-94, "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсай ауылы.
№ 430 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жарық ауылдық округі, Жарық ауылы, Тәуке хан көшесі № 7, телефон: 8 (71-341) 72-1-02, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жарық ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жарық ауылы, Жаманкөл ауылы.
№ 431 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жарық ауылдық округі, Ортақ ауылы, Жақан Мұқатов көшесі № 1, телефон: 8 (71-341) 72-4-06, "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қобда аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның Ортақ медициналық пунктінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ортақ ауылы.
№ 432 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жарық ауылдық округі, Қанай ауылы, Қуаныш Бикеев көшесі № 10, телефон: 8 (71-341) 72-1-03, "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қобда аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның Қанай медициналық пунктінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қанай ауылы.
№ 433 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: сельский округ имени И.Билтабанова, село Байтак, улица Ынтымак № 9, телефон 8 (71-341) 73-2-16, здание Ропповского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения" Кобдинская районная больница "государственного учреждения" Управление здравоохранения Актюбинской области.
Граница избирательного участка: село Байтак.
Избирательный участок № 426
Местонахождение избирательного участка: сельский округ имени И.Билтабанова, село Косоткел, улица Қасым хан № 30, телефон 8 (71-341) 73-3-63, здание коммунального государственного учреждения "Косоткелская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования".
Граница избирательного участка: село Косоткел.
Избирательный участок № 427
Местонахождение избирательного участка: Жарсайский сельский округ, село Жарсай, улица Сауран, № 15 телефон 8 (71-341) 73-8-48, здание коммунального государственного учреждения "Жарсайская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования".
Границы избирательного участка: село Жарсай, село Караганда.
Избирательный участок № 428
Местонахождение избирательного участка: Жарсайский сельский округ, село Аксай, улица Жамбыл, № 17 телефон 8 (71-341) 73-0-94, здание коммунального государственного учреждения "Аксайская начальная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования".
Граница избирательного участка: село Аксай.
Избирательный участок № 430
Местонахождение избирательного участка: Жарыкский сельский округ, село Жарык, улица Тәуке хан № 7, телефон 8 (71-341) 72-1-02, здание Жарыкского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Границы избирательного участка: село Жарык, село Жаманколь.
Избирательный участок № 431
Местонахождение избирательного участка: Жарыкский сельский округ, село Ортак, улица Жакана Мукатова № 1, телефон 8 (71-341) 72-4-06, здание Ортакского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения" Кобдинская районная больница "государственного учреждения" Управление здравоохранения Актюбинской области.
Граница избирательного участка: село Ортак.
Избирательный участок № 432
Местонахождение избирательного участка: Жарыкский сельский округ, село Канай, улица Куаныша Бикеева № 10, телефон 8 (71-341) 72-1-03, здание Канайского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения" Кобдинская районная больница "государственного учреждения" Управление здравоохранения Актюбинской области.
Граница избирательного участка: село Канай.
Избирательный участок № 433

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Терісаққан ауылдық округі, Жанаталап ауылы, Иван Пятковский көшесі № 55, телефон: 8 (71-341) 73-6-11, "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жанаталап негізгі мектеп-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жанаталап ауылы.
№ 434 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жиренқопа ауылдық округі, Жиренқопа ауылы, Ардагер тұйық көшесі № 12, телефон: 8 (71-359) 36-7-05, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жиренқопа ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жиренқопа ауылы.
№ 435 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қобда ауылдық округі, Құрсай ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі № 39, телефон: 8 (71-341) 73-3-64, "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрсай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары Құрсай ауылы Астана көшесі № 1А, 11;
Егемен тұйық көшесі № 10, 11,12, 64;
Жастар тұйық көшесі № 99;
Желтоқсан тұйық көшесі № 1, 10, 13, 15, 17А;
Жеңіс тұйық көшесі № 5, 6, 10, 10А, 45;
Алпамыс батыр көшесі № 4, 4Б, 10, 12б, 13, 15, 18, 20, 24, 27, 28, 34, 47, 49, 58, 88, 91, 94;
Қазыбек би көшесі № 1, 1Б, 2, 2Б, 8, 15, 17, 22, 23, 24, 25, 36, 37, 38, 53, 55, 72.
№ 436 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қызылжар ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Әлкей Марғұлан көшесі № 1, телефон 8 (71-341) 72-1-65, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылжар ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылжар ауылы.
№ 437 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қызылжар ауылдық округі, Қаракемер ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 41, телефон: 8 (71-341) 72-1-01, "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаракемер негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаракемер ауылы.
№ 438 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Сарбұлақ ауылдық округі, Сарбұлақ ауылы, Жәңгір хан көшесі № 38, телефон: 8 (71-341) 73-5-92, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Сарбұлақ ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сарбұлақ ауылы.
№ 439 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Сөгәлі ауылдық округі, Көк үй ауылы, Сейфуллин көшесі № 13, телефон: 8 (71-359) 35-3-62, "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Көк үй ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Көк үй ауылы.
№ 441 сайлау учаскесі

Местонахождение избирательного участка: Терисакканский сельский округ, село Жанаталап, улица Ивана Пятковского № 55, телефон 8 (71-341) 73-6-11, здание коммунального государственного учреждения "Жанаталапская основная школа ясли-сад" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования".
Граница избирательного участка: село Жанаталап.
Избирательный участок № 434
Местонахождение избирательного участка: Жиренкопинский сельский округ село Жиренкопа, переулок Ардагер № 12, телефон 8 (71-359) 36-7-05, здание Жиренкопинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Граница избирательного участка: село Жиренкопа.
Избирательный участок № 435
Местонахождение избирательного участка: Кобдинский сельский округ, село Курсай, улица Алии Молдагуловой № 39, телефон 8 (71-341) 73-3-64, здание коммунального государственного учреждения "Курсайская начальная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
Границы избирательного участка: село Курсай, улица Астана № 1А, 11;
переулок Егемен № 10, 11,12, 64;
переулок Жастар № 99;
переулок Желтоксан № 1, 10, 13, 15, 17А;
переулок Женис № 5, 6, 10, 10А, 45;
улица Алпамыс батыра № 4, 4Б, 10, 12б, 13, 15, 18, 20, 24, 27, 28, 34, 47, 49, 58, 88, 91, 94;
улица Қазыбек би № 1, 1Б, 2, 2Б, 8, 15, 17, 22, 23, 24, 25, 36, 37, 38, 53, 55, 72.
Избирательный участок № 436
Местонахождение избирательного участка: Кызылжарский сельский округ, село Кызылжар, улица Әлкей Марғұлан № 1, телефон 8 (71-341) 72-1-65, здание Кызылжарского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Граница избирательного участка: село Кызылжар.
Избирательный участок № 437
Местонахождение избирательного участка: Кызылжарский сельский округ, село Каракемер, улица Тауелсиздик № 41, телефон (71-341) 72-1-01, здание коммунального государственного учреждения "Каракемерская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования".
Граница избирательного участка: село Каракемер.
Избирательный участок № 438
Местонахождение избирательного участка: Сарбулакский сельский округ, село Сарбулак, улица Жәңгір хан № 38, телефон 8 (71-341) 73-5-92, здание Сарбулакского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Граница избирательного участка: село Сарбулак.
Избирательный участок № 439
Местонахождение избирательного участка: Сугалинский сельский округ, село Кок уй, улица Сейфуллина № 13, телефон 8 (71-359) 35-3-62, здание Кок уйского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры".
Граница избирательного участка: село Кок уй.
Избирательный участок № 441

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Сөгәлі ауылдық округі, Қоғалы ауылы, Қобыланды батыр көшесі № 15, телефон: 8 (71-359) 36-7-11, "Қобда аудандық білім бөлімі"мемлекеттік мекемесінің "Қобыланды негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қоғалы ауылы, Сөгәлі ауылы.
№ 442 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Терісаққан ауылдық округі, Терісаққан ауылы, күйші Дәулеткерей көшесі № 32, телефон: 8 (71-341) 73-9-62, "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Терісаққан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Терісаққан ауылы.
№ 443 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: И.Құрманов атындағы ауылдық округі, Егіндібұлақ ауылы, Киелі бұлақ көшесі № 60, телефон: 8 (71-341) 74-0-03, "Қобда аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының "Аудандық Жастар үйі" ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Егіндібұлақ ауылы.
№ 444 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: И.Құрманов атындағы ауылдық округі, Бегалы ауылы, Абай Құнанбаев көшесі № 1, телефон: 8 (71-341) 74-1-29, "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бегалы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бегалы ауылы.
№ 445 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтек ауылдық округі, Өтек ауылы, Спандияр Көбеев көшесі № 51, телефон: 8 (71-341) 73-3-53, "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өтек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Өтек ауылы.
№ 446 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтек ауылдық округі, Жарсай-2 ауылы, Нияз би көшесі № 12, телефон: 8 (71-341) 25-3-20 "JanInvest" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жарсай-2 ауылы.

Местонахождение избирательного участка: Сугалинский сельский округ, село Когала, улица Кобланды батыра № 15, телефон: 8 (71-359) 36-7-11, здание коммунального государственного учреждения "Кобландинская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования".
Границы избирательного участка: село Когала, село Сугала.
Избирательный участок № 442
Местонахождение избирательного участка: Терисакканский сельский округ, село Терисаккан, улица күйші Дәулеткерей № 32, телефон: 8(71-341) 73-9-62, здание коммунального государственного учреждения "Терисакканская средняя школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования.
Граница избирательного участка: село Терисаккан.
Избирательный участок № 443
Местонахождение избирательного участка: сельский округ имени И.Курманова, село Егиндыбулак, улица Киелі бұлақ № 60, телефон: 8 (71-341) 74-0-03, здание "Районного Дома молодежи" государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный дом культуры".
Граница избирательного участка: село Егиндыбулак.
Избирательный участок № 444
Местонахождение избирательного участка: сельский округ имени И.Курманова, село Бегалы, улица Абая Кунанбаева № 1, телефон 8 (71-341) 74-1-29, здание коммунального государственного учреждения "Бегалинская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования".
Граница избирательного участка: село Бегалы.
Избирательный участок № 445
Местонахождение избирательного участка: Отекский сельский округ, село Отек, улица Спандияр Көбеев № 51, телефон: 8 (71-341) 73-3-53, здание коммунального государственного учреждения "Отекская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования".
Граница избирательного участка: село Отек.
Избирательный участок № 446
Местонахождение избирательного участка: Отекский сельский округ, село Жарсай-2, улица Нияз би, № 12 телефон: 8 (71-341) 25-3-20, здание товарищества с ограниченной ответственностью "JanInvest".
Граница избирательного участка: село Жарсай-2.