Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 9 "Мәртөк ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 57 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 қарашада № 8439 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "Мәртөк ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8340 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының төрағасы
Т. Көлкебаев

О признании утратившим силу решения Мартукского районного маслихата от 28 апреля 2023 года № 9 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Мартукскому району"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 14 ноября 2023 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 ноября 2023 года № 8439
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Мартукскому району" от 28 апреля 2023 года № 9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8340).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Мартукского
районного маслихата
Т. Көлкебаев