Темір аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 29 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 мамырда № 8348 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 қазандағы № 529 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7578 болып тіркелген);
2) "Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 529 "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 18 наурыздағы № 168.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов

О признании утратившими силу некоторых решений Темирского районного маслихата
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 мая 2023 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2023 года № 8348
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Темирского районного маслихата:
1) "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Темирского районного маслихата" от 30 октября 2020 года № 529 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7578);
2) "О внесении изменении в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 октября 2020 года № 529 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Темирского районного маслихата" от 18 марта 2022 года № 168.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов