Темір ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 шілдедегі № 173 "Темір ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 қарашадағы № 244 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 қарашада № 8450 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Темір ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Темір ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 шілдедегі № 173 "Темір ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5629 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір ауданының әкімі С. Аманбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Темирского района от 31 июля 2017 года № 173 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Темирскому району"
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 17 ноября 2023 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 ноября 2023 года № 8450
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Темирского района от 31 июля 2017 года № 173 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Темирскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5629).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Темирского района С. Аманбаев