Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 199 "Ойыл ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қазандағы № 80 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 қарашада № 8425 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 199 "Ойыл ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31532 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Займолдин

О признании утратившим силу решения Уилского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 199 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Уилскому району"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 октября 2023 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 ноября 2023 года № 8425
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Уилского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 199 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Уилскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31532).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Уилского
районного маслихата
С. Займолдин