Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылының атаусыз көшесіне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 20 маусымдағы № 69 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 маусымда № 8370 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 -баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ойыл ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылының атаусыз көшесіне Рәбиға Сыздық атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауылдық округінің әкімі А. Амангосов

О присвоении наименования безымянной улице села Уил Уилского сельского округа
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 20 июня 2023 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июня 2023 года № 8370
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Уил и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 7 декабря 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Уил Уилского сельского округа наименование Рәбиға Сыздық.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского
сельского округа
А. Амангосов