Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 330 "Хромтау ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 98 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 желтоқсанда № 8475 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 330 "Хромтау ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31661 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э. Болатов

О признании утратившим силу решения Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 330 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Хромтаускому району"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2023 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 декабря 2023 года № 8475
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 330 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Хромтаускому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31661).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Э. Болатов