Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шалқар қаласының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 75 қаулысы және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 12 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 сәуірде № 8336 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31-баптарына, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылдың 20 шілдесіндегі № 2 қорытындысының негізінде Ақтөбе облысы Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шалқар қаласының келесі көшелері:
Питомник тұйығы - Атақоныс тұйығы болып;
Кіші тұйығы - Жетіген тұйығы болып;
Москва көшесі - Жерұйық көшесі болып;
Аяққұм көшесі - Бауыржан Момышұлы көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев

О переименовании некоторых улиц города Шалкар Шалкарского района Актюбинской области
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 24 апреля 2023 года № 75 и решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 24 апреля 2023 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 апреля 2023 года № 8336
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 20 июля 2020 года №2, акимат Шалкарского района Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Шалкар Шалкарского района Актюбинской области:
переулок Питомник на переулок Атақоныс;
переулок Кіші на переулок Жетіген;
улицу Москва на улицу Жерұйық;
улицу Аяққұм на улицу Бауыржан Момышұлы.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев