Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 29-153 "Алматы облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 2-17 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 5 мамырда № 5993-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Алматы облыстық маслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 30 наурыздағы № 29-153 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4625 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихаты аппаратының басшысы С.Н. Нуркадыровқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихатының төрағасы Т. Байедилов

О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 30 марта 2018 года № 29-153 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Алматинского областного маслихата"
Решение маслихата Алматинской области от 3 мая 2023 года № 2-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 мая 2023 года № 5993-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Алматинского областного маслихата" от 30 марта 2018 года № 29-153 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4625).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алматинского областного маслихата Нуркадырова С.Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алматинского областного маслихата Т. Байедилов