Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 106 "Алматы облысының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 19 шілдедегі № 231 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 шілдеде № 6021-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы облысының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 106 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4581 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 6 марта 2018 года № 106 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 19 июля 2023 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 июля 2023 года № 6021-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 6 марта 2018 года № 106 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Алматинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4581).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Алматинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев