Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қазандағы № 389 санды "Алматы облысы әкімі аппараты лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауы регламентін бекіту туралы" қаулының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 312 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 қыркүйекте № 6028-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қазандағы "Алматы облысы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалар өкілдерін жеке қабылдау регламентін бекіту туралы" № 389 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5721 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

Постановление акимата Алматинской области "О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 26 октября 2020 года № 389 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 7 сентября 2023 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 сентября 2023 года № 6028-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области № 389 от 26 октября 2020 года "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5721).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев