Қонаев қаласы мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 33-149 "Қапшағай қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 2-9 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 3 мамырда № 5987-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Қонаев қаласының маслихаты ШЕШТІ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қапшағай қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 19 наурыздағы № 33-149 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4594 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қонаев қаласының мәслихат аппаратының бас маманы М. Жексембайға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы К. Ахметтаев

О признании утратившим силу решения маслихата города Қонаев от 19 марта 2018 года № 33-149 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Капшагайского городского маслихата"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 27 апреля 2023 года № 2-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 мая 2023 года № 5987-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата города Қонаев "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Капшагайского городского маслихата" от 19 марта 2018 года № 33-149 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4594).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата маслихата города Қонаев Жексембай М.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Қонаев К. Ахметтаев