Қарасай ауданының аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 40 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 27 қаңтарда № 5968-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағы 9) тармақшасына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 19-бабының 4-тармағына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданының аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 1 шақырымға 6 (алты) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж. Естенов
"КЕЛІСІЛДІ" Қарасай аудандық мәслихаты

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории Карасайского района
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 26 января 2023 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 января 2023 года № 5968-05
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории Карасайского района в размере 6 (шесть) тенге на 1 километр.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карасайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж. Естенов
"СОГЛАСОВОНО" Карасайский районный маслихат