Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 26-134 "Райымбек ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 15-86 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 желтоқсанда № 6059-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 79089 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының төрағасы С. Мусирбаев

О признании утратившим силу решения Райымбекского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Райымбекском районе" от 5 марта 2014 года № 26-134
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2023 года № 15-86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 декабря 2023 года № 6059-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Райымбекского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Райымбекском районе" от 5 марта 2014 года № 26-134 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 79089).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней полсе дня его первого официального опубликования.
Председатель Райымбекского районного маслихата С. Мусирбаев