"Талғар ауданы елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 06 ақпандағы № 11-65 шешіміне және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 02-30 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 2-9 бірлескен шешімі және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 04-181 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 20 сәуірде № 5983-05 болып тіркелді
14.04.2023 редакциясында
ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі, 21.04.2023 жарияланды
Алматы облысы Талғар ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 2-9 және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 04-181 бірлескен шешімі және қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 20 сәуірде № 5983-05 болып тіркелді
"Талғар ауданы елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 06 ақпандағы № 11-65 шешіміне және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 02-30 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Талғар аудандық мәслихаты ШЕШТІ және Талғар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Талғар ауданы елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 06 ақпандағы № 11-65 шешіміне және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 02-30 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4120 болып тіркелген) қоса беріліп отырған схемалық карталарға сәйкес келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен мәслихат шешімінің және әкімдік қаулысының 1-тармағы 7) тармақшасының 1 абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) Кеңдала ауылдық округі бойынша:
Ақдала ауылының шекарасы (шегі) 385,3277 гектарға өзгертіліп, Ақдала ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 735,4277 гектар болып белгіленсін;".
2. Осы бірлескен Талғар аудандық мәслихатының шешімі және Талғар ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылауды Талғар ауданы әкімінің орынбасары Каспакбаев Оразхан Омирхановичке жүктелсін.
3. Осы бірлескен Талғар аудандық мәслихатының шешімі мен Талғар ауданы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының төрағасы       М. Алибеков
Талғар ауданының әкімі       Т. Айдарбеков

О внесении изменений в совместное решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 11-65 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 02-30 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Талгарского района"
Совместное решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 14 апреля 2023 года № 2-9 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 17 апреля 2023 года № 04-181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 апреля 2023 года № 5983-05
В редакции от: 14.04.2023
Опубликовано: Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде, 21.04.2023
Совместное решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 14 апреля 2023 года № 2-9 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 17 апреля 2023 года № 04-181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 апреля 2023 года № 5983-05
О внесении изменений в совместное решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 11-65 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 02-30 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Талгарского района"
Талгарский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Талгарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в совместное решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 11-65 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 02-30 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Талгарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4120) следующие изменения согласно прилагаемым схематическим картам:
абзац 1 подпункта 7) пункта 1 указанного совместного решения маслихата и постановления акимата изложить в новой редакции:
"7) по Кендалинскому сельскому округу:
изменить границу (черту) села Акдала на 385,3277 гектаров, установив новые границы села Акдала общей площадью 735,4277 гектаров;".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения маслихата Талгарского района и постановления акимата Талгарского района возложить на заместителя акима Талгарского района Каспакбаева Оразхана Омирхановича.
3. Настоящее совместное решение Талгарского районного маслихата и постановление акимата Талгарского района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Талгарского района       Алибеков М.
Аким Талгарского района       Айдарбеков Т.